Skip to content

Jak wykonać twardy reset lub sformatować ustawienia fabryczne Samsung Galaxy S5, S6, S7, S8, S9. S10 lub S20

13 de wrzesień de 2021

W niektórych przypadkach fabryczne formatowanie urządzeń mobilnych to najlepsza opcja rozwiązania niektórych problemów oprogramowanie, które może mieć to samo. Jednak samo wspomnienie o nich może brzmieć przerażająco, ale to nic wielkiego. Dlatego nauczymy Cię fabrycznego formatowania urządzeń mobilnych Samsung Galaxy S, ponieważ ten proces dotyczy wszystkich modeli.

Formatowanie telefonu komórkowego wcale nie jest skomplikowane, a my powiemy Ci tylko, jak musisz to zrobić osiągnąć to w bardzo prosty sposób, ale przede wszystkim bardzo szybkie rzeczy. Jest to kwestia zwrócenia szczególnej uwagi na każdy z kroków, które przedstawimy w kolejnych wierszach, ponieważ jest to proces wymagający dużej ostrożności.

To, co w zasadzie robi ten proces, to pozostawienie go tak, jak przed chwilą go kupiliśmy, pozostawia to jako fabrykę, całkowicie wyczyść wszelkiego rodzaju aplikacje, które w nim zainstalowaliśmy, między innymi zdjęcia, kontakty, dane. Krótko mówiąc, kasuje absolutnie wszystko.

Jaka jest najprostsza metoda sformatowania Samsunga Galaxy?

Do tego, co powinieneś zrobić to:

  • Przejdź do ustawień
  • Następnie przechodzimy do miejsca, w którym jest napisane resetowanie / resetowanie do ustawień fabrycznych.
  • Tam będziemy musieli wprowadzić między innymi hasło, odcisk palca. Co musisz chronić telefon komórkowy.
  • Na koniec wykonujemy kroki, które system nam wskazuje.

I to takie proste, to jest kwestia cierpliwości a gdy te kroki zostaną wykonane, pozwól systemowi wykonać swoją pracę.

Jak przywrócić ustawienia fabryczne Samsung Galaxy S?

W przypadku, gdy nie możesz wykonać metody, którą wskazaliśmy powyżej, ponieważ być może nie możesz uruchomić telefonu komórkowego lub masz inny problem, musisz wykonać formatowanie poprzez odzyskiwanie.

Dla tego, całkowicie wyłącz telefon a po tym włącz go ponownie, przytrzymując klawisze zwiększania głośności + zasilania przez kilka sekund, aż ekran się włączy. Teraz, gdy się włączy, przestań naciskać wszystko i po prostu naciśnij klawisz głośności w górę.

Kiedy już jesteśmy w tryb odzyskiwania widzimy kilka opcji, co zrobisz, to użyj klawiszy głośności do poruszania się między nimi, gdy dojdziesz do „wyczyść dane / przywróć ustawienia fabryczne”, musisz potwierdzić przyciskiem zasilania. Następnie przejdź do miejsca, w którym jest napisane Tak lub Tak, aby potwierdzić.

Poczekaj na zakończenie danego procesu i aby zakończyć, wystarczy przejść do opcji, która mówi zrestartuj system teraz a telefon uruchomi się ponownie, za pierwszym razem może to potrwać nieco dłużej niż normalnie.

mobilny na białej powierzchni

W tego typu sytuacjach konieczne jest, aby telefon komórkowy był dobrze naładowany, aby jak najlepiej wykorzystać wszystko, co ma z nim do czynienia. zresetuj Galaxy S do ustawień fabrycznych. Poza tym nie chcemy nie wspomnieć w ten sam sposób, że stopniowo system zacznie ponownie ładować pliki systemowe i wszystkie niezbędne aplikacje w tych przypadkach.

Szczegóły do ​​rozważenia

Powinieneś wiedzieć, że aby całkowicie przywrócić system telefonu, usunie wszystkie zapisane danetj. wiadomości tekstowe, filmy, zdjęcia, ustawienia, wszystko zostanie usunięte podczas procesu. Dlatego bardzo ważne jest wykonanie kopii zapasowej urządzenia.

Powinieneś również sprawdzić, czy Twój telefon mieć co najmniej 50% baterii lub musisz utrzymywać połączenie podczas całego procesu. Ponieważ, jeśli twój Samsung Galaxy S wyłączy się podczas resetowania oprogramowania, może to spowodować poważne problemy z oprogramowaniem, które sprawią, że będzie bezużyteczny.

Bardziej szczegółowe kroki do przeprowadzenia tego procesu

Przeprowadzenie tego procesu jest bardzo proste, wystarczy postępować zgodnie z następującymi instrukcjami:

1.- Musisz kliknąć przycisk aplikacji na swoim urządzeniu i poszukać ikony ustawień lub konfiguracji.

2.- Teraz musisz przejść do opcji, która mówi, aby wykonać kopię zapasową i przywrócić, gdzie musisz nacisnąć, aby przywrócić wartości domyślne.

3.- Następnym krokiem jest wybór urządzenia do resetowania.

4.- Teraz rozpocznie się proces usuwania plików, a oprogramowanie zostanie przywrócone do stanu, w jakim pochodzi z fabryki.

5.- Po zakończeniu procesu telefon automatycznie uruchomi się ponownie, należy pamiętać, że jeśli urządzenie zostało odblokowane, możliwe jest, że ta konfiguracja zostanie utracona i konieczne będzie ponowne odblokowanie.