Skip to content

Jak założyć konto lub zarejestrować się w Badoo z lub bez Facebooka lub numeru telefonu komórkowego?

6 de luty de 2022

Badoo jest prawdopodobnie jednym z pionierów w zakresie poznawania ludzi w Internecie, sieci społecznościowej, która służy przede wszystkim do flirtowania, a nawet zawierania nowych przyjaciół wszelkiego rodzaju i z najróżniejszymi intencjami. Niezależnie od przypadku, prawda jest taka, że ​​Badoo to fenomenalna sieć społecznościowa do poznawania ludzi. Dlatego w tym artykule pokażemy Ci jak założyć konto badoo bez facebooka.

Ewolucja Badoo z biegiem czasu była niezwykła i znacznie się poprawiła, aby dostosować się do czasów, z najbardziej kompetentną aplikacją oraz wygodną i łatwą w użyciu stroną internetową, jest jednym z najlepszych sieci społecznościowe, aby poznać ludzi najczęściej używanych na całym świecie. Co pozwoli Ci dotrzeć do wielu osób i szybko stać się popularnym na Badoo.

Utwórz konto Badoo

Jak tylko wejdziesz na Badoo z badoo.com, zobaczysz, że prosi Cię o różne informacje do utworzenia konta, masz możliwość uzupełnienia każdego z tych danych, które są powszechne, o które będą nas pytać w dowolnym miejscu, takie jak imię i nazwisko, data urodzenia, miasto, w którym mieszkamy, płeć, czego chcesz i czego szukasz (czy kobieta czy mężczyzna) plus adres e-mail.

Ale jeśli chcesz pominąć całą tę część, możesz po prostu założyć konto na Facebooku idziesz tam, gdzie jest napisane „Wejdź z Facebookiem” i to wszystkow ten sposób nie będziesz musiał nawet pamiętać nazwy użytkownika i hasła, ponieważ za każdym razem, gdy wejdziesz na Badoo, klikając ten przycisk, będziesz mógł wejść na swoje konto.

Mogą przenieś swoje zdjęcia z Facebooka na Badoo a nawet łączyć się ze znajomymi, których masz w wyżej wymienionej sieci społecznościowej. Ale w sumie to wcale nie jest skomplikowane.

Utwórz konto Badoo, aby poznać nowych ludzi

Badoo to doskonała sieć społecznościowa do poznawania ludzi, którzy są blisko nas, po prostu aktywując GPS w telefonie komórkowym, będziesz mógł łączyć się z ludźmi, którzy są w pobliżu, opcja, która może być skonfigurować podczas szukania osób do rozmowy. Chociaż ma opcje, w których musisz wpłacić prawdziwe pieniądze, z pewnością możesz korzystać z tej sieci społecznościowej i bez żadnych problemów uzyskać bezpłatne kredyty za darmo i w 100% legalne.

Jak założyć konto badoo bez Facebooka

Badoo ma obecnie nie tylko świetną platformę randkową, ale także rozwinęło swoje aplikacje ułatwiające dostęp i rejestrację strony. Biorąc pod uwagę erę technologiczną, w której żyjemy, w której duża część aplikacji posiada nasze dane osobowe wielu martwi się kwestiami bezpieczeństwa chociaż zawsze możemy zablokować lub zgłosić nadużycie dowolnego użytkownika na Badoo.

Mamy jednak alternatywne rozwiązania do wyżej wymienionego. W przypadku, gdy chcemy połączyć dowolną inną platformę i uniknąć rejestracji, możemy to zrobić. dzisiaj możesz zarejestrować się w Badoo przez konto Google, MSN, VKontakte, Odnoklassniki, Yandex, Mail.Ru. W przypadku dowolnego z tych kont informacje niezbędne do rejestracji bez Facebooka będą przechowywane w Badoo.

W ostateczności co daje nam największe możliwe bezpieczeństwo. Ponieważ nie łączymy żadnych innych informacji ani konta zewnętrznego z platformą, jest to wypełnienie formularza Badoo.

załóż konto badoo bez numeru telefonu

Załóż konto badoo bez numeru telefonu komórkowego

Znany już sposób na założenie konta bez Facebooka, teraz czas na naukę jak to zrobić bez podawania numeru telefonu komórkowego. Proces jest naprawdę prosty, ale nie będziesz mieć tylu opcji, jak w poprzednim.

W takim przypadku zalecamy zarejestrowanie się przez formularz na stronie, wypełniając dane wymagane przez Badoo. Zmieni się to, że w formularzu zostaniesz poproszony o podanie numeru telefonu lub adresu e-mail. Ponieważ w tym przypadku możemy po prostu wybrać wpisujemy e-mail zamiast naszego numeru telefonu komórkowego.

Aby Nie zalecamy wchodzenia przez żadną platformę, a tym bardziej przez Facebook. Ponieważ większość użytkowników ma wszystkie dane osobowe na Facebooku, w tym numer telefonu komórkowego, który byłby powiązany z Badoo.

dołącz do naszego kanału telegram