Skip to content

Jak wyświetlić więcej niż 10 wyników na stronie w wyszukiwaniu Google za pomocą tej sztuczki?

11 de lipiec de 2022

Wyniki w Google były niezwykłym przełomem bez precedensu, pozwalają nam być bardziej produktywni i maksymalnie poszerzyć naszą wiedzę na temat złożonych i ważnych zagadnień. Więc dobrze w tym przypadku wyjaśnimy, jak zobaczyć więcej wyniki w Twojej przeglądarce Google.

Powiedziawszy to, w mniej niż sekundę możemy znaleźć informacje, które zajęłyby nam 100 lat temu. miesiące, a nawet lata, aby znaleźć.

Teraz dzięki Wyszukiwarka która przyćmiła wszelką technologię i dla której w ostatnich latach stała się jedną z największych i najbardziej dochodowych firm na świecie, możesz przyspieszyć i zoptymalizować swoją wyszukiwarkę.

Światowy fenomen: Google czy on jest domyślna przeglądarka na Twoim komputerze; są szanse, że obecnie go używasz. Ale poza przeglądarką Twoja wyszukiwarka jest dziś najbardziej wydajna, szybka i intuicyjna na świecie.

Ze względu na swoją złożoność algorytmy wyszukiwania, pozwala systemowi poznać nasze zainteresowania; tego, czego szukamy ostatnio, kojarząc również nasze poszukiwania z krajem, w którym mieszkamy, aby lepiej zrozumieć to, co czytamy.

Ale nadal dla niektórych użytkowników 10 wyników w Google w mniej niż sekundę one nie wystarczą. Mamy nadzieję, że ta prestiżowa wyszukiwarka pozwoli Ci przeczytać więcej wyników bez konieczności klikania, aby zobaczyć inne.

Dlatego ta intuicyjna wyszukiwarka dodała w swoich najnowszych aktualizacjach opcję modyfikacji liczby stron do przeszukania, czyli tego, które znajdziesz więcej wyników w Google. Jeśli chcesz znaleźć tę opcję, wykonaj kolejne kroki.

Jak zobaczyć więcej wyników w Google

Pierwszy krok: zaloguj się do przeglądarki internetowej

Aby rozpocząć, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zalogować się w przeglądarce Google za pomocą adresu e-mail i hasła. Jeśli tak nie jest, ten proces nie zadziała, ponieważ nie będziesz mieć miejsca na zapisanie wprowadzonych zmian.

Drugi krok: dostęp do ustawień

Będziesz musiał uzyskać dostęp do ustawienia wyszukiwania google. W tym celu będziesz musiał wejść do domu Google. Tam będziesz musiał wpisać „preferencje” znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu, tuż obok warunków. Otrzymasz wyskakujący ekran z różnymi opcjami dotyczącymi Twojej przeglądarki. Następnie wprowadź pierwsze „ustawienia wyszukiwania”, możesz zablokować lub usunąć reklamy.

Trzeci krok: zmień pole

Po wejściu na kartę preferencji zobaczysz okno z napisem „Tylko wtedy, gdy mój komputer jest wystarczająco szybki”. Zmień to na „Nigdy nie pokazuj wyniki google-instant”.

W ten sposób będziesz mógł włączyć opcje, aby móc modyfikować nasze wyniki według własnego uznania. Ponieważ wspomniane „google-instantOdpowiada za optymalizację naszego wyszukiwania, generując mniej wyników, ale w krótkim czasie.

Czwarty krok: zmodyfikuj figurę!

Następnie musisz zmienić liczbę z 10 na liczbę wyników, które Google ma wyświetlać w momencie wpisywania wyszukiwania.zwiększyć wyniki w Google

Zapamietaj to Google znacznie zmniejszył te wyniki, aby przyspieszyć wyszukiwanie, więc jeśli je zwiększysz, działanie wyszukiwarki będzie wolniejsze podczas wykonywania wyszukiwania domyślnego.

Po wprowadzeniu zmian musisz przejść na dół strony i wejść do niebieskiej sekcji z napisem Zapisz, aby zachować wszystkie wprowadzone zmiany. Następnie musisz je nałożyć wyszukiwarka google.

Z pewnością, kiedy wszedł do strona ustawień wyszukiwaniazauważyłeś, że ta sekcja preferencji umożliwia wprowadzenie pewnych zmian w przeglądarce. Podczas wprowadzania tego typu zmian należy zachować ostrożność, ponieważ ustawienia Google są najbardziej odpowiednie dla komputera i doświadczenia użytkownika. Dlatego musimy upewnić się, że nic, co zmienimy w tej sekcji, nie przyniesie odwrotu i nie pogorszy wrażenia z przeglądania.

W dzisiejszych czasach użytkownicy mają żarliwą ciekawość, która prowadzi ich do ciągłego wyszukiwania coraz większej ilości informacji. Dzięki temu postępy Google umożliwiają użytkownikom szybki dostęp do tego, czego szukają. Jeśli chcesz szybko znaleźć coś, Google może Ci pomóc, będąc najlepszy sposób na znalezienie informacji.

dołącz do naszego kanału telegram