Skip to content

Jak zrealizować karty podarunkowe, kody i kupony ze sklepu Google Play (FreeFire oraz inne aplikacje i gry)?

11 de lipiec de 2021

Ilekroć mówimy o sklepie z aplikacjami urządzeń mobilnych z systemem Android, znany sklep, taki jak Sklep Google Play, mówimy, że podobnie jak inne aplikacje, które są częścią tego środowiska, znajdujemy taką, która ma swoje zalety, sztuczki i wskazówki, które musimy wziąć pod uwagę.

Prawda jest taka, że ​​od czasu do czasu Google hojnie promuje swoje promocje i oferuje nam możliwość pobrania części treści ze Sklepu Google Play, oszczędzając trochę pieniędzy, więc w tym przypadku pokażemy Ci, jak wygląda proces i o co w tym wszystkim chodzi.

Pierwszą rzeczą, o której należy wspomnieć, jest to, że zarówno Programiści Androida, tacy jak programiści iOS, od czasu do czasu lubią rozpieszczać swoich odbiorców i nagradzać ich za lojalność, przeprowadzanie promocji w ich aplikacjach do gier, a także w aplikacjach biznesowych, płatne subskrypcje, które mogą stać się bezpłatne oraz promowanie zarówno zniżek, jak i nagród.

Droga zacznij generować kody Aby je wykorzystać, inwestując czas, może to być pobranie aplikacji, oglądanie reklam i reklam, bezpłatna rejestracja na stronach lub usługach.

Oto niektóre z metod, których programiści używają do monitorowania i promować kody realizacji, gdzie możemy czerpać korzyści, jeśli chodzi o chęć wykupienia płatnej subskrypcji i jest to poprzez wymianę, na której możemy zaoszczędzić trochę euro.

Wśród gier, o których możemy wspomnieć, które ubiegają się o wykorzystanie kodów promocyjnych, jest Gra FreeFire cieszy się dużym zainteresowaniem i różnorodność rozrywki, ta aplikacja sprzyja wymianie, ponieważ programiści zawsze starają się ulepszyć swoje promocje i produkty.

Dlatego zazwyczaj uruchamiają kody promocyjne, które możemy zmienić w naszych sklepach z aplikacjami, Sklep Google Play w przypadku systemu operacyjnego Android.

Jak realizować kody ze Sklepu Google Play?

Teraz nawet wielu użytkowników, którzy już mają Kody promocyjne Sklepu Google Play pod ręką, oni się zastanawiają jak odkupić kody, czy wymiana jest prawdziwa, a tym bardziej jak czuć się bezpiecznie dokonując zmian w kodach promocyjnych, nie czuć się oszukanym przy wymianie i jak zaufać aplikacji, która dokona wymiany i właśnie dla nich wszystkich chcemy rozmawiać.

W tym sensie musimy powiedzieć, że zanim jeszcze pomyślimy o możliwości wykupu kodów ze Sklepu Google Play, musimy najpierw pomyśleć o gdzie przechowujemy kod, który prawie zawsze będzie trzeba znaleźć w naszym e-mailu przypisane do konta Android, a więc do sklepu Google Play.

W innych sprawach, kody realizacji w sklepie Google Play Można je znaleźć na naszych kontach w mediach społecznościowych, mogły zostać do nas wysłane SMS-em lub w inny sposób, ale możesz mieć pewność, że otrzymasz je w swoim e-mailu, aby uzyskać do nich dostęp w bezpieczniejszy i łatwiejszy sposób. i wszechstronny sposób.

pomyślnie wykorzystaj kody

Gdy masz już dostępny kod Aby go zrealizować i kupić produkty w Sklepie Google Play po obniżonych cenach lub całkowicie za darmo, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to całkowicie go skopiować i zacząć logować się do tego samego Sklepu Google Play.

Jak realizować kody i karty w Sklepie Play?

Po zalogowaniu będziesz musiał otworzyć menu z boku, a konkretnie w opcji Redeem, w ramach której będziesz mógł wkleić lub napisz o tym kod promocyjny, aby uzyskać te korzyści bez kłopotów.

W tym momencie musisz wiedzieć, że zazwyczaj będziesz mieć możliwość skorzystania z tego Kody promocyjne Sklepu Google Play i jego wymianę w większości krajów na świecie, ponieważ są one zwykle wysyłane przez programistów w bardzo określonych porach kalendarza.

Poza tym musimy o tym powiedzieć, że czasami kody promocyjne ze sklepu Google Play pozwalają nam zaoszczędzić wiele euro w wybranych przez nas płatnych aplikacjach, więc nie trać ich z oczu i odwiedź oficjalną stronę sklepu Google Play.