Skip to content

Jak znaleźć alternatywy dla Badoo, aby poznawać ludzi i flirtować?

12 de wrzesień de 2021

Utworzony w 2006 roku, Badoo to jedna z największych aplikacji randkowych, z ponad 300 milionami zarejestrowanych użytkowników do 2018 roku, jednak wiele osób zastanawiało się nad alternatywą dla niego. Być może twoje doświadczenie w Badoo nie było przyjemne, nie podobało ci się, jak to działa lub po prostu chcesz wypróbować inną aplikację, dlatego wiele innych platform zostało stworzonych jako alternatywy.

Dzięki dzisiejszemu postępowi technologicznemu codziennie tworzone są setki aplikacji, które ułatwiają użytkownikowi każdy rodzaj pracy lub wysiłku, np. spotkania z ludźmi. Istnieje wiele aplikacji podobnych do Badoo, w których możesz poznawać ludzi, poznawać nowe kultury, a nawet flirtować, więc poniżej pokażemy Ci kilka alternatyw dla Badoo to będzie dla ciebie bardzo przydatne.

Jaka jest alternatywa, aby spotkać tylko osoby o tych samych gustach?

Jeśli jesteś osobą o określonych upodobaniach lub chcesz poznać ludzi, z którymi podzielisz te same upodobania i hobby, są nowe alternatywy dla Badoo, które są dla Ciebie idealne. Dzięki tym aplikacjom możesz znaleźć osoby, które lubią te same sporty co Ty, ten sam język lub spotkać osoby, które nawet dzielą się Twoim imieniem.

  • Meetup: Może się wydawać, że jest to aplikacja randkowa jak każda inna, jednak ta aplikacja została stworzona, aby spotykać ludzi o tej samej nazwie. Jeśli chcesz wiedzieć ludzie z całego świata, którzy mają to samo imię, Meetup to Twój właściwy wybór
  • Timpik: w przeciwieństwie do wielu innych aplikacji do poznawania ludzi, ta jest stworzona specjalnie po to, aby spotykać ludzi o podobnych upodobaniach w sporcie. Znany jako sportowa sieć społecznościowa, pozwala znajdź fanów tych samych sportów, które lubisz.
  • Couchsurfing: Jeśli chcesz poznać ludzi, którzy dzielą tę samą miłość do atrakcji turystycznych i podróży, a także lubią uczyć się nowych języków, jest to idealna aplikacja dla Ciebie. Powstała głównie po to, by podróżnicy znaleźli miejsce na nocleg, jednak stała się miejscem, w którym mogą organizować zajęcia czy wycieczki.

Są setki aplikacje, które mogą być idealne do poznania obcokrajowców, zaczynając od najbardziej znanego ze wszystkich, Facebooka, na którym można znaleźć osoby mieszkające w pobliżu lub za granicą, a także wiele innych. Jedną z najpopularniejszych i najbardziej znanych aplikacji do poznawania obcokrajowców dzięki ogromnej liczbie użytkowników jest Paltalk.

Dzięki Paltalk możesz spotkać ludzi z dowolnego zakątka świata, gdzie możesz komunikować się poprzez grupowe rozmowy wideo, w których mogą się dzielić bez żadnych ograniczeń. W nim możesz tworzyć grupowe rozmowy wideo, prowadzić rozmowy, karaoke i nie tylko, a także stwórz indywidualny czat, jeśli ktoś przykuł Twoją uwagę i chcesz więcej prywatności poznać go dokładniej, a nawet flirtować.

Oprócz Paltalk istnieją dziesiątki aplikacje stworzone wyłącznie po to, by spotykać ludzi z dowolnego miejsca na świecie, aby poznać nowe kultury i języki. Oto niektóre z najczęściej używanych aplikacji do poznawania ludzi za granicą:

Aplikacje

  • W-Match: mając as Jedynym wymogiem do korzystania z aplikacji jest ukończone 17 lat, ta aplikacja rozwija się i zdobywa coraz większą popularność wśród użytkowników. W nim możesz rozpoczynać rozmowy z ludźmi z dowolnego miejsca na świecie, prowadzić wideorozmowy, a nawet wysyłać „prezenty”, które są reprezentowane przez emotikony, aby przyciągnąć uwagę osoby, którą chcesz spotkać.
  • Schateen: to obecnie jedna z najpopularniejszych aplikacji randkowych, w której możesz rozpocząć rozmowę z osobami o takich samych zainteresowaniach jak Ty. Ponadto możesz odrzucać lub akceptować prośby o rozmowę od kogo chcesz, oraz czatuj z kim chcesz bez ograniczeńAby z niego skorzystać, musisz mieć ukończone 17 lat.
  • Ablo: jeśli chcesz poznać ludzi z całego świata, ale uważasz, że problemem jest bariera językowa, to jest to idealna aplikacja dla Ciebie. Dzięki niemu możesz rozpocząć rozmowy, w których możesz czytać, pisać, a nawet wysyłać audio i wideo w swoim ojczystym języku, nie martwiąc się, czy druga osoba Cię zrozumie, wszystko dzięki temu, że platforma ma własnego tłumacza.

Inne aplikacje nie płacą za znalezienie partnera

Pomimo dziesiątek aplikacji do spotkań lub randek, niektóre mają zazwyczaj płatne usługi lub miesięczną subskrypcję, za którą niewielu chce płacić. Istnieje jednak kilka innych, które możesz wprowadzić i użyć. nie musisz płacić ani wydawać pieniędzy, Wśród nich mamy:

Meetic

Ta aplikacja jest jedną z najbardziej znanych i najskuteczniejszych we flirtowaniu lub zdobywaniu partnera, a także jedną z najpoważniejszych, więc jeśli szukasz prawdziwego i trwałego związku, to jest miejsce dla Ciebie. Jednak chociaż są użytkownicy, którzy szukają sporadycznych związków, na Meetic jest bardzo prawdopodobne, że znajdziesz miłość.

eKochanie

Lepiej znana jako „aplikacja dla wymagających singli”, ta aplikacja została zaprojektowana, aby połączyć Cię z idealną osobą dla Ciebie, wszystko dzięki test zgodności, który tworzy platforma. eDarling szczegółowo analizuje każdy profil, aby uniknąć marnowania czasu na fałszywe lub porzucone profile, a tym samym spełnić Twoje oczekiwania.

aplikacje randkowe

Spotkajmy się

Ta aplikacja jest idealna dla Ciebie, jeśli chcesz znaleźć partnera lub poznać osoby mieszkające blisko Ciebie, a wszystko to dzięki technologii, którą MeetMe wykorzystuje do uzyskiwania Twojej lokalizacji w czasie rzeczywistym. To narzędzie przeprowadza dochodzenie, w którym łączy Cię z osobami, które są również właścicielami aplikacji i mieszkać kilka mil stąd, lub że może nawet natknąłeś się na nie w pewnym momencie w ciągu dnia.