Skip to content
VLC

Jak wyświetlić teksty muzyczne w VLC Media Player na moim komputerze? – Wtyczki

30 de grudzień de 2021

Wiele osób uwielbia cieszyć się dobrą muzyką, niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Aby to spełnić, istnieją różne aplikacje, takie jak odtwarzacz multimedialny VLC, niesamowita opcja, która przynosi ogromne korzyści użytkownikom. Na przykład odtwarzaj wideo, audio lub uruchamiaj dodatkowe wtyczki, które okazują się bardzo przydatne. Ponadto pobranie najnowszej wersji VLC w języku hiszpańskim jest całkowicie proste.

Ponadto dzięki tym dodatkom do VLC będziesz mógł docenić teksty swoich ulubionych piosenek, niezależnie od tego, czy pochodzą one z YouTube, czy z preferowanych formatów audio i wideo. Ze swojej strony platforma ta oferuje również możliwość jednoczesnego odtwarzania kilku filmów i piosenek, co jest alternatywą, która sprawia, że ​​VLC jest bardzo popularne.

Z pewnością VLC Media Player pozwoli Ci otworzyć wszystkie media, które chcesz, o ile ciesz się plikami multimedialnymi w kilka minut. Ponadto jego twórcy oferują użytkownikom system dostosowywania za pomocą wtyczek, które są bez problemu dodawane do odtwarzacza. Ułatwienie w pewien sposób wizualizacji tekstów piosenek, jakby to było karaoke, a wszystko to w zaciszu komputera.

Montaż dodatkowych elementów

Jak wspomnieliśmy wcześniej, zobacz teksty piosenek w VLC jest możliwee, o ile dodawana jest wyspecjalizowana wtyczka dla różnych funkcji. W tym przypadku będziemy mówić o MiniLyrics. Ponieważ idealnie dopasowuje się do ekranu komputera podczas odtwarzania wybranych utworów. Pamiętaj, że w tym programie możesz również w bardzo prosty sposób zsynchronizować napisy z dźwiękiem filmu lub filmu.

Przeglądanie tekstów piosenek za pomocą VLC Media Player jest bardzo proste dzięki niektórym dodatkom. Po zainstalowaniu na komputerze jest to możliwe zobacz te litery, aby się ich nauczyć, lub zrobić cichą lekturę, która pomoże Ci w pełni zrozumieć znaczenie każdej piosenki. Nie zapominając, że proces ten jest niezwykle prosty i wystarczy kilka kliknięć, aby zacząć cieszyć się tą funkcjonalnością na swoim komputerze.

Instalowanie „wtyczek” do VLC

Jeśli chcesz zobaczyć teksty swoich ulubionych piosenek w programie VCL, musisz użyć specjalistycznych wtyczek. Biorąc pod uwagę, że pomimo wspaniałych funkcji, jakie ma ta aplikacja, nie opracowano jeszcze konkretnej opcji, która pokaż ten rodzaj treści w filmach które rozmnażasz. Dlatego musisz upewnić się, że zainstalowane dodatki są poprawnie zapisywane i pojawiają się na ekranie, uruchamiając je, kiedy na to zasługujesz.

zobacz teksty w piosenkach vlc

Do tej pory opracowano pewne wtyczki, które pomagają użytkownikom przeglądaj teksty we wszystkich rodzajach filmów lub piosenek. Jednak opowiemy Ci o MiniLyrics, ponieważ jest to świetna, przydatna i niezwykle prosta opcja do pobrania i zainstalowania. Tak więc, wykonując wszystkie kroki, które tutaj zapewniamy, będziesz mógł wyświetlać teksty w odtwarzaczu multimedialnym w prosty i przyjemny sposób.

Korzystanie z „minitekstów”

Aby rozpocząć proces, musisz pobrać MiniLyrics i zainstaluj go na swoim komputerze całkowicie, wybierając miejsce docelowe, w którym plik zostanie zlokalizowany. Następnie musisz otworzyć odtwarzacz VLC, uzyskując dostęp do panelu Narzędzia, a następnie klikając Preferencje.

Następnie musisz przewinąć menu dopóki nie znajdziesz opcji Interfejs oraz Interfejsy sterujące. Tam zobaczysz pole MiniLyrics i musisz wybrać alternatywę, która mówi Automatycznie pokaż tekst piosenki.

zobacz teksty piosenek na komputerze

Później pozostaje tylko zapisać wszystkie zmiany, zamknij aplikację i otwórz ją ponownie. Wybór tematu muzycznego według własnych preferencji, tak abyś zaczął wizualizować teksty na ekranie. Oczywiście ważne jest, aby nie minimalizować okna, jeśli nie chcesz, aby tekst odtwarzanej piosenki został usunięty.

Chyba że apelujesz o opcję pływającego okna, które znajduje się w panelu narzędzi tej aplikacji, co również okazuje się bardzo praktyczne.