Skip to content

Jak założyć i zarejestrować konto Yahoo bez numeru telefonu Czy to możliwe?

15 de Maj de 2021

Wszyscy znamy Yahoo, platformę, która była bardzo znana lata temu, ale fakt, że ta firma medialna jest w sieci od dłuższego czasu, nie oznacza, że ​​nie używają jej dalej lub że przestała istnieć. Jest wielu ludzi, którzy wolą korzystać z Yahoo lub którzy nadal używają swoich starych kont na zawsze i nadal cieszą się ich narzędziami oraz korzyściami, jakie nam to zapewnia.

Co to jest Yahoo!

Znamy Yahoo jako katalog sieciowy która została założona w 1994 roku w Stanach Zjednoczonych. Ta platforma stała się dobrze znana i miała ponad 7 000 milionów odwiedzin miesięcznie.

Ten katalog sieciowy, który w tamtym czasie był jednym z najbardziej znanych stał się portalem treści odkąd Google pojawił się i stał się tak sławny, pozostawiając Yahoo w tyle.

Mimo tego, co się wydarzyło, nadal jest jedną z największych firm, nadal zajmuje się oferowaniem usług internetowych. Firma posiada przeglądarkę internetową który kieruje Cię do wszystkich stron, które Ci się podobają lub które przeszukałeś. Ma katalog, pozwala nam również tworzyć i cieszyć się usługą e-mail w celu skorzystania z tego, co jest znane jako e-mail.

Należy zauważyć, że ta strona internetowa zawiera mnóstwo funkcji i narzędzi, ma swoją sekcję z aktualnościami dnia dzisiejszego i najważniejszymi z chwili. Lub jeśli jesteś wiernym wyznawcą pogody, Yahoo ma własną aplikację pogodową Yahoo Weather, ta oficjalna aplikacja umożliwia nam łatwy dostęp do wszystkich informacji meteorologicznych.

Yahoo obsługuje miliony ludzi swoimi usługami e-mail, jest to jedna z platform z największą liczbą zarejestrowanych użytkowników, będąc trzecim, stojącym za Gmailem i Outlookiem. Wiemy, że liczba subskrybentów na stronie z biegiem czasu malała, ale wciąż wiele osób chce być jej częścią, jeśli jeszcze nie są jej częścią.

W momencie chęci rejestracji zdarza się to wielu konsumentom Aplikacji, którzy nie posiadają numeru telefonu lub chcą się zarejestrować, ale nie chcą dodawać swojego numeru. Ale nie martw się, w tym artykule nauczymy Cię, jak to zrobić Zarejestruj się bez numeru telefonu.

Czy mogę mieć konto Yahoo bez numeru telefonu?

Zwykle po wypełnieniu formularza rejestracyjnego aplikacje proszą o podanie numeru telefonu, nie jest to całkowicie wygodne dla wszystkich ludzi, ponieważ nie chcą udostępniać tego typu danych osobowych, a tym bardziej, że pozostają one w sieci i inne osoby mogą je zobaczyć i mieć.

Nędznie Yahoo jest jedną z tych platform, na których musisz użyć swojego numeru telefonu aby móc bezpiecznie zakończyć rejestrację i móc zweryfikować, czy konto jest tworzone przez osobę.

Aby utworzyć konto Yahoo w cichy, łatwy i bezpieczny sposób, powinieneś wiedzieć, że zawsze poprosi o numer telefonu, ponieważ w ten sposób możesz uniknąć tworzenia fałszywego konta. Wcześniej sieć miała wiele problemów w tym przypadku dlatego zaimplementowano weryfikację z numerem telefonu.

Jeśli utworzę konto Yahoo!, czy mój numer telefonu będzie widoczny?

Odpowiedzią na to pytanie, które zadawało wielu użytkowników Yahoo, jest to, że podczas rejestracji nie można zobaczyć Twojego numeru telefonu. Jeśli chcesz utworzyć konto Yahoo bez numeru telefonu, powinieneś wiedzieć, że to nie zadziała. Lepiej jest mieć swoje konto powiązane z numerem telefonu, aby uniknąć problemów z działaniem platformy.

osoba logo yahoo

Najlepsze, co możesz zrobić, to wejść na platformę i utworzyć konto Yahoo, używając swojego numeru telefonu i pozostałych danych. Po zalogowaniu się ta witryna nie pozwala na pokazywanie ani ujawnianie Twoich danych osobowych z innymi użytkownikami lub z kimkolwiek, nawet jeśli masz wątpliwości co do swojej prywatności, zawsze możesz liczyć na usunięcie konta Yahoo.