Skip to content

Jak zablokować i zgłosić użytkownika lub konto na Pintereście – Skontaktuj się z Pinterestem

31 de styczeń de 2022

Użytkownicy Pinteresta mają teraz możliwość blokowania lub zgłaszania innych na poziomie konta. Wcześniej raporty były dostępne tylko w pojedyncze szpilki, co było nieefektywnym sposobem informowania Pinteresta przez użytkowników o kontach, które mogą naruszać wytyczne witryny.

Chociaż Profile na Pintereście wszystkie są publiczne, użytkownicy mogą blokować zakładki, aby uniemożliwić wysyłanie wiadomości, polubień i komentarzy do własnych Pinów. Ta funkcja jest dostępna od 2012 roku i umożliwia użytkownikom blokowanie zarówno spamerów, jak i negatywnych komentatorów.

Pozwala również zapobiegać innym użytkownikom wchodzić w interakcję ze swoimi pinami dla każdego okoliczności. Jeśli jednak nie wiesz, jak korzystać z tej funkcji, pomożemy Ci zablokować kogoś na Pintereście. Aby Twoje konto nie zostało zablokowane, możesz sprawdzić zasady Pinteresta.

Dość częstą niedogodnością jest to, że czasami nasze konto przestaje działać poprawnie z powodu różnych sytuacji, na przykład niektórych fałszywe konta zgłaszają nam konto, a to uniemożliwia nam dalsze korzystanie z konta.

Dlatego najlepszą alternatywą dla czegoś takiego jest usunięcie konta Pinterest, czy to osobistego, czy firmowego, dobrą rzeczą jest to, że będziesz mógł zrobić proces z komputera lub telefonu komórkowego.

W ten sposób możesz blokować lub zgłaszać użytkowników na Pintereście

Zablokuj profil na Pintereście, aby uniemożliwić innym obserwowanie Cię, wysyłanie wiadomości lub interakcję z Twoimi Pinami. Do zablokować kogoś na Pintereście, musisz najpierw znaleźć profil publiczny osoby.

Możesz przejść do profilu, stukając nazwę użytkownika na szpilce. Alternatywnie możesz zacząć wpisywać nazwę użytkownika w pasek wyszukiwania i kliknij Osoby, aby wyszukać wyłącznie użytkowników.

Po wejściu do profilu użytkownika blokowanie to tylko kwestia znalezienia odpowiednich ikon. Dotykając ikona flagi, znajduje się nad nazwą użytkownika i obok przycisku obserwuj, ten użytkownik zostanie zablokowany.

Kliknij czerwony przycisk Zablokuj w wyskakującym okienku, aby sfinalizować swoją decyzję. Zauważ, że proces jest taki sam dla iteracje pulpitu i aplikacje na Pinterest.

Czasami zdarza się również, że gdy inna osoba za złośliwość potępia profil, nie robiąc nic i co się dzieje, że nie możemy zalogować się do naszego Konto na Pintereście lub czasami to nie działa, dobrą rzeczą jest to, że istnieje rozwiązanie tej niedogodności.

nieprzezroczysty kanał w tle

Szybko zgłoś użytkownika lub konto na Pintereście

Druga osoba NIE jest automatycznie powiadamiana. Jednak oni powiadomi blokadę i zobaczą następujący komunikat, jeśli spróbują Cię śledzić lub wejść w interakcję z Twoimi pinami.

  • Blokada jest wzajemna: osoba, która blokuje, nie będzie mogła za Tobą podążać lub wchodzić w interakcję ze swoimi pinamii nie będziesz już mógł ich obserwować ani wchodzić z nimi w interakcje.
  • Przestań podążać Automatycznie: jeśli już obserwujesz tę osobę lub ona obserwuje Ciebie, zablokowanie jej spowoduje automatyczne przestanie obserwować Was obu.
  • Komentarze usunięte: wszelkie wcześniejsze komentarze między Tobą a drugą osobą zostaną usunięte. usunąć automatycznie.
  • Powtórki i polubienia NIE są automatycznie usuwane: nie będziesz już mógł odtworzyć ani polubić żadnego z przypinek innych osób, ale powtórki i polubienia „Lubię to” oni pozostaną Jeśli chcesz je usunąć, będziesz mógł rozróżniać lub usuwać szpilki pojedynczo.
  • tylko w Przestrzenie publiczne, nadal możesz zobaczyć ich tablice i Piny: wyniki wyszukiwania, strony kategorii, tablice grup, jeśli oboje jesteście współtwórcami.

Odblokuj kogoś na Pintereście

  • Do odblokuj na Pintereściepo prostu przejdź do swojego profilu i dotknij ikony Odblokuj.
  • Jednak zablokowanie kogoś na Pintereście jest łatwe i uniemożliwia mu wysłać wiadomości i komentarze.
  • Podczas gdy bloki nie przeszkodzą użytkownikowi zobacz swój profil.
  • ten ustawienie uniemożliwi komentarze i wiadomości od tego użytkownika.

Coś, co powinieneś wiedzieć i co jest dla ciebie bardzo przydatne, to jak możesz uzyskać lub utworzyć konto biznesowe na Pintereście, to ci pomoże bardzo pomóc, jeśli sprzedajesz online i lubisz pochwalić się swoimi produktami, ponieważ Pinterest to dość szeroka platforma dla tego rodzaju działalności.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości i chciałbyś, abyśmy rozwiązali je za pomocą samouczka, możesz zostaw to w komentarzach a my chętnie odpowiemy na nie w najlepszy możliwy sposób, aby było całkowicie rozwiązane.

dołącz do naszego kanału telegram