Skip to content

Jak zdobywać więcej ankiet i zarabiać więcej dzięki Premiom za ankiety Google

31 de maj de 2022

Sklep Play zawiera miliony aplikacji, gier, książek, filmów i innych elementów, do których masz łatwy dostęp. Wiele z nich ułatwia ci życie, a inne służą tylko zabawie lub chwilom relaksu.ale najbezpieczniejsze jest to, że nie masz wiedzy o wielu aplikacjach, z których korzystają miliony ludzi i które mogą być dla Ciebie bardzo przydatne.

Jeden z nich jest Nagrody za ankiety Google, jest to narzędzie Google, dzięki któremu możesz skorzystać z odpowiedzi na kilka pytań. Dzisiaj powiem Ci, jak korzystać z tej aplikacji, ale także jak ją zainstalować, więc czytaj dalej, aby znaleźć kroki, które należy wykonać.

Nagrody za ankiety Google

Ta aplikacja to narzędzie Google do badania rynku, znajdziesz tam proste ankiety i pytania, na które możesz odpowiedzieć w zamian za środki Google Play. Nawet jeśli w to nie wierzysz, to takie proste, możesz zdobyć kredyty na zakup aplikacji, które tak bardzo lubisz i zawsze chciałeśo tożsamość nie musisz się martwić, ponieważ odpowiedzi są anonimowe a odpowiedź zajmuje tylko kilka minut.

Wszystko brzmi idealnie, prawda? Ale przekażę ci złe wieści, a jest to dość duża przeszkoda, ta aplikacja jest dostępna tylko w niektórych krajach. Jednak zawsze istnieje sposób, jeśli chodzi o posiadanie bardzo przydatnych aplikacji na telefonie komórkowym, więc jeśli chcesz mieć tę wielką korzyść, musisz być gotów zrobić wszystko. Więc jeśli jesteś niesamowity, to wyjaśnię jak korzystać z Google Opinion Redwars w krajach niewspieranych.

Jak korzystać i pobierać nagrody Google Opinion Rewards

Pierwszą rzeczą do zrobienia przed pobraniem tej aplikacji jest zmiana naszej lokalizacji i do tego będą potrzebne dwie dodatkowe aplikacje.

1-pierwszy zamierzasz przejść do ustawieńwtedy poszukasz opcji usługi lokalizacyjne a kiedy wejdziesz, włączysz GPS.

2-Drugą rzeczą, którą musisz zrobić, jest pobierz Fałszywy GPS przez poniższy link i psifon stąd.

3-Gdy masz już zainstalowane obie aplikacje, idziesz do Ustawieńbędziesz szukać Opcje rozwoju i wtedy czy włączysz pozorowane lokalizacje? lub symulowane zgodnie z telefonem komórkowym.

4-Następnie ze wskaźnika wybierzesz Fałszywy GPS.

5-Wtedy uruchom fałszywy GPS i jedź prosto do Nowego Jorku, następną rzeczą, którą musisz zrobić, to nacisnąć start.

6-Teraz zamierzasz uruchom drugą aplikację o nazwie Psiphon, musisz dotknąć sekcji, gdy zostaniesz o to poproszony. Przejdziesz do opcji i wybierzesz Stany Zjednoczone z regionu.

zarobić więcej pieniędzy nagrody google

kiedy już to zrobisz będziesz musiał założyć nowe konto Google, ale musi ono pochodzić ze Stanów Zjednoczonych. Aby to zrobić, musisz przejść do Ustawień, stamtąd do Konta, a następnie dodać nowe konto Google, po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami i to wszystko.

Ostatnią rzeczą do zrobienia jest pobierz aplikację Premie za ankiety Google, możesz to zrobić, wchodząc do Sklepu Play z linku, który ci zostawiłem. Po zainstalowaniu otworzysz go, wybierz nowe konto i wprowadź wszystkie dane, o które prosi. Kod pocztowy, który musisz podać, to 11413 ponieważ to jest ten w Nowym Jorku.

Teraz możesz odpowiedzieć na pytania, które wprowadza aplikacja, i ponownie wprowadzisz kod pocztowy Nowego Jorku, gdy Cię o to poprosi. W ten sposób bez problemu będziesz mógł „spacerować” po świecie.

Jednym ze sposobów zarabiania pieniędzy i kupowania aplikacji w Google Play jest wypełnianie ankiet. Nagrody za ankiety Google to aplikacja, która wysyła ankiety do wypełnienia i daje kredyty sklepowe po ich wypełnieniu. Użytkownik nie wybiera ankiet, to Google wysyła Ci różne ankiety według różnych parametrów.

ankiety zwiększające nagrody

Jeśli szukasz sposobu na otrzymywanie większej liczby ankiet w celu zwiększenia otrzymywanych kredytów, to trafiłeś we właściwe miejsce. Powiemy Ci, jak możesz zrobić, aby nieco zwiększyć częstotliwość wysyłania ankiet na Twoje konto.

