Skip to content

Jak zmienić głos i język Waze? – Konfiguracja i personalizacja

15 de luty de 2022

jeśli szukasz bardzo funkcjonalna aplikacja do map a poza tym, że korzystanie z niego jest super zabawne, będziesz musiał mieć Waze. Ta niesamowita aplikacja umożliwia nawigację po bardzo zabawnej mapie, na której można kierować poleceniami głosowymi i bardzo specyficznym wyświetlaniem mapy. Ponadto aplikacja ta pozwala na posiadanie i udostępnianie swojej lokalizacji w czasie rzeczywistym oraz inne bardzo przydatne opcje.

Ponadto ta aplikacja zawsze aktualizuje mapę, pokazując wszelkie niepowodzenia, które mogą wystąpić po drodze, i pokazuje alternatywy, które możesz podjąć zmień trasę, aby dostać się w to samo miejsce, które chcesz. Zrozumiesz to jednak, o ile aplikacja jest w Twoim języku, w przeciwnym razie nic nie zrozumiesz. Teraz, jeśli Twoja aplikacja jest w innym języku zarówno w interfejsie, jak i w poleceniu głosowym, dowiedz się, jak łatwo to zmienić.

Co należy zrobić, aby zmienić język wyświetlania w Waze?

Zwykle, gdy pobieramy aplikację, to przyjąć język, który jest domyślny w naszym telefonie a oprócz innych robią to poprzez lokalizację, którą ma nasze urządzenie. Jeśli jednak Twoja aplikacja Waze jest w innym języku niż Twój, tutaj nauczymy Cię, jak skonfigurować język ekranu, aby jeśli jest w języku angielskim, możesz skonfigurować go w języku hiszpańskim.

Z drugiej strony możesz zmienić język, wykonując tę ​​samą procedurę zarówno na telefonie z Androidem, jak i na iPhonie, podobnie kroki, które musisz wykonać, są następujące:

 1. Zaloguj się do aplikacji Waze.
 2. Kliknij opcję „Mój Waze” który znajduje się w lewym dolnym rogu.
 3. Teraz w rozwijanym oknie wybierz ikonę koła zębatego, która znajduje się w prawym górnym rogu, która jest opcją regulacji.
 4. Następnie kliknij opcję „Ogólne”.
 5. Następnie kliknij „Język”.
 6. Po wybraniu pojawią się wszystkie języki dostępne w aplikacji i tam będziesz musiał poszukać tego, który chcesz skonfigurować, wystarczy nacisnąć język, a następnie potwierdzić, aby aplikacja uruchomiła się ponownie, będąc skonfigurowana do język, który ustaliłeś.

Jak zmienić język Waze?

Teraz nauczyliśmy się już, jak zmienić język ekranu Waze, który jest językiem interfejsu, ale możemy też zmienić język Waze, aby podczas nawigacji po nim komenda głosowa odpowiedz nam w ustalonym języku. Wiemy, że głos jest jednym z podstawowych elementów w aplikacji, aby uniknąć patrzenia na ekran i że kierujemy się tylko słuchaniem głosu aplikacji.

Z tego powodu ważne jest, abyśmy mogli ustawić język głosu przeglądarki tak, abyśmy mogli zrozumieć i aby zmienić język, będziemy musieli wykonać następujące czynności:

 1. Zaloguj się do aplikacji Waze.
 2. Teraz kliknij „Moje Waze”.
 3. Następnie w rozwijanym oknie wybierz opcję ustawień reprezentowaną przez ikonę koła zębatego.
 4. Następnie naciśnij „Głos i dźwięk”.
 5. Następnie kliknij „Głos Waze”.
 6. Później wybierz żądany język z listy języków, które się pojawią i w ten sposób język Waze zostanie skonfigurowany tak, abyś mógł zrozumieć.

naucz się zmieniać język waze

Jak pobierać aplikacje, aby zmienić ton głosu Waze?

Jedną z najzabawniejszych rzeczy w Waze jest to, że możesz skonfigurować polecenie głosowe i może być użyj innego tonu głosu. Innymi słowy, głosy aktorów, a nawet postaci z programu telewizyjnego można pobrać jako polecenie głosowe w aplikacji. Podobnie, w tym celu będziemy musieli pobrać niektóre aplikacje znajdujące się w aplikacji do pobierania telefonu.

funvoicegps

Jest to jedna z aplikacji, która jest dostępna zarówno na Androida i iPhone’a, co pozwala nam pobierać głosy do zainstalowania w naszej aplikacji Waze i cieszyć się podróżą z głosami, które najbardziej nam się podobają. Podobnie, w tej aplikacji znajdziesz bardzo oryginalne głosy, a także inne bardzo zabawne, ale pozwoli nam to również nagrać własny głos i móc go edytować, aby nadać mu zabawny akcent podczas używania go w naszej aplikacji Waze.

Pakiet głosowy Waze

Jest to kolejna aplikacja, która pozwoli nam znaleźć bardzo oryginalne głosy do użycia w aplikacji Waze i jest używana w bardzo prosty sposób. Dzięki tej aplikacji możesz nadać swojemu Waze więcej zabawy, zmieniając polecenie głosowe na fajniejsze.

Aplikacja Waze, oprócz możliwości zmiany języka i tonu głosu w języku, pozwala również na nagraj nasz własny głos być używane jako polecenie głosowe w nim. Jeśli jednak chcesz cieszyć się podróżami, używając głosu jako polecenia głosowego w aplikacji, musisz wykonać następujące czynności:

dowiedz się, jak nagrać swój głos, aby dodać go do aplikacji waze

 1. Zaloguj się do aplikacji Waze.
 2. Następnie kliknij „Moje Waze”.
 3. Po wybraniu otrzymasz wyskakujące okienko w którym naciśniesz ikonę koła zębatego znajdującą się w lewej górnej części ekranu, która przeniesie Cię do ustawień.
 4. Następnie kliknij opcję „Głos i dźwięk”.
 5. Kliknij „Głos Waze”.
 6. Teraz w sekcji „Dyktafon” klikniemy opcję „Dodaj nowy”.
 7. Następnie klikamy „Akceptuj”, aby umożliwić nagranie naszego głosu, a w oknie, które się pojawi, pojawią się polecenia głosowe, które musimy wypowiedzieć, aby nagrać je naszym głosem.
 8. Następnie naciśnij jedno z poleceń głosowych i po wybraniu musimy nacisnąć mikrofon, który pojawi się w wyskakującym okienku, aby rozpocząć nagrywanie tego polecenia.
 9. Po nagraniu musimy wybrać „Zapisz”, aby nasz głos został zapisany w aplikacji.

dołącz do naszego kanału telegram