Skip to content

Jak wyszukiwać i znajdować numery telefonów stacjonarnych lub komórkowych według imienia i nazwiska

16 de kwiecień de 2021

Dziś otaczają nas urządzenia, które zapewniają nam precyzję pod każdym względem. Wiele z naszych danych osobowych zostało upublicznionych.a, i chociaż nie jest to tak publiczne, można się tego dowiedzieć. Chociaż nie oznacza to niczego złego. Jednak świadomość, że mogą nas śledzić i uzyskiwać od nas informacje za pomocą naszego numeru telefonu lub naszego imienia i nazwiska, jest nieco przerażająca.

Zapomnij o książkach z żółtych stron, poniżej nauczymy Cię różnych technik, abyś wiedział, jak to zrobić wyszukaj i znajdź numer stacjonarny według imienia i nazwiska z narzędziami, do których masz dostęp przez dowolną przeglądarkę internetową.

Jak wyszukać i znaleźć numer telefonu stacjonarnego lub komórkowego według imienia i nazwiska?

Obecnie mamy różne sposoby wyszukiwania i znajdowania numeru stacjonarnego według imienia i nazwiska. Istnieją serwisy internetowe, które mają książki telefoniczne zawierające wiele zidentyfikowanych numerów z różnych krajów na całym świecie. Jednym z najpopularniejszych jest „telefony abc”.

Korzystając z witryny abc telefonów, będziesz mieć możliwość wyszukiwania numerów stacjonarnych, domowych i służbowych za pomocą jednego kliknięcia, zarówno z Twojej okolicy, jak i z innego obszaru. W tej usłudze znajdziesz książki telefoniczne Stany Zjednoczone, Argentyna, Kostaryka, Meksyk, Brazylia, Hiszpania, Chile i Wenezuela.

Plik Katalog Yelp Jest to również bardzo opłacalna opcja, gdy chcesz znaleźć numer telefonu stacjonarnego według imienia i nazwiska. Jego usługa jest dostępna w 32 krajach na całym świecie i przetłumaczona na ponad 18 języków. Na tej stronie odwiedzający mają możliwość komentowania i umieszczania recenzji, które są przydatne dla innych użytkowników.

Najpopularniejszy z nich witryn jest Dateas. Ponieważ w tym, oprócz możliwości znalezienia stacjonarnych numerów telefonów, można znaleźć informacje o pojazdach i inne dane osobowe tysięcy ludzi. Bez nazywania, że ​​jest to całkowicie bezpłatne. Wiele informacji na tych stronach jest dostarczanych przez samych odwiedzających, co pozwala na ich aktualizację w określony sposób.

Jak znaleźć osobę na podstawie numeru telefonu lub komórki?

Wszyscy to wiemy dzisiaj Wszystko jest możliweWiele z tego zawdzięczamy internetowi i postępowi technologicznemu. Z pewnością można zlokalizować osobę po numerze telefonu komórkowego, jednak nie jest to łatwe i często zajmuje trochę czasu, ale nie ma rzeczy niemożliwych.

Poprzez numer telefonu możemy znać tożsamość właściciela, do Twojej lokalizacji w czasie rzeczywistym. Prawda jest taka, że ​​możemy poznać tożsamość niektórych osób dzięki numerowi telefonu, który zarejestrowali na swoim koncie Google, na swoim koncie na Facebooku lub w innych sieciach społecznościowych.

telefon stacjonarny

Aby przeprowadzić te wyszukiwania w Google lub niektórych sieciach społecznościowych, po prostu wpisz numer w wyszukiwarce a otrzymasz wszystkie zgodne z nim wyniki. Wydaje się to bardzo oczywiste, ale zdziwisz się informacjami, które tam znajdziesz. Spróbuj umieścić go z kodem pocztowym i bez niego.

Innym pomysłem na znalezienie tożsamości użytkownika numeru telefonu jest dodaj numer do swojej książki telefonicznej, abyś mógł zobaczyć ich profil w aplikacji WhatsApp.

Jak uzyskać informacje od osoby posiadającej numer telefonu komórkowego?

Oprócz najpopularniejszych znanych nam sposobów poznawania tożsamości i uzyskiwania informacji o osobach przy użyciu wyłącznie ich numerów telefonów, takich jak poprzez media społecznościowe Podobnie jak między innymi Facebook, Instagram, WhatsApp, istnieją inne sposoby, które z pewnością, jeśli żaden z powyższych nie przyniósł oczekiwanych rezultatów, ten bez wątpienia będzie.

Polega na użyciu tracker online. Platforma „Znajdź telefon komórkowy online„Jest jednym z najbardziej niezawodnych i skutecznych przy lokalizowaniu osoby lub znajomości jej informacji, przy użyciu tylko jej numeru telefonu. A poza tym jest to bardzo proste.

Aby skorzystać z tego narzędzia online, musisz przejść do Oficjalna strona Locate a Mobile Online, następnie wybierz system operacyjny, z którego wykonujesz procedurę, wpisz kraj, w którym znajduje się numer telefonu, możesz to sprawdzić po jego kodzie pocztowym, wpisz numer telefonu i to wszystko.