Skip to content

Jak wysłać Soundmoji przez Facebook Messenger – wiadomości i dźwięki

3 de marzec de 2022

Właściwie Facebook nigdy nie przestaje nas zaskakiwać każdego dnia nowymi aktualizacjami, które wprowadza do każdej ze swoich aplikacji, dodając codziennie nowe narzędzia dla swoich użytkowników i czyniąc je najlepszą opcją podczas korzystania z nich. Obecnie aplikacja Facebook Messenger przechodzi nowe zmiany i zostały do ​​niej dodane bardzo ciekawe funkcje dla użytkowników.

Jedną z atrakcji aplikacji Facebook Messenger są różne emotikony i naklejki, które udostępnia, dzięki czemu rozmowa z naszymi przyjaciółmi jest o wiele przyjemniejsza. Jednak firma zaprojektowała nowy prototyp emotikonów, w których się znalazły specyficzny dźwięk dla każdego emoji. Oznacza to, że te nowe emotikony zawierają dźwięk w zależności od ich właściwości. Teraz, jeśli nadal nie wiesz, jak go wysłać, tutaj nauczymy Cię, jak go wysłać.

Jak działa Soundmojis na Facebook Messengerze?

Aplikacja Facebook Messenger jest jedną z najlepszych, jakie stworzyła firma Facebook, poza tym, że umożliwia odbieranie i wysyłanie wiadomości z Facebooka bez konieczności wchodzenia do aplikacji Facebook. Prawda jest taka, że ​​ta aplikacja jest bardzo funkcjonalna dla wielu użytkowników ze względu na wszystkie dostępne narzędzia.

Jednak w Facebook Messengerze możemy dostosować jeden z czatów naszych znajomych, ponieważ oferuje takie opcje, jak zmiana koloru czatu jednego z naszych kontaktów, a także nadawanie im pseudonimów. Poza tym pozwala nam na wykonywanie połączeń, wideorozmów, wysyłanie naklejek i emotikonów i wiele więcej.

Ale obecnie aplikacja ma ważny zwrot w zakresie emotikonów, które w niej znajdujemy, a to oznacza, że ​​pojawia się coraz więcej nowych emotikonów dostępnych w aplikacji Messenger. Jednak wielu z nas w pewnym momencie wyobraża sobie, że te emotikony mają dźwięk zgodnie z ich charakterystyką, to znaczy, gdybyśmy wysłali emotikony szczeniaka, brzmiałyby jak szczeniak.

Podobnie spełniło się to marzenie i dzisiaj mamy różne emotikony z tą funkcją, które nazwano „Soundmojis”. te emotikony przynoszą ze sobą szczególny dźwięk zintegrowany i który może być usłyszany zarówno przez Ciebie, jak i osobę, do której ją wysyłasz. Ponadto te emoji działają w bardzo prosty sposób, wystarczy je wyszukać i wysłać, aby później znajomy mógł je zobaczyć, ale także posłuchać dźwięku tego emoji.

Ile Soundmoji jest dostępnych w Facebook Messengerze?

Niedawno ta aktualizacja została wprowadzona w aplikacji Facebook Messenger i to z ich powodu niektóre emotikony są dostępne na niektórych urządzeniach mobilnych, a nie na wszystkich. Podobnie, do tej pory są dostępnych 30 emotikonów z dźwiękiem w aplikacji. Dodatkowo każdy z tych emoji ma ze sobą mały fragment popularnej piosenki lub dobrze znane dźwięki, które dopasowują się do osobowości każdego emoji.

Co powinienem wziąć pod uwagę przed wysłaniem emoji z dźwiękiem w Messengerze?

wiedz, na co powinieneś zwrócić uwagę przed wysłaniem soundmoji

Aby wysłać nową opcję Soundmojis, musisz wziąć pod uwagę kilka ważnych informacji, aby móc cieszyć się tymi nowymi emotikonami w rozmowach znajomych. Dlatego tutaj wymienimy kilka ważnych danych, które musisz wziąć pod uwagę.

Dostępne tylko w aplikacji Facebook Messenger

Soundmoji są dostępne tylko dla aplikacji mobilnej, co oznacza, że ​​nie można ich przesłać za pośrednictwem komputera, ponieważ opcja nie będzie dostępna. W każdym razie oczekuje się, że ta opcja również się znajdzie dostępne w wersji na komputery stacjonarne tak, aby mogli z niego korzystać zarówno użytkownicy, którzy korzystają z niego za pośrednictwem komputera.

Poza tym, aby móc korzystać z tej funkcji, będziemy musieli pobrać Facebook Messengera w jego najnowszej wersji, pobierając go i aktualizując wersję, będziemy mogli wysłać Soundmojis do dowolnego z naszych kontaktów w Facebook Messengerze .

Soundmoji odtwarza się tylko po dotknięciu

Jak wspomnieliśmy wcześniej, soundmojis to emoji z dźwiękiem, które sprawia, że ​​rozmowa jest o wiele przyjemniejsza. Ponadto, zanim wysłaliśmy normalną emotikonę i poczekaliśmy kilka sekund, aż będzie miała jako esencja charakterystycznego brzmienia tego Oznacza to, że wyślemy emotikonę bębna i poczekamy kilka sekund, aby stworzyć napięcie na czacie, tak jakby ten bęben grał w bębny.

Teraz cieszymy się, że możemy wysłać te emotikony z dźwiękiem, który je charakteryzuje, a coś, co powinniśmy wiedzieć, to to, że gdy wyślemy te emotikony do jednego z naszych znajomych na Facebooku Messenger, będzie odtwarzane po prostu przez dotknięcie. W ten sam sposób możemy ich dotknąć przed wysłaniem, aby posłuchać dźwięku, który ma.

dotknij soundmoji, aby posłuchać dźwięku, który ma

Jak mogę wysłać Soundmojis przez Facebook Messenger?

Sposób wysyłania Soundmojis za pośrednictwem aplikacji Facebook Messenger jest bardzo prosty. Jeśli jednak nadal nie wiesz, jak wysłać emoji z dźwiękiem, tutaj nauczymy Cię, jak to zrobić. Ale zanim go wyślesz, powinieneś o tym wiedzieć musisz słuchać dźwięku każdego emoji aby zweryfikować, czy jest to właściwy, aby wysłać go w rozmowie, a w ten sposób będziesz wiedział, co usłyszy druga osoba. Podobnie powinieneś zrobić, co następuje:

  1. Zaloguj się do aplikacji Facebook Messenger.
  2. Otwórz czat osoby, której chcesz udostępnić Soundmojis.
  3. Gdy znajdziesz się na czacie tej osoby, będziesz musiał kliknąć ikonę szczęśliwej twarzy, która znajduje się obok paska pisania.
  4. Następnie musisz kliknąć ikonę głośnika, która znajduje się w rogu paska opcji, w szczególności obok ikony buźki.
  5. Następnie pojawią się dostępne emotikony i musisz dotknąć tego, który chcesz wysłać, dźwięk tego emoji zostanie automatycznie odtworzony.
  6. Na koniec musisz dotknąć opcji „Wyślij”, która znajduje się poniżej Soundmojis.

dołącz do naszego kanału telegram