Skip to content

Jak wyłączyć alerty, powiadomienia i wyskakujące okienka programu Avast Free Antivirus

15 de kwiecień de 2021

Zanim rosnąca i ciągła ewolucja W świecie technologii byliśmy świadkami wielu ważnych zmian, z których zdecydowana większość jest całkowicie pozytywna i bardzo dobrze wpłynęła na różne sektory. Ale z drugiej strony, w obliczu tych wielkich kroków pojawiły się również pewne dość ważne problemy.

Przed pojawieniem się internetu i komputerów jako takich otworzył się świat możliwości i możliwości w którym użytkownicy mogą robić, wyszukiwać i uczyć się o milionach rzeczy na wyciągnięcie ręki w zaciszu własnego domu. Ale niestety, będąc tak otwartą opcją, jest również bardzo przydatna dla osób, które niekoniecznie chcą robić pozytywne rzeczy.

W ten sposób jesteśmy świadkami pojawienia się wirusów, złośliwe oprogramowanie, które włamuje się do naszych urządzeń i mogą znacznie wpłynąć na prawidłowe działanie naszych urządzeń, mogą uszkodzić nasz komputer, a nawet mogą ukraść prywatne informacje, które są przechowywane na naszym komputerze bez naszej wiedzy.

Z pewnością jest to dość poważny problem I właśnie dlatego powstały programy antywirusowe, programy całkowicie skoncentrowane na wykrywaniu, wskazywaniu i eliminowaniu wszelkiego rodzaju złośliwego systemu lub uzupełnienia, które zagrażają bezpieczeństwu naszego komputera, są one również odpowiedzialne za powiadamianie nas o wspomnianym zainfekowanym pliku lub dokumencie, aby jesteśmy tego świadomi.

W ramach tej szerokiej listy programów antywirusowych możemy wymienić niektóre z nich, które są dość rozpoznawane jako program antywirusowy AVG lub całkowite bezpieczeństwo 360, a nawet niektóre systemy operacyjne, takie jak Windows z Windows Defender. Ale bez wątpienia Avast Antivirus jest prawdopodobnie jednym z plików najlepsze opcje, jakie możesz dostać na rynku.

Następnie powiemy więcej o tym nowym i niesamowitym oprogramowaniu antywirusowym dostępnym na większości platform i systemów operacyjnych. Śledź nas i poznaj szczegóły, informacje i dane programu antywirusowego Avast. Dodatkowo Cię również nauczymy jak wyłączyć powiadomienia i wiadomości pojawiające się, że ten program może przedstawiać.

Co to jest program antywirusowy Avast i co nam oferuje?

Chodzi o nic więcej i nic mniej niż jeden z najpotężniejsze oprogramowanie antywirusowe znane obecnie. Po raz pierwszy pojawił się na rynku na początku 1991 roku, jego boom i wzrost był taki, że do dziś jest uważany za jeden z najlepszych programów antywirusowych, które można pobrać i zainstalować na swoim komputerze lub urządzeniu mobilnym.

Sukces firmy Avast na rynku technologii i programów ukierunkowanych na zwalczanie wirusów jest taki, że się to szacuje posiada 40% światowego rynku antywirus. Ale ważne jest, aby pamiętać, że te niesamowite osiągnięcia mają swoje dobre powody. Avast oferuje szeroką gamę programów i aplikacji przeznaczonych na ogromną liczbę całkowicie bezpłatnych platform.

Oferuje dobrą siatkę bezpieczeństwa w poszukiwaniu wszelkiego rodzaju złośliwego oprogramowania, które może mieć wpływ na nasz komputer lub urządzenie mobilne. Obejmuje to ochronę przed szkodliwymi stronami internetowymi, ogólną ochronę terminala, pełne skanowanie wszystkich typów plików, czyszczenie niepotrzebnych plików, własną przeglądarkę internetową z maksymalnym bezpieczeństwem i wiele więcej.

Jak mogę wyłączyć alerty, powiadomienia i wyskakujące okienka programu Avast Free?

Jeden raz mamy już zainstalowane nasze oprogramowanie Avast antywirus na komputerze lub laptopie jest prawdopodobne, że z czasem będziemy otrzymywać powiadomienia z programu. W niektórych przypadkach może to stać się bardzo ważne, ale z drugiej strony w innych przypadkach można ich całkowicie pominąć, dlatego wyłączenie tych irytujących powiadomień nie jest złym pomysłem.

powiadomienia antywirusowe

Aby wyłączyć wyskakujące powiadomienia o aktualizacjach Będziemy musieli przejść do paska menu programu, tam wybierzemy pole „opcje”, a następnie klikniemy przycisk „Wydajność”, co spowoduje wyświetlenie nowego menu Aktualizatora oprogramowania. Teraz wystarczy odznaczyć pole „Powiadomienia o nowych aktualizacjach” i to wszystko.

Z drugiej strony dla wyłączyć powiadomienia w ogóle Będziemy musieli wrócić do paska menu i poszukać pola opcji, ale tym razem klikniemy przycisk «Powiadomienia. Z tego miejsca wyświetli się menu, wybieramy „użyj trybu cichego” i to wszystko.