Skip to content

Jak zamówić jedzenie w domu lub na wynos z aplikacji DIDI Food

23 de luty de 2021

Z poniższego przewodnika dowiesz się jak zamówić jedzenie w domu lub na wynos z aplikacji DIDI Food, bardzo prosty proces, dzięki któremu możesz kupować jedzenie w swoich ulubionych restauracjach i odbierać je w domu.

Poniższą procedurę można wykonać zarówno z telefonu komórkowego z systemem Android, jak iz dowolnego urządzenia iPhone. W każdym razie konieczne będzie wcześniejsze zarejestrowanie się w usługach Didi.

Jedzenie Didi

Firma Didi zapewnia użytkownikom różne opcje, wśród których znajdujemy modalność Didi Food. Jeśli zastanawiasz się, co to jest i jak działa DiDi Food? Krótko mówiąc, dzięki aplikacji możesz zamówić jedzenie w domu z restauracjami w Twoim mieście.

Niewątpliwie to świetna opcja na te dni, kiedy nie chcesz gotować, mając dostęp do obszernego katalogu potraw. Stopniowo Didi rozprzestrzenił się w całej Ameryce, zapewniając doskonałą obsługę, która została również rozszerzona o inne opcje, takie jak Didi dostarcza.

Przy tej okazji pokażemy Ci, w jaki sposób zamawiać jedzenie za pomocą Aplikacja Didi Food. Przeczytaj uważnie, jeśli masz pytania, chociaż proces jest prosty.

Tak zamawia się jedzenie w domu w DIDI Food

Jeśli chcesz zamówić jedzenie korzystając z serwisu Didi Food, w pierwszej kolejności pobierz aplikację Didi lub bezpośrednio Didi Food. Każda z tych dwóch aplikacji będzie obsługiwać proces, który pokażemy poniżej.

Wejdź do aplikacji Didi

Pierwszym krokiem jest otwarcie aplikacji Didi, zauważysz, że u góry ekranu znajdują się opcje oferowane przez platformę. Przy tej okazji musisz naciskać na tego wymienionego „Jedzenie”.

Po kliknięciu opcji „Jedzenie” zostanie wyświetlonych wiele restauracji, które świadczą usługi za pośrednictwem Didi w Twojej okolicy. Zobaczysz, że w górnej części znajduje się adres, na który zostanie dostarczony, ta informacja jest podawana w momencie rejestracji, ale zawsze możesz zmienić miejsce docelowe w DiDi z telefonu komórkowego.

Jeśli chcesz wprowadzić zmiany związane z adresem, po prostu kliknij opcję „Dostarczyć” i wprowadź odpowiednią zmianę. Ważne jest, aby informacje były zapisane poprawnie, ponieważ jest to adres, z którego dostawca będzie korzystał do dostarczania żywności.

zapytaj o adres didi

Zauważysz również, że u góry możesz konkretnie wyszukać restaurację lub punkt gastronomiczny, który przyciąga Twoją uwagę. W każdym razie pojawi się tylko wtedy, gdy jesteś zarejestrowany na platformie Didi.

Wybierz restaurację, aby zakończyć proces

Aby kontynuować proces Kliknij restaurację, w której chcesz kupić jedzenie. Wyszukaj jedzenie, które chcesz kupić, zwykle restauracje pokazują swój katalog, który zwykle zawiera dużą liczbę opcji. Kiedy znajdziesz ten, który chcesz, kliknij „Dodaj”.

W ten sposób wyświetlą się opcje zamówienia (jeśli mają zastosowanie), teraz po prostu wybierz te, które chcesz uwzględnić w zamówieniu. Po dokonaniu konfiguracji kliknij opcję „Dodaj”.

Po dodaniu jedzenia przejdź do sekcji „Wyświetl koszyk”. U góry pojawia się opcja „Dodaj adres”, po prostu wybierz swój adres i typ posiadanego domu. Twój numer telefonu powinien zostać dodany automatycznie. Możesz także wybrać sposób wypłaty, zalecamy wybranie „Spotkajmy się przy drzwiach”.

Ostatnią rzeczą byłoby wybranie szczegółów płatności, w tym przypadku znajdujemy również „Sposób płatności”, gdzie można dodać metody płatności gotówką lub kartą, ale w razie potrzeby można też zmienić konto bankowe w DIDI. Na koniec kliknij opcję „Zapłać”.

dołącz do naszego kanału telegram