Skip to content

Jak zapisywać efekty na swoim koncie TikTok za pomocą telefonu komórkowego z systemem Android lub iPhone’a?

6 de styczeń de 2022

Dla wszystkich tych, którzy lubią tworzyć świeży i zabawny nowy post, TikTok zapewnia brak ilości efektów i filtrów które mogą pomóc zmienić wygląd nagrania. Jeśli jeszcze nie zaryzykowałeś ich używania i zapisywania, tutaj podpowiemy Ci, co powinieneś zrobić.

Jak wyszukać filtr według nazwy w aplikacji TikTok?

Otwierając konto w aplikacji TikTok, nie wyobrażasz sobie, ile filmów możesz obejrzeć w ciągu jednej godziny. Może to służyć jako forma rozrywki lub odwrócenia uwagi, jest idealne w tych momentach, kiedy nie możesz wyjść z biura i musisz odłączyć się od tego, co dzieje się wokół ciebie.

Te krótkie filmy wyglądają tak prosto, że wiele osób zostało zachęconych do wzięcia w nich udziału. I czy to? nie musisz mieć dużej wiedzy, musisz tylko wiedzieć, jak korzystać z aplikacji.

Ci, którzy przesyłają filmy na TikTok, mogą cieszyć się aprobatą wielu osób dla ich treści. Ten przywilej może uzależniać, tym bardziej, gdy nagrania stały się wirusowe.

Jeśli jesteś już twórcą treści, możesz chcieć poznać wszystkie szczegóły, które pomogą Ci uzyskać więcej wizyt innych użytkowników, nawet tych, którzy Cię nie znają. Do tego możesz używaj popularnych hashtagów i muzyki.

Prawda jest taka, że ​​musisz znać funkcje, które platforma ma do edycji, publikowania lub usuwania wideo. Mając tę ​​podstawową wiedzę, możesz mieć pewność, że zaryzykujesz podjęcie tematów do swoich nagrań, na które wcześniej byś się nie odważył.

Jednym z trendów jest duża głowa; dla niektórych jest to głupie, a nawet wstyd robić te filmy, jednak są tak zabawne, że mogą dotrzeć do znacznie większej liczby osób.

Nie wstydź się więc zrobić czegoś, co może przyspieszyć Twoją karierę na platformie. Innym dobrze znanym efektem jest autodostrajanie głosu, które polega na poprawie jakości dźwięku i zdolności głosu osoby.

Jeśli po tym wszystkim odważysz się użyć narzędzi aplikacji do edycji swoich filmów, gratulujemy. Zacznijmy od czegoś podstawowego, efektów i filtrów w TikTok jest wiele. To sprawia, że ​​jest mało prawdopodobne, abyś losowo znalazł ten sam efekt wielokrotnie.

Dlatego, jeśli chcesz wyszukać konkretny filtr, możesz zlokalizować sekcję trendów i wprowadzić nazwę filtra, którego chcesz użyć w swoim filmie.

jak dodać efekty w tiktok

Jak wygląda procedura dostępu do wszystkich filtrów dostępnych w aplikacji?

Korzystanie z narzędzi, które TikTok udostępnia na swojej platformie, jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie może zrobić twórca treści, ponieważ efekty mogą modyfikować wygląd nagrania, a filtry dodają szczególnego akcentu do charakteru i koloru Twoich filmów.

Dostęp do tych narzędzi jest bardzo łatwym procesem, a podczas nagrywania wideo na żywo mogłeś natknąć się na nie, nie zdając sobie z tego sprawy. Funkcje te mogą być używać przed lub po nagraniu w aplikacji. Możesz go również użyć w filmie, który już zapisałeś w swojej galerii.

Jak zapisać efekt w aparacie?

Aby zapisać efekt z aparatu aplikacji, wystarczy przejść do menu głównego i kliknąć symbol +, aby utworzyć projekt lub wyeksportować go z galerii telefonu. Następnie musisz kliknąć ikonę efektów, która jest reprezentowana przez buźkę i znajduje się po lewej stronie ekranu.

To pozwoli Ci obserwować wszystko dostępne efekty podzielone na kategorie aby ułatwić wyszukiwanie. Po znalezieniu efektu, który Ci się podoba, możesz kliknąć ikonę etykiety, co symbolizuje ulubione efekty aplikacji.

jak dodać efekty w tiktok

Kiedy etykieta jest umieszczona w kolorze czerwonym oznacza to, że faktycznie zapisałeś efekt i możesz go używać tyle razy, ile chcesz w kolejnych projektach nagraniowych.

Gdzie zobaczyć zapisane efekty?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, wszystkie efekty, które lubisz, można zapisać w sekcji ulubionych, skąd możesz wybrać jeden, jeśli chcesz nagrać nagranie ze specjalnym motywem.

Aby znaleźć tę sekcję Musisz wejść do profilu swojego konta TikTok i kliknąć efekty, w środku będziesz mógł zobaczyć wszystkie efekty, które Ci się podobały. Na tej platformie możesz mieć własną kolekcję do przyszłych projektów. Nie musisz używać ich wszystkich na raz.

Jakie są kroki, aby móc pobrać filtry TikTok w wersji Lite?

Lekka wersja TikTok została stworzona dla tych, którzy: Twój telefon komórkowy nie ma dużej pojemności do przechowywania aplikacji i ich zawartości. Umożliwia jednak wykonywanie funkcji, takich jak filtry pobierania, które można wykorzystać w swoich filmach.

Aby pobrać filtr, musisz najpierw wybrać ten, który najbardziej Ci się podoba w aplikacji i możesz oznaczyć go tagiem, aby go zapisać lub kliknąć strzałkę, aby go pobrać i użyć w projekcie.

dodaj efekty w tiktok

Dlaczego Twój telefon komórkowy nie pozwala na pobieranie filtrów i co zrobić, aby to rozwiązać?

Jednym z głównych powodów, dla których nie możesz pobrać filtra, jest to, że masz starą wersję aplikacji, dlatego nie możesz go używać w swoich filmach. Aby rozwiązać tę sytuację, musisz ręcznie wyszukać najnowszą aktualizację w wirtualnym sklepie telefonu.

Innym powodem, który uniemożliwia pobranie filtra, jest to, że niektóre nie są kompatybilne ze wszystkimi telefonami komórkowymi; są też filtry, które wygasły na platformie i zostały usunięte, z tego powodu nie są już dostępne.

Jednak w każdej aktualizacji zauważysz, że zawsze wprowadzane są nowe efekty i filtry, które mogą ci się podobać takie same lub bardziej niż poprzednie.