Skip to content

Jak robić dzień i noc w ARK: Survival Evolved? – Polecenia zmiany czasu

4 de wrzesień de 2023

ARK: Survival Evolved to gra akcji, przygodowa i survivalowa, w której gracze muszą przetrwać wszelkiego rodzaju zagrożenia na prehistorycznej wyspie, pełnej dinozaurów i innych naturalnych niebezpieczeństw. Często zadawane pytanie przez zwykłych graczy w tę grę brzmi: jakie polecenia są przydatne? robić dzień i noc w ARK?

W ten sam sposób, w jaki istnieją Polecenia CMX dla sieci w systemie Windows, istnieją narzędzia, z których możesz skorzystać w ARK, aby zmienić czas i ustawić go na dzień lub noc. pokażemy Ci łatwy i prosty sposób aby zmodyfikować czas w grze, tak abyś mógł dowolnie ustawić dzień i noc w grze AP ARK: survival.

Jak zmienić godzinę w ARK: Survival Evolved?

Aby zmienić czas w grze, wystarczy wpisać następującą komendę: OSZUSTWANIE GODZINY DNIA 12:00, robić w dzień lub w nocy, to zależy od godziny. Pamiętaj, że w grze wideo nie jest rozróżniana wielkość liter, więc możesz bez problemu napisać kod, korzystając z dowolnej opcji. Powinieneś przestrzegać liczby spacji pokazanych w poleceniach.

Podobnie, aby zmodyfikować żądany czas w ARK: survival ewoluował AP. Musisz tylko umieścić w sekcji polecenie, które mówi „12:00” taki, jaki chcesz, żeby był. Oczywiście trzeba pamiętać, że w tej grze stosowany jest format czasu GG:MM, czyli godziny i minuty.

Jeśli używasz konsoli takiej jak Xbox One, PC, PlayStation lub Nintendo Switch, Android, aby grać w ARK: Survival Evolved AP. Nie martw się, nie jest to dużo bardziej skomplikowane niż organizuj gry w folderach na PS4. Wystarczy uzyskać dostęp do gry wideo i zlokalizować sekcję Settimeofday X. W takim przypadku musisz zmienić X na czas, który chcesz ustawić, w formacie GG:MM.

Polecenie ustanowienia dnia ARK

Gra o przetrwaniu i taktyce ARK: Survival Evolved jest idealna dla tych, którzy początkowo mieli preferencje gry strategiczne, w które można grać bez połączenia z Internetem na Androidzie. Powinieneś jednak wiedzieć, że jedynym sposobem wprowadzania poleceń w grze ARK jest aktywowanie „opcji”.rejestracja administratora’ podczas tworzenia nowej gry. Musisz to zrobić przed wprowadzeniem poleceń z komputera, konsoli Xbox One, Nintendo Switch lub PlayStation.

Więc możesz robić dzień i noc w ARK: Survival Evolved, wystarczy wprowadzić polecenia, które już ci pokazaliśmy. Na przykład, jeśli w ARK jest dzień i chcesz, żeby była północ, wystarczy, że dodasz kod w następujący sposób: CHEAT SETTIMEOFDAY 00:00. Pamiętaj, że format czasu używany w grze wideo to GG:MM i nie rozróżnia wielkich i małych liter.

Więc spróbuj być zachować ostrożność przy wchodzeniu do przestrzeni poleceń. W tym sensie zmiana czasu umożliwi ci dzień i noc w grze ARK. Jeśli ten kod nie działa na Twoim komputerze, upewnij się, że aktywowałeś opcję rejestracji administratora, w przeciwnym razie zalecamy to zrobić Wyczyść i zoptymalizuj swój komputer, aby go przyspieszyć.

osoba grająca w przetrwanie w Arce ewoluowała

Rozkaz, aby przenocować w ARK

Polecenie jest takie samo jak w przypadku ARK, ponieważ zmienia się tylko czas. Oznacza to, że aby umieścić w nocy, wystarczy wpisać kod w następujący sposób:OSZUSTWO USTAWIONE W DNIU 22:00’. Oczywiście dotyczy to Twojego komputera, Androida i konsol, takich jak Xbox One, PlayStation, Nintendo Switch i PC.

Jakie są korzyści z kontrolowania czasu w ARK: Survival Evolved?

Polecenia, które Ci pokazujemy, służą jedynie do zmiany czasu w grze, to znaczy, chociaż w ARK możesz robić dzień i noc, nie posuwasz się naprzód w czasie rzeczywistym. Na przykład, jeśli musisz odczekać kilka minut podczas inkubacji jaja dinozaura, nie możesz ustawić poleceń na określony czas i oczekiwać, że wymagany czas inkubacji już upłynął, ponieważ tak nie jest.

Polecenia umożliwiające zmianę dnia i nocy w ARK przydadzą się, jeśli zajdzie taka potrzeba przeprowadzić jakąś budowę i jest ciemno, ponieważ jeśli zmienisz godzinę, aby ustawić dzień, pomoże ci to lepiej zwizualizować szczegóły gry.

Podobnie, jeśli ma miejsce wydarzenie, w którym są pewne korzyści, jakie możesz uzyskać tylko w dzień lub w nocy. Za pomocą poleceń możesz zmienić czas wewnątrz ARK i zwiększyć swoje szanse na zdobycie specjalnych bonusów w grze.

Wyświetl szczegóły gry

Wielką zaletą robienia zdjęć w dzień i w nocy jest to, że możesz patrzeć na więcej przejrzystość nazw obiektówjak amunicja lub strzała. Zauważysz, że BP wyróżnia się lepiej w nocy niż w dzień, co jest korzystne dla innych podobnych zastosowań. Jednak zawsze można dostosować gamma lub jasność, aby osiągnąć ten sam cel. Dlatego bardzo przydatna jest możliwość modyfikacji czasu.

robić dzień i noc w ARK: Survival Evolved

W tym sensie powinieneś wiedzieć, że na komputerze lub konsoli jest to łatwiejsze zobacz szczegóły gry. Ponieważ istnieje menu ekranowe, w którym zmienia się wartości jasności, aby zapewnić lepsze wrażenia podczas gry. Na przykład, jeśli wystrzelisz strzałę w nocy, możesz nie widzieć dobrze przeciwnika w BP, ale przy większym zasięgu będziesz w stanie wygrać bez wydawania dużej ilości amunicji.

Dużo łatwiejsza walka

Istnieje wiele aplikacji, które utrudniają walkę, ponieważ jest dzień lub noc. Oczywiście na komputerze nie będzie problemów ze sztuczką ze świeceniem, dlatego łatwiej jest pokonać dinozaura w BP, nie marnując amunicji, ani nawet strzały. Kontrolowanie czasu i wyznaczanie go dniem lub nocą daje nam ogromną przewagę w walce ze zwierzętami.

Szybsza inkubacja

Zmieniając czas w niemal każdej aplikacji do gier, możesz zyskać ogromną przewagę przeglądaj szczegóły lub tocz bitwy. Ale powinieneś wiedzieć, że czas rzeczywisty nie ulega zmianie. Oznacza to, że jeśli inkubacja trwa 4 godziny, to musisz poczekać, oczywiście istnieje kilka nagród, o które możesz ubiegać się, jeśli czas zostanie zmieniony. Jednak zawsze istnieją sztuczki, które możesz wykonać na komputerze, aby przyspieszyć oczekiwanie.

dołącz do naszego kanału telegram