Trzy metody na zwiększenie ankiet premiowych za ankiety Google

Pierwszym sposobem na zwiększenie współczynnika nadsyłania ankiet jest włączam historię lokalizacji. Google udziela nam ankiet według witryn, w których byliśmy. Google może wiedzieć, w jakich miejscach byliśmy, ale aby to zostało zapisane, musisz aktywować historię lokalizacji. Niektórzy użytkownicy zazwyczaj wyłączają tę funkcję, aby chronić swoją prywatność, ale jeśli chcesz otrzymywać więcej ankiet w ramach Premii za ankiety Google, wygodnie jest włączyć tę funkcję.

Historia jest aktywowana z Map Google, przesuń palcem w prawo i wybierz opcję Twoja oś czasu. Pamiętaj, że musisz mieć aktywowaną funkcję lokalizacji w opcjach sterowania mobilnego.

szybko otrzymuj ankiety

Innym sposobem na uzyskanie większej liczby ankiet jest zwiedzanie terenów rekreacyjno-wypoczynkowych w centrum Twojego miasta. Jest to bardzo przydatna wskazówka, ponieważ ankiety dotyczą zazwyczaj firm i lokali zlokalizowanych w centralnej części. Jeśli masz aktywną opcję lokalizacji i spacerujesz po centrum miasta, to Google pamięta, zanim pójdziesz do biznesu i przeprowadza ankiety dotyczące jakości, usług i innych.

podróżuj tyle, ile możesz, to jest trzecia i ostatnia rada. Im więcej witryn odwiedzasz i im więcej w nich wykonujesz, tym więcej możliwości otrzymywania ankiet otrzymasz. Nagrody za ankiety Google pozwalają zarabiać od 3 do 5 euro miesięcznie, które możesz wykorzystać na zakup aplikacji w Sklepie Google Play. Doskonały sposób na łatwe zarabianie pieniędzy.

Jeśli kiedykolwiek interesowałeś się możliwością zarabiania w Internecie, to prawdopodobnie słyszałeś o Nagrody za ankiety Google, platforma Google zaprojektowana specjalnie do przeprowadzania ankiet. Rzeczywiście, Google Opinion Rewards został opracowany przez giganta z Mountain View, aby móc nieco bliżej poznać gusta i zainteresowania użytkowników takich jak my oraz to, jak trudno jest komuś zatrzymać się i odpowiedzieć na wszelkiego rodzaju pytania. , Nie mieli lepszego pomysłu niż przeprowadzenie tej sekcji, w której dają nam pieniądze w zamian, gotówką lub saldem do wydania na naszym koncie sklepu Google Play.

weź więcej ankiet z nagrodami

Jak działają Premie za ankiety Google?

Rzeczywiście, Nagrody za ankiety Google to nic innego jak aplikacja, którą możesz bez problemu pobrać z linku, który pozostawiamy do Twojej dyspozycji w tym samym artykule, wraz z resztą informacji na jej temat. Chociaż firma rozpoczęła swoją działalność w Stanach Zjednoczonych, biorąc pod uwagę jej lokalny sukces, Premie za ankiety Google wkrótce dotarły do ​​wielu innych krajów i teraz dotarła do Hiszpanii, więc możemy ją znaleźć w pełni przetłumaczoną na język hiszpański, a płatności są dokonywane w euro, a nie w dolarachdzięki czemu nie będziesz musiał dokonywać konwersji i będziesz cieszyć się swoimi pieniędzmi zarobionymi w ciągu tygodnia, pobierając inne aplikacje lub książkę lub film.

Co do tego, jak działa Premie za ankiety Google, musimy powiedzieć, że jest to dość proste, ponieważ gdy już założymy konto, będziemy mogli kilka razy w tygodniu odpowiadać na różne ankiety, które pojawiają się na scenie. Dotrą do nas całkowicie za darmo na naszego Androida, a gdy je wypełnimy i zgodnie z ich długością i zakresem, zostaniemy nagrodzeni kwotami, które wzrosną od 0,10 euro do 0,75 eurowięc jak widać, przynajmniej jeśli chodzi o cenę pozostałych aplikacji, jest to dobra kwota.

Z drugiej strony musimy powiedzieć, że jeśli już myślisz o tym, by coś zmienić pod koniec miesiąca dzięki ankietom Google Opinion Rewards, ten system nie jest dla nas po to, by żyć z Google ani nic w tym stylu. Prawda jest taka, że ​​nawet jeśli chcemy i możemy, nie pozwolą nam wypełniać ankiet przez cały dzień, ale z czasem automatycznie pojawią się w aplikacji. Mianowicie, Nie jest to sposób na szybkie wzbogacenie się, ale jeśli jesteś przyzwyczajony do wydawania pieniędzy w sklepie Google Play, może być dobrym wsparciem.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, dostęp do Premii za ankiety Google jest niezwykle prosty, ponieważ wszystko, co musimy zrobić, to zainstalować aplikację na naszym urządzeniu z Androidem, a prawda jest taka, że ​​musielibyśmy o tym pomyśleć Inne firmy mogą wkrótce pójść w ich ślady, a wtedy prawdopodobnie zarobisz więcej pieniędzy..

Czy kiedykolwiek brałeś udział w ankietach Premie za ankiety Google, aby zarobić dodatkowe pieniądze?

dołącz do naszego kanału telegram