Skip to content

Jak wyszukać i wysłać GIF w Signal? – Praktyczny przewodnik

18 de listopad de 2021

Signal Private Messenger to aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych, stworzona w 2010 roku, która z biegiem czasu znacznie się poprawiła, dzięki koncepcja technologia o wysokim poziomie bezpieczeństwa, daje nam możliwość swobodnego wyrażania się i nie ma lepszego sposobu na uzupełnienie naszych rozmów i wiadomości poprzez dodanie emotikonów, naklejek lub GIF-ów. Dlatego tym razem wyjaśnimy, jak pobrać i wysłać GIF z Signala, jednej z najbezpieczniejszych wiadomości w tej chwili.

Skąd mogę pobrać GIF dla Signala?

W SIECI jest nieskończenie wiele stron, z których można pobrać GIF-y, aby wypełnić swoją galerię i mieć zawsze pod ręką potrzebny powód. Wśród tych portali możemy wymienić: Google, Twitter; Facebook, Imgur, ReactionGIF i Giphy, gdzie znajdziesz tysiące zdjęć, zazwyczaj wszystkie oferują bezpłatną usługę, mieć wiele zabawnych i reagujących gify, które możesz pobrać w kilku krokach.

Jak mogę pobrać GIF do wysłania z aplikacji Signal?

Pierwszą rzeczą jest wybranie witryny, z której chcesz ją pobrać, a następnie postępuj zgodnie z krokami ustalonymi w każdym portalu.

Jeśli chcesz, Aby wyświetlić i pobrać GIF z Google, musisz wprowadzić wyszukiwane hasła związane z typem obrazu, który chcesz znaleźć, po załadowaniu informacji wybierz sekcję obrazów, a następnie w obrębie obrazów, przesuń pasek narzędzi i wybierz GIF, Kiedy ja wiedzieć pokaż wiele opcji wybierz ten, który lubisz, przytrzymaj go przez kilka minut, pojawi się opcja pobierania, naciśnij ją, a otrzymasz ją na swój telefon komórkowy, gotowy do użycia, kiedy tylko chcesz.

symbol formatu wymiany graficznej

Z Facebooka kliknij w link pod GIF-em, gdy przeniesie nas do obrazu, przytrzymaj go przez kilka minut, a gdy wyświetlą się opcje, kliknij pobierz.

A z Twittera możesz użyć dowolnego z konkretne aplikacje do pobierania zdjęć i filmów z Twittera, aby pobrać je ze Sklepu Play, lub skopiuj link do GIF-a z Twittera na swój telefon komórkowy i pobierz go.

Jakie kroki muszę wykonać, aby wysłać GIF w aplikacji Signal?

Wysyłanie i odbieranie animowanych GIF-ów w wiadomościach to bardzo fajny sposób wyrażania naszych uczuć i coraz więcej osób korzysta z niego każdego dnia. W zależności od posiadanego systemu operacyjnego będzie na to sposób. Dlatego tutaj zostawiamy Ci krok po kroku, jak wysyłać swoje GIF-y

Android

Kroki, które należy wykonać, aby wysłać GIF z aplikacji Signal, w telefony z systemem operacyjnym Android są następujące:

 1. Wejdź na czat, na który chcesz wysłać GIF, i wybierz znak +
 2. Naciśnij etykietę GIF, umieść żądany motyw w wyszukiwarce
 3. Wybierz GIF, który Ci się podoba i kliknij przycisk Prześlij
 4. Gotowe GIF pojawi się w Twojej rozmowie.

ios

Pamiętaj, że aby cieszyć się funkcją GIF w telefony iOS muszą mieć wersję późniejszą niż 10.0, ponieważ poprzednie go nie mają.

Gify Integrated to jedna z nowości zawartych w najnowszych wersjach systemu iOS, a aby z niej skorzystać, wystarczy wykonać następujące czynności:

 1. Znajdź aplikację wiadomości i otwórz lub rozpocznij rozmowę, do której chcesz wysłać GIF
 2. Kliknij przycisk strzałki> obok wpisu tekstowego, aby zobaczyć dodatkowe opcje wiadomości
 3. Naciśnij przycisk A
 4. Teraz kliknij czterokołową ikonę w kształcie kwadratu w rogu
 5. Gdy pojawi się lista aplikacji, kliknij # obrazy
 6. Teraz napisz w polu, w którym jest napisane Wyszukaj obrazy i filmy, motyw GIF, który chcesz uzyskać, przeglądaj między nimi i wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba
 7. Po wybraniu GIF kliknij go, aby wstawić go do rozmowy, a następnie jak zwykle naciśnij przycisk wysyłania.

Komputer

Sygnał jak inne aplikacje, posiada również wersję na komputery, którego możesz używać identycznie jak w telefonie komórkowym. Aby zainstalować Signal na komputerze, wystarczy wykonać następujące kroki:

 1. Wejdź do portalu Signal, poszukaj opcji pobierania i pobierz ją na komputer
 2. Po zainstalowaniu otwórz go, aby pokazał nam kod QR
 3. Teraz musisz otworzyć aplikację Signal, na telefonie z Androidem lub iPhonie przejdź do Ustawień i po wyświetleniu menu naciśnij Połączone urządzenie, a następnie kliknij opcję: Połącz nowe urządzenie, a na telefonie z Androidem: kliknij znak +, i tym aktywujemy kamerę
 4. Po aktywacji kamery zeskanuj kod QR na ekranie
 5. Następnie wyświetli się menu, w którym będziesz musiał wybrać opcję: Połącz nowe urządzenie
 6. Musisz nazwać urządzenie i kliknąć zakończyć proces, a rozpocznie się synchronizacja aplikacji z telefonu do komputera
 7. Po zakończeniu synchronizacji masz już w pełni działającą aplikację Signal na komputerze i możesz: wysyłaj swoje GIF-y w ten sam sposób, w jaki robisz to na telefonie komórkowym.

komunikacja internetowa

Kluczowym punktem Signala jest to, że używają szyfrowanie end-to-endW ten sposób nie można uzyskać dostępu do danych wysyłanych lub odbieranych z urządzenia innej firmy. Każda komunikacja w formacie cyfrowym jest podatna na szyfrowanie.ja być zrozumiałym obrazem, tekstem, e-mailem, połączeniem głosowym, wideo itp. dlatego dzięki Signal możemy bezpiecznie przesyłać dowolne treści multimedialne.

dołącz do naszego kanału telegram