Skip to content

Jak zapłacić mój Crunchyroll w OXXO

30 de styczeń de 2021

Miej świadomość wszystkie Twoje seria ulubione to coś, czym wiele osób pilnie się zajmuje. Każdego roku pojawiają się różnego rodzaju seriale telewizyjne, które sprawiają, że płaczemy, śmiejemy się, a nawet zadziwiamy.

To właśnie sprawiło, że wiele seriali zyskało wokół siebie kult; setki ludzi, którzy więcej niż zgadzają się śledzić każdy najmniejszy szczegół i postęp w serii. Ale czasami może to stanowić problem, biorąc pod uwagę, jak świat zabawa dzisiaj.

Odnosząc się do tego ostatniego, odnosimy się do faktu, że wiele telewizji kablowej zostało w tyle. Wiele osób skupia się na oglądaniu ekskluzywnych seriali streaming jak Netflix czy HBO.

Prowadzi to do tego, że ludzie chcą płacić miesięczną opłatę za oglądanie swoich ulubionych seriali i filmów w nieograniczony sposób. Ale jest to coś, w czym wielu fanów anime zostało w tyle.

Chociaż prawdą jest, że plik usługi takie jak Netflix ma własny zestaw uznanych przez krytyków seriali anime na całym świecie, niewiele można zobaczyć, jeśli chodzi o najnowsze serie nadawane na antenie.

Wiele seriali i filmów Netflix poświęconych anime jest opartych na tych, które kupili sami, na przykład Baki. Ale jest wiele innych serii, które nie trafiają do Netflix i innych usług przesyłania strumieniowego, pozostawiając fanów anime niezadowolonych.

Wtedy szukanie innych opcji staje się ważne, a wśród nich rośnie Crunchyroll. Jest to usługa przesyłania strumieniowego, za którą płacisz miesięczną opłatę i masz dostęp do tysięcy seriali anime.

Wiele z nich ma unikalne prawa z Crunchyroll, ale nadal są wysokiej jakości. W rzeczywistości jest to miejsce, do którego większość fanów anime idzie, aby nadążyć za wszystkimi ulubionymi seriami.

Najlepsze w tej usłudze jest to, że płatności nie są zbyt wysokie i możesz zapłacić na różne sposoby. Nawet jeśli się w nim znajdziesz Meksyk, to jest możliwe zapłać przez Oxxo. Zobacz poniżej, jak możesz to zrobić.

Płacąc Crunchyroll w OXXO

Do płacić miesięczną płatność Crunchyroll w Oxxo nie musisz wiele robić. Musisz tylko wykonać następujące kroki:

  • Zacznij od otwarcia konta Crunchyroll. Gdy to zrobisz, zostaniesz poproszony o określenie metody płatności, której chcesz użyć.
  • Zobaczysz, że będziesz musiał wpisać cyfry swojej karty kredytowej i wszystkie istotne informacje, ale dalej poniżej tej opcji będziesz mógł znaleźć inne metody płatności.
  • Wśród tych metod zobaczysz „Zapłać z PayPal-em” Y „Zapłać w Oxxo”. Musisz wybrać drugą opcję.
  • Zostaniesz poproszony o nadanie nazwy i CURP. Wprowadź te dane, a zobaczysz, że zostanie wygenerowany format płatności, który będziesz musiał wydrukować i zabrać do Oxxo.
  • Raz w Oxxo, zeskanuje kod kreskowy który znajduje się w dokumencie, który wydrukowałeś, i będziesz płacić miesięczną płatność.

logo crunchyroll w kolorze pomarańczowym

O czym należy pamiętać, płacąc w OXXO

Wielu jest zdezorientowanych, jeśli chodzi o to płacić miesięczną płatność Crunchyroll za pośrednictwem Oxxo. Dzieje się tak, ponieważ często je płacą, ale saldo nie pojawia się na stronie ani jako „usługa płatna”, ponieważ będziesz musiał czekać.

Często jest lepsze płacić za Paypal lub tylko kartę kredytową, ale jeśli nie jest to dla Ciebie opłacalne, możesz to zrobić Oxxo. Pamiętaj tylko, że będziesz musiał poczekać do dwóch dni, aż płatność pojawi się na Twoim koncie.

Jeśli napotkasz problem, wystarczy napisać wiadomość e-mail do pomocy technicznej Crunchyroll, aby można było go rozwiązać.