Skip to content
Mac

Jak zmienić odcień skóry moich emotikonów na iPhonie, iPadzie i komputerze Mac?

4 de luty de 2022

Jedną z funkcji, która w ostatnim czasie zaktualizowała urządzenia Apple, takie jak iPhone’y, iPady i komputery Mac, są specyficzne funkcje Emoji używane w rozmowach, reakcje lub posty. Emotikony w ostatnim czasie stały się bardzo istotne wśród użytkowników, są używane dość często, a ponadto zostały dostosowane do estetyki i gustu każdej osoby.

Teraz wiele osób nie było w stanie użyć tych narzędzi do zmiany sylwetki emotikonów. Dlatego w tym artykule poznamy sposoby zmienić odcień skóry emotikonówza pośrednictwem strony głównej Bitmoji, jednej z najbardziej polecanych na iPhonie, iPadzie i Macu.

W jaki sposób możesz dostosować odcień skóry swoich emotikonów w iOS?

Jeśli chcesz dostosować odcień skóry lub w takim przypadku zmienić płeć na mój awatar bitmoji, można to zrobić za pomocą kilku prostych i łatwych kroków. Do tego masz następujące opcje:

Z WhatsApp

Dzięki aplikacji WhatsApp masz jedną z najczęściej używanych opcji do zmiany i dostosowania odcień skóry twoich emotikonów w iOS. W tym celu należy wykonać czynności wymienione poniżej:

  1. Zasadniczo musisz rozpocząć rozmowę WhatsApp.
  2. Będąc w rozmowie, musisz kliknąć ikonę znajdującą się w lewym dolnym rogu. Ta ikona ma emotikon „Uśmiechnięta twarz”.
  3. Tam zostaną wyświetlone wszystkie emotikony zawarte w zestawie emotikonów WhatsApp.
  4. W ten sam sposób każdy emotikon z twarzą, częścią ciała, taką jak ręce, lub konkretny emotikon z twarzą z określonym zawodem, będzie możesz zmienić kolor, przytrzymując go.
  5. Gdy go naciśniesz, pojawi się górne pole ze wszystkimi dostępnymi opcjami kolorów.

zmiana koloru skóry emotikonów

Korzystanie z tych z samej klawiatury

klawiatura iOS, niesie ze sobą panel emotikonów, z którego można bez problemu korzystać w razie potrzeby. Albo skomentować publikację, zareagować lub wysłać w dowolnym tekście, dodać je w imieniu kogoś z listy kontaktów i innych opcji. Teraz, jeśli chcesz zmienić kolor, musisz wykonać następujące czynności:

  1. W pierwszej kolejności zostanie wybrane emoji twarzy, dłoni lub jakiejś postaci z zawodem i należy pozostawić wciśnięty.
  2. Gdy to zrobisz, zostaną wyświetlone dostępne opcje kolorystyczne, wybierzesz tę, która Ci odpowiada.

Co powinieneś zrobić, aby zmienić odcień skóry swoich emotikonów na komputerze Mac?

Aby zmienić odcień skóry emotikonów znajdujących się na komputerze Mac, kroki są prawie takie same, jak te wymienione w całym artykule. Jednak wielu użytkowników uważa, że ​​istnieje możliwość umieszczenia w Bitmoji kropek i dwukolorowych włosów. Należy jednak zauważyć, że są zastosowania poza tymi, które w zasadzie przynosiMac

Teraz trzeba powiedzieć, że nie wszystkie skonfigurowane emotikony powodują zmianę koloru, wynika to z aktualizacji. Chociaż prawdą jest, że większość z nich jest w stanie zmienić kolor, kiedy użytkownik tego chce, nie wszystkie z nich są dostępne. W tym celu należy nacisnąć emoji, aby zmienić kolor, a pojawi się panel z dostępnymi opcjami kolorów.

Gdy to zrobisz, naciśnij opcja z wybranym kolorem a raz już możesz go bez problemu wykorzystać w rozmowie.

Jak zapisać ustawienia skórki emotikonów na klawiaturze urządzenia?

Obecnie istnieje szeroka gama sposobów tworzenia i używania emotikonów. Jednym z najczęściej używanych jest tworzenie emotikonów z moją twarzą na iPhonie, tam możesz ustawić emotikony idealnie dopasowane do osobistych cech, które chcesz dodać. Warto jednak wspomnieć, że konfiguracje te można zapisać w pliku emoji, używając ich w dowolnym momencie i w publikacjach w dowolnym momencie.

skonfiguruj emotikony ze swojego Maca

Po zmodyfikowaniu tych cech zostaną zapisane w palecie emoji. To samo dzieje się, gdy chcesz zmienić ustawienie koloru skórychociaż nie zostanie to zmienione bezpośrednio z panelu, możesz zmienić i skonfigurować kolor swoich emotikonów, kiedy chcesz je wysłać.

Należy zauważyć, że przy częstym korzystaniu z emoji w określonym kolorze modyfikacja zostanie zapisana w „Ostatnio używane emotikony”, aby nie zawsze trzeba go naciskać, aby zmienić odcień skóry, ale zostanie on automatycznie zapisany z tą konfiguracją.

dołącz do naszego kanału telegram