Skip to content

Jak znaleźć użytkownika TikTok – Synchronizuj znajomych z sieci społecznościowych

23 de Lipiec de 2021

Od momentu premiery TIK Tok zyskał dużą popularność wśród różnych grup ludzi, ta sieć społecznościowa dostosowuje się do każdego użytkownika i jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, jeśli zarejestrujesz się na TIK TokPodobnie jak inne sieci, możesz synchronizować kontakty, które już masz, a tym samym nadal udostępniać swoje filmy, zdjęcia, reklamy na różne sposoby. Zobaczmy, jak można to zrobić.

Synchronizuj znajomych z innych sieci społecznościowych na TikTok

Jeśli zaczynasz w tym świecie, tutaj pomożemy Ci, aby Twój początek był łatwy i abyś mógł mieć kontakty, których potrzebujesz. Zobaczysz, że poruszanie się po tej sieci jest łatwe, przeanalizujmy pierwszy sposób.

Połącz swoje konto z Facebookiem

Aby rozwijać się w TikTok, musisz zacząć obserwować ludzi, mogą to być osoby, które już znasz lub jeśli widzisz konto, które Cię interesuje, bo to dobrze, że jesteś bardzo wnikliwy i wiesz, które konta śledzić, prawda jest taka, że ​​jest to prosty krok i możesz to zrobić ze swoim kontakty telefoniczne lub w tym przypadku konto na Facebooku.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to otworzyć aplikację, zobaczysz ikonę małej osoby (Mnie) musisz go nacisnąć, w lewym górnym rogu zobaczysz małą osobę i znak plusa, podajesz i pojawi się opcja ”Znajdź przyjaciół” Zamierzasz dotknąć tej opcji, akceptujesz pozwolenie, o które proszą, dzięki czemu możesz zobaczyć, kto z twoich znajomych z Facebooka jest częścią społeczności TikTok i aby zakończyć, wystarczy wybrać kontakty, które chcesz dodać.

Synchronizuj kontakty z numeru telefonu

Są to te same kroki, co w przypadku Facebooka, otwórz aplikację i kliknij ikonę (Mnie), następnie w lewym górnym rogu klikamy opcję „”Znajdź przyjaciół” Poproszą Cię o pozwolenie na dostęp do Twoich kontaktów, a Ty zaakceptujesz, w końcu będziesz mógł przeszukiwać listę swoich kontaktów w poszukiwaniu znajomych.

Interakcja z wyszukiwań

Możesz użyć lupy lub opcja wyszukiwania aby zlokalizować informacje, które Cię interesują lub znajomego, których nie dodałeś na innych kontach, jeśli znasz te Nazwa Użytkownika po prostu musisz pisać poprawnie i TIK Tok Rozpocznie się wyszukiwanie, a co, jeśli nie znasz swojej nazwy użytkownika?

W takim przypadku możesz użyć hashtagów lub etykiet, jest to inny sposób na zachęcenie ludzi do obserwowania lub filmów, które nas zafascynowały i chcemy je zapisać, możesz uzyskać hashtagi bezpośrednio z oglądanych filmów.

TikTok nadal sprawia, że ​​korzystanie ze swojej aplikacji jest łatwiejsze i szybsze, dlatego zapewnia korzyści, dzięki którym nasza liczba obserwujących rośnie za każdym razem, a do tego wykorzystuje TikCode Ma tę samą funkcję QR, wystarczy pozwolić drugiej osobie go zeskanować i voila, masz już innego obserwującego na TikTok, możesz również wysłać go do swoich kontaktów, opublikowanie go w innych sieciach społecznościowych to kolejny sposób na dotarcie więcej ludzi.

łatwo stwórz własny tikcode

Wygeneruj swój TikCode

Aby wygenerować swój TikCode, musisz poświęcić tylko kilka minut, po otwarciu konta TikTok przejdź do swojego profilu, ikona ”Mnie” Na dole, teraz na górze ekranu po prawej stronie zobaczysz trzy punkty, tam znajdziesz konfigurację i z menu, które się pojawi, uzyskasz dostęp TikCode I tak będziesz mieć swój osobisty kod, a teraz musisz tylko udostępnić ten kod i zwiększyć liczbę obserwujących.

Co zrobić, aby ktoś nie dodał mnie do swojej listy znajomych?

TikTok daje im możliwość decydowania, jaki rodzaj konta chcą mieć, czy jest to publiczne, czy prywatne, ale bez względu na to, które z nich zdecydujesz się mieć w swoich rękach, ogranicza to liczbę osób, które widzą Twoje filmy, ty po prostu muszę iść do ustawienia prywatności.

Ustaw swoje konto jako prywatne

Po wejściu na swoje konto naciśnij symbol małej osoby „ I ” następnie w prawym górnym rogu naciśnij trzy punkty i z menu, które się pojawi, wyszukaj prywatność i aktywuj tę opcję Prywatne konto, gotowy, tylko osoby, które zatwierdzisz, pójdą za tobą.