Skip to content

Jak zrealizować kod Crunchyroll

28 de luty de 2021

Anime zostało opisane jako jeden z najpopularniejszych gatunków animacji w świecie rozrywki. Jest właścicielem świetna baza Fani, które znajdują się w wielu krajach świata.

Dlatego nie jest zaskakujące, że istnieje wiele platform, na których starają się zapewnić swoim fanom idealne przestrzenie, w których mogą znaleźć różne rodzaje treści dla całego świata. publiczny że tak bardzo chcą.

Treści, za których codzienne przesyłanie i aktualizowanie są również odpowiedzialne, są w pełni przesłane w bezkonkurencyjnej jakości. Wśród jego zalet jest możliwość nabycia różnych kodów lub planów, które oferują korzyści w stosunku do opcji bezpłatnej.

Crunchyroll, narodziła się właśnie w ten sposób, platforma zaprojektowana dla wszystkich fanów anime, aby znaleźć rozdziały lub odcinki, które chcą w wysokiej jakości i z Podtytuł świetnej kategorii. Poza tym możesz znaleźć wiele różnych filmów z tego samego gatunku, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

Platforma ta stara się skupić i zorientować się na różnorodnych odbiorców, których mają, aby stać się bezpośrednią konkurencją dla Netflix, ale mając specjalną publiczność i wiedzą, że mogą ją zadowolić.

Jak działają kody na platformie?

Jeśli chcesz uzyskać kod, aby mieć określone specjalne dostępy, przedpłacone kody platformy będą bardzo pomocne. Te kody Umożliwiają one uzyskanie jednej lub więcej subskrypcji Premium, które mogą się powtarzać lub nie. Jeśli już otrzymałeś kod, musisz tylko zrealizować kod przedpłaty, korzystając z poniższego linku.

Jeśli uda ci się zdobyć kod, ale mimo to nie masz żadnego rodzaju subskrypcji, która jest aktywna w tym momencie, tylko wtedy, gdy zrealizujesz ten kod, twoje konto i Subskrypcja zostanie natychmiast aktywowany.

Jeśli zacząłeś Bezpłatna wersja próbna lub masz aktywną cykliczną subskrypcję, podczas jej realizacji kod zostanie zarezerwowany. Konieczne jest anulowanie, aby kod mógł zostać aktywowany po wygaśnięciu cyklicznej subskrypcji.

Co powinienem zrobić, jeśli chcę anulować członkostwo lub bezpłatny okres próbny?

Jeśli masz już wykupione członkostwo Premium na stronie lub Bezpłatna wersja próbna, którą możesz również zapłacić za pośrednictwem iTunes, nie musisz się martwić, ponieważ jej anulowanie jest prostym krokiem, który możesz wykonać w dowolnym momencie, bez żadnych ograniczeń.

Jednak ważne jest, aby zapamiętać to powiedziane członkostwo można anulować tylko przed samym członkostwem w przeciwnym razie bezpłatny okres próbny wygasa, a jedynym celem jest zapobieżenie odnowieniu.

Co otrzymujesz, kupując członkostwo Crunchyroll Premium?

Crunchyroll to platforma, która oferuje swoim użytkownikom wiele korzyści Darmowa wersjaJednak przy zakupie członkostwa Premium korzyści i dostępy stają się znacznie bardziej atrakcyjne dla jego użytkowników.

Fakt, że mogą mieć dostęp do różnych japońskich seriali animowanych, jest całkiem niezły. Ale dzięki Crunchyroll Premium, płatnej wersji Crunchyroll, możesz cieszyć się wieloma dobrymi rzeczami.

animacja crunchyroll

Pierwsze, które zdobędziesz, będąc użytkownik premium Jest to prawie nieograniczony dostęp do wszystkich anime, które chcesz, oprócz możliwości dostępu do różnych ekskluzywnych tytułów anime na stronie. Podobnie napisy i inne napisy na stronie są zawsze dostępne w Twoim lokalnym języku.

Jedną z korzyści, o których najczęściej mówi się i brawa wielu użytkowników, jest to, że premiery filmów animowanych będzie można oglądać jednocześnie z ich przenoszenie w Japonii.

Podobnie już nigdy nie będziesz musiał się denerwować, ponieważ Twój odcinek jest przerywany przez irytujące reklamy Crunchyroll.

Dostęp do crunchyroll można uzyskać z konta i na wielu urządzeniach, nawet jednocześnie, w ten sposób możesz zobaczyć rozdział swojej ulubionej serii na swoim urządzenie przenośnei jeśli chcesz, możesz go odebrać dokładnie w miejscu, w którym zostawiłeś na swoim komputerze.

Jest to doskonała platforma, na której możesz zobaczyć wszystkie filmy, które chcesz, nawet jeśli masz członkostwo Premium lub bezpłatne, usługi na tej stronie są doskonałe.

dołącz do naszego kanału telegram