Skip to content

Jak założyć konto QQ poza Chinami – szybko i łatwo

27 de luty de 2021

Czy kiedykolwiek spotkałeś się z terminem QQ, korzystając z dowolnej chińskiej aplikacji lub strony internetowej? Jeśli tak, mamy rozwiązanie, ponieważ tutaj pokażemy, jak to zrobić utwórz konto QQ poza Chinami – Szybko i łatwo.

Posiadanie konta QQ jest niezbędne, jeśli zamierzasz korzystać Usługi powiązane z Chinami. Powinieneś również wiedzieć, że nie jest konieczne przebywanie w tym kraju, aby mieć konto, postępując zgodnie z naszym przewodnikiem, możesz łatwo dołączyć do tej usługi przesyłania wiadomości.

Co to jest QQ?

QQ to aplikacja do przesyłania wiadomości bardzo popularny w Chinach, w rzeczywistości od wielu lat jest jednym z głównych zastosowań tych właściwości. Ponadto aplikacja spełnia inne cele, ponieważ wiele aplikacji wymaga tam konta.

Z pewnością próbując jakiegoś zastosowania chińskiego pochodzenia, natknął się na wymóg posiadania konta QQ. Może to stanowić problem dla niedoświadczonych, w każdym przypadku rejestracja jest prostym procesem, jeśli masz odpowiednie wskazówki.

W poniższym samouczku nauczymy się, jak utworzyć konto QQ poza Chinami, przeczytaj uważnie informacje, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Jak założyć konto QQ poza Chinami – szybko i łatwo

Posiadanie konta QQ jest często konieczne, nie martw się o barierę językową, ponieważ z naszym przewodnikiem możesz się łatwo zarejestrować. Proces rejestracja jest prostaW każdym razie może być dość obszerny, dlatego podzieliliśmy go na dwie części.

Pierwsza część

 1. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to udać się do Sklep Google Play, ponieważ z tego miejsca pobieramy aplikację QQ.
 2. Wpisz QQ w wyszukiwarce i kliknij tę aplikację, która ma ikonę pingwina, ale możesz także uzyskać bezpośredni dostęp do QQ w Sklepie Play.
 3. Pojawi się opcja „Zainstaluj”, kliknij ją i poczekaj, aż zakończy się pobieranie i instalowanie aplikacji.
 4. Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji uruchom ją po raz pierwszy, zanim to nastąpi, aplikacja QQ oceni system, proces ten może zająć kilka sekund lub minut.
 5. Całkiem możliwe, że aplikacja Cię o to poprosi pewne uprawnienia, wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć Zezwól, aby aplikacja działała normalnie.
 6. Następnie na ekranie pojawią się dwie opcje, musisz kliknąć opcję po prawej stronie W kolorze niebieskim. Dzięki tej opcji zostanie utworzone konto QQ.

Co więcej, chociaż ten samouczek koncentruje się na systemie Android, możesz również pobrać aplikację QQ z App Store i wypróbować ją na swoim urządzeniu Apple.

Druga część

 1. W kolejnym menu musimy podać nasz numer telefonu. Dla zmienić domyślny kodkliknij opcję znajdującą się nad numerem +86, pamiętaj o naciśnięciu tej po prawej stronie
 2. Na ekranie pojawi się menu z wieloma opcjami, są to numery kierunkowe krajów, w każdym razie, jak widać, jest w języku chińskim. Nie martw się, kliknij wyszukiwarkę, którą znajdziesz w lewym górnym rogu ekranu.
 3. W tej wyszukiwarce musisz napisz swój numer kierunkowyJeśli go nie znasz, możesz poszukać go w Internecie. Na przykład w przypadku Hiszpanii ten kod to +34, szukaj tylko wpisując cyfry, a nie znak plusa (+).
 4. Po przeprowadzeniu wyszukiwania pojawią się wyniki, naciśnij pierwszy, który pojawi się na ekranie.
 5. Aplikacja przekieruje Cię do sekcji rejestracji, w takim przypadku powinien pojawić się numer kierunkowy Twojego kraju wpisz swój numer telefonu i naciśnij niebieski przycisk, aby kontynuować.
 6. Kod weryfikacyjny zostanie wysłany na Twój numer, po jego otrzymaniu napisz ten kod na ekranie aplikacji QQ. Po ich podaniu aplikacja zweryfikuje to.

Kobiety wysyłające wiadomości

Pod koniec procesu weryfikacji i rejestracji będziesz mieć swoje konto QQ. Jeśli w dowolnym momencie będziesz potrzebować dostępu do konta, wystarczy podać swój numer telefonu.

Pamiętaj, że cały proces pokazany wcześniej, możesz to również zrobić za pomocą najnowszej wersji emulatora Bluestacks na PC lub dowolnego innego zdolnego emulatora.

dołącz do naszego kanału telegram