Skip to content

Jak wyświetlić moje kontakty zapisane w Gmailu Gdzie są zapisane?

12 de kwiecień de 2021

Wszystkim nam zdarzyło się, że w pewnym momencie naszego życia zapisaliśmy kontakty telefoniczne na naszym koncie Gmail, albo automatycznie z naszych urządzeń Android lub iOS, nawet na naszych komputerach, gdy nie mamy telefonu komórkowego pod ręką lub jest on po prostu pobierany.

Może wystąpić przypadek, w którym z jakiegoś powodu telefon komórkowy zepsuje się lub zgubi i nie masz innej możliwości niż uzyskanie wszystkich kontaktów innych niż poszukaj ich na swoim koncie Poczta Gmail, po prostu nie wiesz, jak to zrobić. Nie martw się, tutaj Zobacz, jak to się robi, Dam ci krótkie, ale wyczerpujące wyjaśnienie.

Jak pobrać kontakty Gmail z telefonu komórkowego?

iOS

 1. Gdy masz pod ręką swój telefon komórkowy, musisz przejść do panelu aplikacji i otworzyć ten, który mówi „Konfiguracje”.
 2. Będąc w środku, musisz nacisnąć «konta i hasła», a następnie nacisnąć «Dodaj konto „, gdzie ostatecznie wybierzesz «Google».
 3. W tej sekcji musisz wprowadzić swoją nazwę użytkownika poczty e-mail i hasło. Następnie wybierasz „następny”.
 4. Aktywuj tam, gdzie jest napisane «Łączność«. U góry naciśnij «zapisać«.
 5. Teraz wystarczy przejść do aplikacji kontaktów i tam będziesz mógł je zobaczyć.

Android

 1. Mając pod ręką telefon komórkowy, przejdź do aplikacji «ustawienia«.
 2. Następnie przesuwaj opcje, aż znajdziesz «rachunki«, Gdzie masz zamiar wejść.

 3. Wewnątrz wybierasz plik opcja google, pamiętaj, aby nacisnąć miejsce, w którym jest napisane „synchronizuj kontakty”.
 4. Gdy przejdziesz do aplikacji kontaktów na swoim Androidzie, powinny one już być odzwierciedlone na liście.

Jak pobrać moje kontakty Gmail z mojego komputera?

Prochowiec

 1. gdy jesteś na komputerze, powinieneś udać się do miejsca, w którym jest napisane «Preferencje systemu«.
 2. Musisz kliknąć opcję o nazwie „konta internetowe”.
 3. Następnie wystarczy kliknąć konta „Google”.
 4. Kiedy już tu jesteś, musisz wprowadź swoją nazwę użytkownika e-mail i Twoje hasło. Po uzupełnieniu danych wystarczy wybrać «dalej».
 5. Musisz koniecznie zaznaczyć to pole wygląda na powiązaną z „kontaktami”.
 6. Wystarczy kliknąć „gotowe”.

Windows 10

 1. Na komputerze musisz wejść konfiguracje.
 2. Już w nim wystarczy wejść «rachunki«, Następnie przechodzisz do« kont e-mailowych »
 3. po wejściu należy nacisnąć miejsce, w którym jest napisane «dodaj konto, a następnie wybierz«Google«
 4. Następnym krokiem jest wprowadzenie nazwy użytkownika poczty e-mail i hasła w odpowiednich polach.
 5. Pozostaje tylko przejrzeć uprawnienia, które wskazują na Ciebie, i po prostu kliknąć tam, gdzie jest napisane «włączyć«
 6. Gotowa, znów będziesz mieć swoje kontakty.

Mój telefon komórkowy nie synchronizuje się automatycznie. Co mam zrobić?

Wiele razy mamy telefony komórkowe, które z czasem staje się bardzo przestarzały albo że są źle skonfigurowane i mają różne błędy, a dla nich zwykłe proste metody niewiele nam pomagają, do tego musimy mieć małą przestrzeń w naszym magazynie, zobaczysz dlaczego.

lista kontaktów gmail na telefon komórkowy

Musimy pobrać aplikację Gmail (tylko w przypadku, gdy nie jest ona zainstalowana domyślnie) i po wejściu do niej wystarczy wpisać swoją nazwę użytkownika i hasło, a następnie wpisać swoje konto e-mail, już w nim wystarczy nacisnąć opcje, czyli reprezentowane przez trzy poziome paski w lewym górnym rogu naszych ekranów.

Po naciśnięciu zostanie wyświetlona lista, po której będziesz przesuwać się, aż znajdziesz «kontakty». Musisz tam nacisnąć, poniżej są dwa scenariusze, w których masz zastosowanie «Kontakty Google instaluje się już domyślnie lub jeśli musisz go pobrać.

Jeśli konieczne jest pobranie lub zaktualizowanie Gmaila, wystarczy przejść do Sklepu Play i pobrać, jego instalację nastąpi automatycznie. Po wejściu do panelu aplikacji będzie można bez problemu przeglądać wszystkie kontakty.

Od tego aplikacja o nazwie «kontakty» możesz łączyć lub poprawiać, tworzyć etykiety i konfigurować je według własnych upodobań. Pozwala także na dodawanie innych kont Gmail, aby mieć dostęp do jej kontaktów, wystarczy kliknąć „Ustawienia”, a następnie wybrać „Konta”, w którym jest napisane „Google” i na końcu wpisać nazwę użytkownika e-mail i hasło.

dołącz do naszego kanału telegram