Skip to content

Jak zarejestrować firmę w DIDI w kilku krokach (przykład)

22 de luty de 2021

DIDI Chuxing Technology, to firma transportowa chińskiego pochodzenia z siedzibą w Pekinie, która świadczy usługi taksówkarskie, autobusowe, motocyklowe, a nawet dostawy żywności poprzez aplikacje i smartfony. Powstał z połączenia firm Didi Dache i Kuaidi Dache w lutym 2015 roku i obecnie jest rywalem północnoamerykańskiej aplikacji Uber, której również tutaj uczymy. Dowiedz się, jak łatwo i w kilku krokach zarejestrować firmę w DIDI.

Jak mogę zarejestrować swoją firmę w DiDi?

Proces rejestracji jest prosty, musisz mieć inteligentny telefon komórkowy, e-mail i trochę dokumentacji pod ręką w formacie cyfrowym (np. JPG, PDF itp.) i rozdzielczości 300 dpi, do oceny i zatwierdzenia przez firmę DIDI.

Dokumenty, które musisz mieć, to: oficjalny dowód tożsamości wydany przez kraj pochodzenia, prawo jazdy, prawo jazdy pojazdpaszport (w przypadku bycia cudzoziemcem) i ubezpieczenie pojazdu; wszystkie dokumenty muszą być aktualne i istnieją pewne różnice w zależności od kraju; na przykład w Meksyku proszą również o dokument CURP.

Pojazdy muszą mieć jakieś cechy, takie jak: model 2012 lub nowszy, 4 drzwi, brak uszkodzeń kosmetycznych, pojemność 4 pasażerów, szyby i klimatyzacja w dobrym stanie, pasy bezpieczeństwa na wszystkich siedzeniach, hamulce ABS, poduszki powietrzne kierowcy i pasażera, brak plakietek handlowych i bezpieczny szczególnie szeroki zakres.

Rejestracja krok po kroku

DIDI jest obecny w kilku krajach poza Chinami; tak właściwie pracuje w Australii, Brazylii, Chile, Kolumbii, Japonii i Meksyku; Dlatego pierwszym krokiem do rejestracji jest pobranie aplikacji z Google Play lub przejście bezpośrednio do jej portalu internetowego pod adresem www.didiglobal.com; których treść będzie w języku angielskim lub chińskim.

Po zainstalowaniu aplikacji rejestrację rozpoczniesz od podania numeru telefonu komórkowego, gdzie otrzymasz wiadomość SMS z hasłem do weryfikacji numeru. Natychmiast zostanie wyświetlony formularz do wprowadzenia danych osobowych, takich jak imię i nazwisko, adres e-mail i miasto; ponadto będziesz musiał wpisać nowe hasło. Musisz również podać swoje konto bankowe; Na tym blogu wyjaśniamy, jak to zrobić.

Kod dostępu musi spełniać następujące warunki: mieć co najmniej 8 znaków, zawierać co najmniej jedną wielką literę, jedną cyfrę i jeden znak specjalny. Po wprowadzeniu hasła będziesz musiał wybrać pomiędzy 3 trybami aplikacji: partner jazdy, kierowca lub partner niebędący kierowcą.

Różnica polega na tym, że pierwszy pracuje z własnym pojazdem i otrzymuje Twoje zarobki bezpośrednio; druga pracuje z pojazdem należącym do partnera, a zatem otrzymuje zysk podzielony z partnerem będącym właścicielem pojazdu; a trzeci sposób jest dla tych, którzy chcą produkować flotę samochodów za pośrednictwem kierowców zarejestrowanych w DIDI.

Wybierz opcję w zależności od podejścia biznesowego i to najlepiej odpowiada Twoim potrzebom; Następnie musisz przesłać dokumentację, która identyfikuje Ciebie i pojazd; takie jak: dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny i ubezpieczenie samochodu; który powinien mieć dobrą rozdzielczość. Jeśli chcesz zostać kierowcą lub szoferem, wyjaśniamy tutaj, jak to zrobić i uniknąć odrzucenia.

Po powyższym pozostaje podaj dane banku, pod którym będziesz otrzymywać płatności każdej podróży; Mogą to być zarówno środki elektroniczne, jak i internetowe, na przykład gotówką; i wreszcie informacje rozliczeniowe autoryzowane przez kraj, w którym mieszkasz; Na przykład w Meksyku cyfrowe znaczki wydawane przez rząd noszą nazwę FIEL i są wydawane przez Ministerstwo Finansów.

logo didi

Jak długo trwa weryfikacja dokumentów w DiDi?

Czas weryfikacji dokumentów może się różnić od 1 do 5 dni po rejestracji Inicjał; w przypadku fotografowania ich telefonem komórkowym nie zaleca się używania lampy błyskowej, aby odbicie nie przesłaniało informacji; i należy to również zrobić w taki sposób, aby wszystkie 4 rogi dokumentu były dobrze widoczne. Jeśli chcesz dowiedzieć się, dlaczego DiDi prosi o weryfikację, mamy artykuł, który rozwiązuje to pytanie.

DIDI to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących miesięcznego dochodu bez konieczności pracy w biurze według ustalonego harmonogramu; pozwala na wybranie własnego harmonogramu pracy, a także dogłębne poznanie swojego miasta i wszystkich ludzi; Jeśli podoba Ci się ten pomysł, zapraszamy Cię od teraz do dołączenia do społeczności DIDI.

dołącz do naszego kanału telegram