Skip to content

Jak znaleźć i wchodzić w interakcje z ludźmi na Badoo, aby ich poznać

29 de lipiec de 2021

Wszyscy uwielbiamy poznawać ludzi i nawiązywać przyjaźnie, Badoo oferuje Ci na to sposób. W tym artykule dowiesz się, jak znaleźć i poznać ludzi na Badoo. Jeśli nie masz jeszcze konta Badoo, możesz zarejestrować się tutaj.

Czym jest Badoo i jak to działa? Funkcja i opis

Badoo to przestrzeń, która pozwala poznać ludzi z dowolnego miejsca na świecie. Internetowy system randkowy Badoo jest inny, Cenione jest bycie szczerym i szczerym, więc jeśli chcesz poznać naprawdę uczciwą osobę, jest to miejsce, w którym możesz to zrobić.

Ta platforma jest łatwa w obsłudze, umożliwia logowanie się różnymi mediami, rejestrując się należy dostosować swój profil, wybrać zdjęcie, które sprawia, że ​​czujesz się komfortowo i bezpiecznie, pisząc o sobie podkreślasz kim jesteś i cechy, które są interesujące . W ten sposób możesz rozpocząć testowanie w aplikacji w części „”Spotkania

Jak mogę znaleźć ludzi na Badoo, jeśli znam ich imię?

Prawda jest taka, że ​​znalezienie osoby po imieniu nie jest możliwe. Opcja, która może Ci najbardziej pomóc, to „”Bliscy ludzie”, dzięki czemu możesz zobaczyć wszystkich użytkowników znajdujących się w Twojej okolicy.

Możesz również wybrać bardziej szczegółowe wyszukiwanie, jeśli jest to nowy profil lub osoby online, wyszukaj w opcji „”Ludzie w pobliżu”, będą wyglądać inaczej opcje wyszukiwania które pomogą Ci zawęzić wyszukiwanie.

Co mogę zrobić, jeśli nie znam nazwisk osób?

Na Badoo możesz znaleźć osobę korzystającą z odpowiednich narzędzi i we właściwy sposób, tutaj znajdziesz kilka wskazówek, które ułatwią Ci wyszukiwanie.

Naucz się dodawać osoby krok po kroku

Dodawanie osób do Badoo to prosty proces, najpierw po zalogowaniu, jeśli zobaczysz kogoś, kogo chcesz dodać, otwórz jego profil. Teraz wystarczy wysłać wiadomość do tej osoby i automatycznie ta osoba znajdzie się w folderze Ostatnie kontakty. Pamiętaj, aby przenieść ostatnie kontakty do folderu, ponieważ Badoo usunie folder „Ostatnie kontakty” po trzydziestu dniach po trzech dniach.

Możesz także dodać kontakt do folder „Przyjaciele”. Możesz to zrobić, otwierając profil interesującej osoby i dotykając linku na jej stronie profilowej, klikając „Dodać„. Musisz wypełnić okno, które się otworzy, a kontakt natychmiast przeniesie się do” folderu. „Przyjaciele”.

Użyj e-maila, aby znaleźć kogoś

Badoo daje bardzo prostą opcję option znajdź kogoś za pomocą poczty e-mail. Badoo poprosi o zgodę na dostęp do danych konta e-mail. Jedyną rzeczą, jaką Badoo zrobi za Twoją zgodą, jest przeszukanie Twoich kontaktów e-mail pod kątem osób, z którymi ostatnio rozmawiałeś za pośrednictwem tego medium.

Jak mogę się z nimi kontaktować po dodaniu osób?

Istnieje wiele sposobów na rozpoczęcie rozmowy na Badoo. Wystarczy kliknąć przycisk „Porozmawiaj teraz„który znajduje się na górze profilu osoby. Napisz coś oryginalnego i wyślij wiadomość z nim botó Wysłać. Po otrzymaniu odpowiedzi pojawi się ona w oknie czatu i wystarczy kontynuować rozmowę. Teraz musimy tylko poczekać i zobaczyć, jak się sprawy potoczą.

poznaj ludzi z platformą badoo

Czy poprzez Badoo można znaleźć osoby, które są Ci bliskie?

Jeśli chcesz wiedzieć, kim są bliscy Ci ludzie, którzy korzystają z sieci Badoo, oto sposoby ich znalezienia:

Szukaj bliskich Ci osób z aplikacji people

Użyj funkcja „Przyjaciel”” Dzięki tej opcji zobaczysz ekran, który pokazuje opcję dodania większej liczby znajomych, możesz wpisać imię osoby. Jeśli chcesz, możesz użyć filtrów, aby ulepszyć wyszukiwanie.

Szukaj bliskich Ci osób na stronie

Tak samo jest po zalogowaniu się, za pomocą funkcji „Znajomi” przeprowadzasz wyszukiwanie, więc pokaże Ci osoby, które są blisko Twojego Obszaru. Przy użyciu Narzędzia wyszukiwania Badoo Znajdziesz ludzi, którzy Cię interesują.

Skąd mam wiedzieć, czy ktoś, kogo znam, używa tej aplikacji?

Możesz użyć wyszukiwarka google, wpisz imię i nazwisko w opcji wyszukiwania w Google, musisz umieścić na końcu nazwiska ” Badoo ” i podać enter, a on rozpocznie wyszukiwanie. Poza tym masz inne opcje „”Bliscy ludzie” jeśli pochodzi z Twojej okolicy. A jeśli jesteś w związku, możesz być zainteresowany tym, jak sprawdzić, czy twój partner używa Badoo.

Wpis Jak znaleźć ludzi na Badoo i wchodzić z nimi w interakcję, aby ich poznać, został po raz pierwszy opublikowany w Look How It Is Made.