Skip to content

Jak zarejestrować się w OLX, aby zamieszczać ogłoszenia? – Samouczek tworzenia konta

27 de styczeń de 2022

W sieci możesz uzyskać różne platformy do publikowania swoich reklam, ale jedną, która zyskała popularność w ostatnich dniach, jest platforma OLX. Witryna internetowa, w której publikujesz reklamy swoich produktów lub usług, które chcesz sprzedać totalnie wolny. Chcesz poznać wymagania dotyczące rejestracji, jak założyć konto OLX i zamieścić swoje pierwsze ogłoszenie? Ten artykuł jest dla Ciebie, zalecamy przeczytanie go do końca, a będziesz mógł z łatwością publikować swoje reklamy.

Jakich informacji potrzebujesz, aby uzyskać konto OLX?

Wraz z rozwojem Internetu wzrosły platformy internetowe, w których można dokonywać zakupów, są one dziś bardzo modne i można w nich zdobyć przedmioty, które chcesz; a w innych możesz publikować reklamy dotyczące sprzedawanych produktów lub usług.

Jedną z platform, która zyskała na popularności, jest OLX, witryna internetowa, na której możnaPromuj produkt lub usługę, którą chcesz zaoferować, idealna opcja dla przedsiębiorców. Wyjątkowym aspektem tej witryny internetowej jest to, że promowane przez nią reklamy są całkowicie bezpłatne.

A może zastanawiasz się, czego potrzebujesz załóż konto OLX. Założenie konta jest dość szybkie, a wszystko, co musisz zrobić, to mieć prawidłowy adres e-mail i podać silne i niezawodne hasło. Jeśli go nie masz, możesz łatwo utworzyć konto e-mail. Dodatkowo, jeśli posiadasz konto na platformie Facebook, możesz również przez nie wejść.

Co musisz zrobić, aby utworzyć konto OLX?

Strona internetowa OLX jest bardzo popularna, wszyscy mówią o tej platformie. Strona internetowa, na której możesz kupić, ale także sprzedać, co tylko chcesz. Jeśli myślisz o założeniu firmy i potrzebujesz witryny do promowania swoich reklam, OLX jest najlepszą opcją.

Dlatego jeśli chcesz promować swoje reklamy, edytuj je i odpowiadaj na wiadomości odwiedzających oraz zarządzaj reklamami w najlepszy sposób. Wymagasz załóż konto na OLX. Zwróć szczególną uwagę, bo powiemy Ci coCo musisz zrobić, aby założyć konto? z OLX.

Korzystanie z sieci społecznościowych

Witryna reklam online OLX, zapewniająca łatwość swoim użytkownikom i myśląc o wygodzie dostępu do konta na tej platformie, opracowała inny wygodny sposób, aby szybko i bez komplikacji utworzyć konto OLX, korzystając z sieci społecznościowych. Jednym z nich jest w szczególności sieć społecznościowa Facebook.

Dlatego jeśli masz konto na Facebooku, powinieneś uzyskiwać do niego dostęp tylko za pomocą nazwy użytkownika i hasła, których używasz na tej platformie. W ten sposób szybko i bezpiecznie wejdziesz do OLX i zacznij reklamować swój produktJestem usługą. Dobra opcja na rozpoczęcie działalności i sprawienie, by Twoje produkty były znane na tej platformie tak samo popularne jak OLX.

tworzenie od podstaw

Założenie konta na platformie OLX jest bardzo łatwe, szybkie i całkowicie bezpłatne. Dlatego platforma oferuje sposoby wyrażenia zgody na rejestrację. Jeśli nie masz konta na Facebooku, możesz je założyć rejestrując się od zera.

Oto kroki: na stronie głównej OLX klikniesz przycisk Zarejestruj się. Naciśnięcie tego przycisku otworzy okno, w którym należy wpisać w formularzu ważne informacje. Przechodzisz do wypełnienia każdej z odpowiednich przestrzeni.

wskazując e-mail, który jest ważny i aktywny. Wprowadź hasło dostępu do OLX, które musi być łatwe do zapamiętania dla Ciebie, a trudne dla innych, uniemożliwiające im dostęp do Twojego konta. Aby kontynuować, musisz kliknąć Zarejestruj się, a wiadomość e-mail zostanie natychmiast wysłana na zarejestrowany adres e-mail w celu potwierdzenia.

okno rejestracji w olx z e-mailem

wpisujesz swój adres e-mail, lokalizujesz wiadomość od OLX, kliknij link potwierdzający i gotowy. Twoje konto jest zarejestrowane i gotowe do użycia. Dlatego bardzo ważne jest posiadanie aktywnego e-maila, aby to potwierdzić, jest to podstawowy wymóg, aby móc założyć konto OLX.

Jak możesz opublikować swoją pierwszą reklamę OLX?

W OLX masz łatwy i szybki sposób na reklamowanie i pozyskiwanie kupujących na publikowane przez Ciebie produkty lub usługi. Ale aby upublicznić to, co oferujesz, musisz reklamować, zamieszczając reklamy. Ponieważ chcemy Ci pomóc w jak najlepszy sposób, udzielimy Ci potrzebnych informacji, abyś mógł opublikuj swoją pierwszą reklamę w OLX.

osoba używająca olx na swoim telefonie

Jak poprawnie skonfigurować reklamę?

Aby Twoje ogłoszenie mogło zostać opublikowane, musisz je poprawnie skonfigurować. Aby to zrobić, zaloguj się na swoje konto OLX i kliknij menu na ekranie głównym. Następny, wpisujesz swój adres e-mail a hasło, kliknij Enter, kiedy tylko chcesz, możesz zmienić hasło w OLX. U góry ekranu kliknij pole Opublikuj bezpłatną reklamę.

Zobaczysz rozwijane menu z kategoriami reklamy, wybierz kategorię, która Cię interesuje i natychmiast da Ci dostęp do przesłania zdjęcia produktu lub usługi do opublikowania. Naciskasz miejsce na zdjęciu, a galeria lub pliki urządzenia otworzy się, aby wyodrębnić zdjęcie i przesłać na stronę. Następnie umieszczasz tytuł reklamy.

okno wyboru kategorii w olx

W sekcji Opis musisz podać informacje dotyczące cech Twojego produktu lub usługi takie jak rozmiar, kolor, ilość i waga. Wygodne byłoby również miejsce, w którym można bezpośrednio kupić produkt. Ponadto musisz wpisać koszt przedmiotu wyrażony w walucie lokalnej lub obcej, a jeśli jest do negocjacji, musisz go również ogłosić.

Z drugiej strony w polu Informacje kontaktowe musisz: wpisz swój kontakt telefoniczny, e-mail, aby mogli Cię zlokalizować. W polu Lokalizacja musisz podać dokładny adres, pod którym mogą Cię znaleźć. Aby zakończyć, sprawdź, czy wszystkie dane są poprawne i kliknij Opublikuj. Otrzymasz wiadomość od OLX z informacją, że Twoje ogłoszenie zostało opublikowane.

dołącz do naszego kanału telegram