Skip to content

Jak zainstalować TeamViewer na komputerze Mac w bezpłatnej wersji próbnej?

16 de luty de 2022

Ludzie często dużo korzystają z komputerów i laptopów, nawet częściej niż z telefonów komórkowych. Korzystają z nich nauczyciele, studenci, szefowie, a także pracownicy w biurze. Jednak nie wszystkie z nich zawsze mają ten sam system, ponieważ chociaż niektóre mają Windows, inne mają Maca.

Programy Mac mają inną strukturę niż Windows. Jeśli masz komputer Mac i potrzebujesz zainstaluj program TeamViewer w jego bezpłatnej wersji, teraz nauczymy Cię, jak to zrobić. Jeśli nie wiesz, możesz włączyć tryb HiDPI w systemie MacOS, aby poprawić jakość obrazu.

Co obejmuje bezpłatna wersja próbna TeamViewer dla komputerów Mac?

TeamViewer to pomoc w połączeniu, która pozwala mieć lepszą sieć na twoim komputerze na ogólnie wysokim poziomie. Pomaga to optymalizować, lepiej współdziałać oraz zarządzać, porządkować i aktualizować wszystko na komputerze w tym aspekcie połączenia.

TeamViewer to świetne narzędzie do rozwiązywania problemów połączenie, ma całkowicie bezpłatną wersję próbną, która pomoże ci w obszarze połączenia bezprzewodowego. Następnie zobaczymy jego zalety:

 • Maksymalizuje szybkość dostępu do sieci.
 • Zapewnia najwyższej jakości usługi, mimo że jest bezpłatną wersją.
 • Popraw wiele obszarów, w których możesz mieć problemy.
 • W każdej chwili oferuje pomoc i instrukcje.

Jakie wymagania musi spełnić TeamViewer, aby działać na moim Macu?

Wielu z nas widziało program z wieloma korzyściami ze swojej strony i zastanawialiśmy się, czy nasz komputer uruchamia ten program, ponieważ wiemy już, że nie wszystkie komputery mają taką samą pojemność. Krótko mówiąc, możliwości naszego urządzenia to najważniejsza rzecz do korzystania z programu.

Jeśli masz Maca i chcesz wiedzieć, czy Twoje urządzenie może: doskonale używaj tego programuponiżej przyjrzymy się mniej wydajnym komputerom Mac, które mogą korzystać z TeamViewer:

 • macOS 10.7
 • OS X 10,8
 • OS X 10.9
 • OS X 10.10
 • OS X 10.11
 • macOS 10.12

Przy okazji, możesz łatwo i szybko odinstalować TeamViewer na Windows lub Mac, jeśli masz zainstalowany na poprzedniej wersji do 10,7, a Twój komputer ma opóźnienia.

Jak pobrać TeamViewer na Maca?

Wielu będzie się zastanawiać, jak zainstalować TeamViewer na naszym komputerze Mac, a prawda jest taka, że ​​nie jest to wcale trudny proces, ponieważ wszystko można zrobić szybko, a nawet legalnie. Wtedy możemy zobaczyć Najlepsza droga do pobierz przeglądarkę zespołu dla naszego Maca:

 1. Przejdź do strony TeamViewer.
 2. Przejdź do menu pobierania i kliknij miejsce, w którym znajduje się jabłko.
 3. Kliknij link, w którym możesz zobaczyć wersję TeamViewer dla komputerów Mac.
 4. I na koniec pobierz ten plik, aby mieć go na komputerze Mac.

Ze strony internetowej

osoba korzystająca z komputera z systemem mac

Oczywiście pobranie TeamViewer z jego własnej strony jest najlepszą opcją i może być pobrać w najprostszy możliwy sposób i to będzie legalne. Następnie możemy zobaczyć najlepszy sposób na pobranie TeamViewer na nasz komputer Mac z jego oficjalnej strony:

 1. Przejdź do strony TeamViewer.
 2. Przejdź do menu pobierania i kliknij miejsce, w którym znajduje się jabłko w prawym górnym rogu.
 3. Kliknij opcję, w której możesz zobaczyć wersję TeamViewer dla komputerów Mac.
 4. Ostatnim krokiem będzie pobranie pliku, aby mieć go na naszym Macu.

Od Softonic

Wierz lub nie, możesz pobrać TeamViewer w wersji na Maca na stronie, która nie jest główną stroną TeamViewer. To jest strona pobierania oprogramowania o nazwie Softonic, na której możesz pobierz dowolny program. Jest bardzo jasne, że ta opcja jest niezawodna, wtedy zobaczymy instrukcje:

 1. Wejdź na stronę Softonic.
 2. Przejdź do opcji wyszukiwania i wpisz „TeamViewer for Mac”.
 3. Pojawi się tam kilka opcji wyszukiwania i będziesz musiał wybrać pierwszą, która jest tam, ponieważ ma lepszą ocenę i większą liczbę pobrań.
 4. Na koniec umieść go do pobrania.

Czasami trzeba mieć dostępną pamięć RAM podczas instalowania nowego programu. Jeśli nie masz wystarczająco dużo, możesz całkowicie odinstalować XCode z komputera Mac.Po odinstalowaniu tego programu będziesz mógł przejdź do instalacji TeamViewer.

osoba korzystająca z myszy mac pc;

Jak sprawić, by TeamViewer działał na MacOS Mojave lub starszym?

Tam są wersje, które mogą się nie kwalifikować i nie są w stanie spełnić wymagań, aby TeamViewer działał, a jeśli Twój Mac nie jest wystarczająco zdolny, aby móc korzystać z TeamViewer, nie zniechęcaj się. Cóż, jest wiele sztuczek, których możemy użyć, aby TeamWeaver działał.

Oczywiście nie będziesz w stanie w pełni korzystać z TeamViewer, ale możesz możesz pokryć podstawowe potrzeby a to będzie w stanie spełnić swoją główną funkcję. Następnie zobaczymy sztuczki, aby móc korzystać z TeamWeaver.

 1. Uzyskaj dostęp do programu TeamViewer.
 2. Naciśnij przyciski okna dialogowego.
 3. Kliknij ikonę kłódki widoczną na ekranie.
 4. Wewnątrz możesz wprowadzić niezbędne zmiany, aby Twój Mac mógł uruchomić program TeamViewer.

jeśli musisz mieć Problemy z TeamViewerem na Macupo prostu przejdź do strony wsparcia TeamViewer.