Skip to content

Jak znaleźć przyjaciela na czacie internetowym? – Przewodnik, jak je szybko znaleźć

27 de styczeń de 2022

Wśród najlepszych aplikacji do przesyłania wiadomości jest czat liniowy. Jest to aplikacja do przesyłania wiadomości, która jest bardzo podobna do Telegrama i WhatsApp, więc korzystanie z niej będzie dla Ciebie bardzo łatwe.

W tej aplikacji będziesz mógł dodawać dowolną klasę ludzi na różne sposoby. To pozwoli ci mieć więcej użytkowników na swoim koncie, dzięki czemu możesz udostępniać im wszystko, co chcesz. Wkrótce pokażemy Ci wszystkie sposoby, w jakie będziesz mógł dodawać osoby w czacie liniowym.

Jakie dane są potrzebne, aby móc znaleźć osoby na czacie liniowym i jak z nich korzystać?

Jest to aplikacja, która nie jest tak stara na rynku, ponieważ istnieje od 2011 roku i w tak krótkim czasie stała się jedną z najczęściej pobieranych aplikacji do przesyłania wiadomości po WhatsApp i Telegram. Ta aplikacja ma kolejną serię siostrzanych aplikacji które umożliwiają wykonywanie innych czynności, takich jak pobieranie aplikacji lub gier na telefon komórkowy.

Aby rozpocząć korzystanie z tej aplikacji po prostu idziesz potrzebuję kilku dane osobiste do użytku. Dane te są niezbędne do posiadania konta, więc będziesz musiał je podać w sposób obowiązkowy, aby móc korzystać z usługi świadczonej przez Line Chat.

Pełne imię i nazwisko

Jedną z rzeczy, których aplikacja będzie wymagała od Ciebie, jest podanie swojego pełnego imienia i nazwiska. Pomoże Ci to w rejestracji i że jest to środek bezpieczeństwa i prywatności, ponieważ osoby korzystające z tej aplikacji będą musiały znać Twoje imię i nazwisko, a Ty musisz znać ich imię i nazwisko. Dlatego musisz wpisać swoje imię a jeśli chcesz być bardziej szczegółowy, możesz wpisać swoje pełne imię i nazwisko.

Numer telefonu

Kolejną rzeczą, którą będziesz musiał wprowadzić w tej aplikacji, będzie Twój numer telefonu komórkowego. Będzie to służyć aplikacji Line Chat wiedzieć, z jakiego kraju pochodzisz i że jesteś prawdziwym użytkownikiem. Jest to również obowiązkowe wymaganie, podobnie jak WhatsApp, więc będziesz musiał podać swój numer telefonu komórkowego, aby korzystać z aplikacji.

Jak wyszukać kogoś w Linii, jeśli posiadasz jego Identyfikator Linii?

Na ekranie głównym, który pokazuje aplikacja Line Chat, zobaczysz opcję „Dodaj znajomych”. Po wykonaniu tej czynności będziesz musiał nacisnąć szukaj, zobaczysz wiele opcji, ale wybierzesz ten nazwany przez ID. Następnie musisz wpisać identyfikator znajomego, którego chcesz dodać, a następnie kliknąć Szukaj. W ten sposób możesz zobaczyć czat z tymi osobami.

chłopiec używający telefonu komórkowego

Co powinieneś zrobić, aby znaleźć ludzi w Linii za pomocą ich kodu QR?

Ponieważ masz już kod QR z ktoś, kto jest użytkownikiem czatu liniowego i chcesz dodać go do swojej listy czatów, będziesz musiał postępować zgodnie z sugestiami, które wkrótce Ci powiemy.

Otwiera się aplikacja Czat liniowy na telefonie komórkowym, tutaj będziesz w sekcji czatu, a tutaj ikona czytnika QR będzie u góry ekranu. Następnie zeskanujesz kod tego użytkownika, zobaczysz go i tam wybierzesz, czy chcesz go dodać, czy nie.

Jaka jest procedura dodawania osoby do znajomych na czacie liniowym?

Jak już wiesz, czat liniowy to aplikacja do obsługi wiadomości bardzo dobry i że jest jednym z najczęściej pobieranych przez ludzi. Dzieje się tak dzięki prostemu sposobowi korzystania z aplikacji.

Aby dodać nową osobę do znajomych, musisz przejść do sekcji czatu. w góra ekranu zobaczysz opcje QR i ID. Aby dodać osobę do znajomych, będziesz musiał zeskanować jej kod QR lub dodać jej identyfikator. W ten sposób będzie wśród Twoich znajomych w aplikacji Line Chat.

dołącz do naszego kanału telegram