Skip to content

Jak zaktualizować Snapchata, aby korzystać z nowych funkcji i funkcji Co to jest?

10 de kwiecień de 2021

Aplikacja-duch jest bardzo uzależniająca, nie można temu zaprzeczyć Snapchat to jedna z największych aplikacji pod względem zapotrzebowania na korzystanie przez internautów. Będzie polegał nie tylko na prostym sposobie wejścia lub logowania. Nadmierna popularność Snapchata idzie w parze z dużymi możliwościami dostępu i różnego rodzaju wykorzystania, np. Z poziomu komputerów.

Ale z kolei jego popularność idzie w parze z nowe funkcje, które może oferować ta aplikacja, co w rzeczywistości oferuje z pewną powtarzalnością, aktualizacja Snapchata szybko i łatwo jest najlepszym sposobem na uzyskanie dostępu do nowych funkcji.

Możliwość korzystania z nowej aktualizacji Snapchata jest wymogiem, który wszyscy użytkownicy starają się spełnić, mając powody do stracenia. A dzisiaj powiemy ci jak zaktualizować Snapchata, aby korzystać z nowych funkcji i cechy Czym one są?

Aktualizacje Snapchata

Będąc aplikacją, jest oczywiście przeznaczona do użytku. Jego użycie jest jakie wymusza stałą i stałą aktualizację wewnętrznej platformy Snapchata, która pozwoli na wprowadzanie nowych funkcji, a także korektę błędów i możliwość sprostania nowym wymaganiom internautów w zakresie funkcji i możliwości.

Aplikacja Snapchat będzie wyglądać zawsze podlega użyciu i gustowi użytkowników, w relacji towarzyskiej, w której ludzie są zanurzeni w wykorzystaniu swoich możliwości, a aplikacja z kolei daje ludziom przyjemność spełniania ich pragnień w zakresie rozrywki, rozrywki i jakości obsługi.

Będąc skierowanym jako aplikacja do użytku komercyjnego, to znaczy używanego przez wszystkich i dla każdego, musi podlegać ciągłej samoanalizie. Dlatego aktualizacje Snapchata są odpowiedzią adaptacyjną na dostrzeżone zmiany w gustach publicznych. W ten sposób włączanie nowych funkcji poprzez aktualizacje jest stałą, która się nie skończy.

Jak zaktualizować Snapchata, aby korzystał z nowych funkcji i funkcji?

Proces Aktualizacja aplikacji SnapchatJest to bardzo proste, wystarczy wykonać kilka prostych kroków, które umożliwią to działanie. Jednak będzie się różnić w zależności od nośnika lub systemu operacyjnego, w którym chcesz zainstalować.

Proces aktualizacji z Androida

Do zaktualizuj aplikację Snapchat, musimy przejść bezpośrednio do Sklepu Play i upewnić się, że jest on również aktualizowany.

Po lewej stronie pojawi się menu z liniami, przejdziemy do tego z napisem „moje aplikacje i gry”, gdzie lista jest podzielona. Pamiętaj, że jest to opcjonalne, ponieważ możemy pójść na skróty, na początku Sklepu Play możemy wpisz nazwę aplikacji i mieć bezpośredni dostęp.

Chodźmy do ikona snapchatai kliknij opcję aktualizacji aplikacji. Gdzie rozpocznie się pobieranie i instalacja nowej aktualizacji.

logo snapchata

Przetwarzaj aktualizację z iPhone’a i iPada

Przechodzimy bezpośrednio do App Store. Tam, gdzie zobaczymy wewnątrz zakładek do użytku wewnętrznego, przejdziemy do zakładki z napisem „aktualizacje”

W ramach listy przejdziemy do gdzie wyświetlany jest SnapchatJeśli się nie wyświetla, oznacza to, że jest już w najnowszej wersji. Jeśli jest na liście, wystarczy kliknąć na „aktualizuj”, która zostanie wyświetlona z boku aplikacji.

Jakie są jego nowe funkcje i funkcje w Snapchacie?

Jest to aplikacja, na którą bardzo często się zwraca uwagę, z której bezpośrednio wynika, że ​​ciągłe aktualizacje mają być zawsze w czołówce. Podobnie moc zapewniają użytkownikowi najwyższy komfort w momencie korzystania z niego, co jest pokazane w jego najnowszej wersji, która daje wielką nowość.

Jak dotąd najnowsza oferowana wersja aplikacji nosi numer 11.20.0.36. Co jest nowością, którą może teraz kontynuuj wywołanie z platformy wewnętrzny czat Snapchata. Umożliwia to dalsze przeglądanie i korzystanie z funkcji i ofert w interfejsie aplikacji podczas rozmowy.

W ten sposób, Snapchat to lepszy sposób na pozostawanie w kontakcie z ludźmi, których kochasz. Otóż ​​możliwość zapalenia się płomienia w tle pozwala nam na utrzymanie komunikacji podczas wykonywania innych zadań na urządzeniu.

dołącz do naszego kanału telegram