Skip to content

Jak zarejestrować się i założyć konto w WhatsApp na telefonie komórkowym, tablecie lub komputerze

9 de kwiecień de 2021

Jedną z najlepszych aplikacji do przesyłania wiadomości, na którą można liczyć, jest WhatsApp, ponieważ różne funkcje tworzące tę platformę pozwalają jej użytkownikom pozostać w kontakcie na wiele sposobów.

Podobnie aplikacja do przesyłania wiadomości WhatsApp Messenger udostępnia swoim użytkownikom różne sposoby dostępu do swojej platformy. Zatem możliwy jest dostęp do tej usługi z telefonu komórkowego, tabletu lub komputera.

W ten sposób, abyś mógł cieszyć się tą siecią przesyłania wiadomości w preferowany sposób, pokażemy Ci jak się zarejestrować i założyć konto na WhatsApp z telefonu komórkowego, tabletu i komputera lub komputera.

Jak zarejestrować się i założyć konto w WhatsApp z telefonu komórkowego?

Jedną z najlepszych opcji posiadania różnych funkcji w telefonie komórkowym są te oferowane przez różne aplikacje mobilne. Więc nie jest zaskakujące, że jeśli chcesz mieć WhatsApp na swoim telefonie komórkowym, musisz zainstalować taką aplikację.

Dlatego, aby zarejestrować się i załóż konto na WhatsApp z telefonu komórkowegoNajpierw musisz pobrać aplikację z odpowiedniego sklepu z aplikacjami zgodnie z Twoim telefonem komórkowym.

W ten sposób, jeśli masz telefon komórkowy z Androidem, musisz uzyskać dostęp do sklepu Google Play. Wręcz przeciwnie, jeśli masz urządzenie iPhone, musisz przejdź do Apple App Store i wyszukaj aplikację WhatsApp w każdym przypadku.

Kiedy już masz pobrał i zainstalował WhatsApp na telefonie komórkowymBędziesz musiał tylko uzyskać do niego dostęp i uzyskać dostęp do jedynej dostępnej opcji, czyli rejestracji w WhatsApp. Wystarczy więc wpisać swój numer telefonu i poczekać na otrzymanie kodu weryfikacyjnego.

Na koniec będziesz musiał tylko wpisać odpowiedni kod w WhatsApp i voila, pomyślnie utworzysz konto w WhatsApp w telefonie komórkowym.

Jak zarejestrować się i założyć konto na WhatsApp z tabletu?

Będąc tabletkami urządzenia podobne do telefony, Ale przy większym rozmiarze i lepszych funkcjach wewnętrznych nie jest zaskakujące, że sposobem rejestracji i utworzenia konta na WhatsApp jest aplikacja.

WhatsApp na laptopie

Jednak wadą, na którą zwykle natrafia wielu użytkowników podczas instalowania popularnej aplikacji do przesyłania wiadomości WhatsApp na swoim tablecie, jest to nie mają numeru telefonu wyłączne dla niego. Ale nie martw się, ponieważ wirtualny numer telefonu możesz otrzymać za darmo, co jest w tym przypadku bardzo potrzebne.

Dlatego po uzyskaniu tego numeru telefonu następnym krokiem byłoby pobranie i zainstaluj aplikację WhatsApp na swoim Tablet. W tym celu musisz uzyskać dostęp do odpowiedniego sklepu zgodnie z urządzeniem, czyli Sklep Google Play na Androida i Apple App Store na iOS.

Po zintegrowaniu WhatsApp z tabletem będziesz musiał uzyskać dostęp do aplikacji i wybrać opcję „Utwórz konto”. Na koniec musisz wpisać numer telefonu, który posiadasz i potwierdzić kod, na który otrzymasz utwórz konto w WhatsApp ze swojego tabletu.

Jak zarejestrować się i założyć konto w WhatsApp z komputera?

Wielu lojalnych użytkowników aplikacji do przesyłania wiadomości WhatsApp wie, że ma ona opcję umożliwiającą korzystanie z WhatsApp z komputera lub PC. Z drugiej strony nie wiedzą, w jaki sposób można się zarejestrować i utwórz konto w WhatsApp z komputera.

W ten sposób możesz zarejestrować się w WhatsApp pobierz emulator na swój komputer. Jeśli wejdziesz do swojej ulubionej przeglądarki, zauważysz, że opcje podczas instalacji emulatora na twoim komputerze są zróżnicowane i nie są wyłączne dla żadnego systemu operacyjnego.

Dlatego w razie potrzeby będziesz mógł pobrać emulator Androida dla systemu Windows, Linux lub Mac. Gdy już go zdobędziesz, następnym krokiem jest pobierz aplikację WhatsApp ze sklepu z aplikacjami, który ma wspomniany emulator.

Proces dla zarejestruj się w WhatsApp z komputera w ten sposób jest to podobne do procesu przeprowadzanego z telefonu komórkowego. Cóż, będziesz musiał wejść do WhatsApp, wybierz opcję „Utwórz konto”, a następnie wprowadź numer telefonu w odpowiednim polu. Wreszcie, weryfikując kod, który otrzymasz we wspomnianym numerze, będziesz mógł cieszyć się WhatsApp na swoim komputerze.

dołącz do naszego kanału telegram