Skip to content

Jak zmienić tło zdjęć za pomocą Picsart | Jak zrobić fotomontaż? (Przykład)

14 de luty de 2021

Myślenie o zmianie tła zdjęć za pomocą Picsart dla niektórych użytkowników, którzy kochają edycję, jest bardzo ważne, ponieważ możemy stworzyć dowolny obraz przychodzi mi na myśl lub po prostu dość realistyczny fotomontaż.

Fotografia stała się dziś jednym z najbardziej cenionych hobby dzięki wykorzystaniu smartfonów, które mają coraz bardziej rozwinięte aparaty. Niektórzy użytkownicy uważają, że konieczna jest edycja zrobionych zdjęć.

Picsart to dość kompletna aplikacja do tego celu, ponieważ nam na to pozwala dodawać efekty, tekst, modyfikować światła, robić fotomontażeWreszcie, daj się ponieść wyobraźni i zrealizuj to wymarzone zdjęcie kilkoma kliknięciami.

Czego potrzebujemy, aby zmienić tło zdjęć za pomocą Picsart?

Przede wszystkim musimy mieć aplikację w naszym Smartfon, który możemy pobrać w Sklepie Play całkowicie za darmo, wystarczy go wyszukać i pobrać.

Oprócz zdjęcia lub obrazu, które chcemy wykorzystać jako tło, sugerujemy użycie obrazów bez praw autorskich, aby uniknąć niedogodności podczas publikowania ich w jakimkolwiek Sieć społeczna.

W tym celu zalecamy stronę Pixabay, na której znajdziesz nieskończoną liczbę obrazów, których możesz użyć jako tła. Na koniec musimy wybrać zdjęcie, które wykorzystamy jako główny fotomontaż.

Jak osiągamy fotomontaż? Krok po kroku

Wykonaj poniższe czynności, aby zmienić tło zdjęć w programie Picsart. Na początek radzimy umieścić telefon w pozycji „Tryb samolotowy”Aby zapobiec pojawianiu się reklam podczas edycji zdjęcia.

Wybierz obraz tła

Otwórz aplikację Picsart i na dole spójrz na „+”, To przeniesie Cię do Twojej galerii i będziesz musiał wybrać obraz, którego chcesz użyć jako tła.

Wybierz zdjęcie główne

Po otwarciu projektu z obrazem tła należy przesunąć dolny panel opcji i kliknąć „Dodaj zdjęcie„Tam musisz wybrać zdjęcie główne lub to, które chcesz zamontować na obrazie tła.

Daj mu odrobinę realizmu

Teraz musisz kliknąć opcję „Odetnij„, Będziesz miał wtedy dwie opcje”Portret„Lub”Wybór ręczny„Wybierz jeden ze swoich preferencji lub pracuj łącząc oba, tak abyś mógł wybrać obszar o jak największej specyfice, co nada realizmu montażowi.

Dostarcz zdjęcia

Mając dobrze wybrany obraz, musisz kliknąć „TrzymaćSpowoduje to powrót do projektu, w którym musisz teraz dodać tło do obrazu, aby wyglądał całkiem realistycznie.

Ostatnie dotknięcia

Kiedy jesteś zadowolony z proporcji, pozostaje tylko wprowadzić pewne poprawki, aby poprawić fotomontaż, kliknij opcję „Dostosować„Tam możesz modyfikować oświetlenie, kontrast i wszystko, co chcesz, aby dobrze wtopić się w tło.

oryginalny interfejs beta Picsart

Teraz wystarczy kliknąć opcję „Nieprzezroczystość”I trochę obniżyć (około 92%), aby obraz zlewał się z kolorami tła.

Gotowe! Musimy tylko zapisać obraz, który pozostanie w folderze o nazwie Picsart w naszej galerii. Wykonując te proste kroki, będziesz mógł zmienić tło zdjęć w Picsart.

Kilka wskazówek, jak ulepszyć montaż zdjęć

  • Spróbuj dopasować odcienie swojego zdjęcia do obrazu, którego używasz w tle, ułatwiając w ten sposób prace edycyjne.
  • Pracuj z obrazami dobra jakość i brak praw autorskich.
  • Zadbaj o proporcje, aby zwiększyć realizm.
  • Zapamiętaj zadbaj o kadrowanie zdjęć aby uniknąć wypadków w tle

Na koniec mamy nadzieję, że ten samouczek będzie dla Ciebie bardzo pomocny w tworzeniu najlepszych zdjęć dla Twoich sieci społecznościowych.

Oprócz zabawy podczas tworzenia fotomontażu zdjęć, spróbuj również użyć efektu rozmycia tła, aby stworzyć wyjątkowe i zabawne zdjęcia.

Jeśli jesteś fanem sieci społecznościowych i lubisz przesyłać zdjęcia, aby zyskać wiele polubień, spróbuj także użyć innych aplikacji do edycji swoich zdjęć lub możesz być także zainteresowany szukaniem najlepszych aplikacji filtrujących do aparatu. Jedną z najpopularniejszych aplikacji z największą liczbą efektów i filtrów zdjęć jest Instagram.

dołącz do naszego kanału telegram