Skip to content

Jak wycenić i zakwalifikować sprzedawcę lub użytkownika na Wallapop i jak to zgłosić

30 de styczeń de 2023

Wszystkim miłośnikom zakupów online polecamy platformę Wallapop. Bez wątpienia platformy te zdobywają swoją przestrzeń swoją wiarygodnością i czasem na rynku. Jeden z sposobów generowania większej wiarygodności podaje się przy wycenie, kwalifikowaniu sprzedawcy w Wallapopie.

Z powodu jego prosty i wygodny interfejs użytkownikaTa aplikacja została bardzo dobrze przyjęta przez społeczeństwo, aw ostatnich latach jej popularność znacznie wzrosła. Z ogromną liczbą aktywnych użytkowników i ich bezpiecznymi systemami profilowania.

W pewien sposób rozwiązuje to niektóre niedociągnięcia platform sklepów internetowych konkurencji. Z ich algorytmy oceny użytkowników aby ich obliczenia i zalecenia były bardzo skuteczne i bezpieczne.

W ten sposób będziesz mógł sprzedawać lub kupować używane produkty, będzie to najlepsza inwestycja, jaką możesz zrobić. W tym artykule pokażemy Ci a szybki i łatwy sposób oceniania tych użytkownikówwięc jeśli masz złe doświadczenia ze sprzedawcą, możesz go zakwalifikować zgodnie z własnymi kryteriami.

Kroki, które należy wykonać, aby ocenić lub zakwalifikować użytkownika w Wallapop

Ostrożnie postępuj zgodnie z poniższymi krokami, aby móc cenić użytkowników, których chcesz, i korzystać ze wszystkich funkcji ta aplikacja oferuje: Po poświadczeniu i zakończeniu zakupu lub sprzedaży danego przedmiotu należy kliknąć dostęp ze wskaźnikiem Sprzedane znajdującym się w prawym dolnym rogu reklamy Wallapop.

Po kliknięciu w sekcję Sprzedane możesz opcjonalnie ocenić użytkownika, z którym ustaliłeś obopólną umowę. Ta ocena musi być bezstronna, aby poprawić doświadczenie kupna lub sprzedaży innych użytkowników. Jak we wszystkim, w tym Wycena zidentyfikuje go, wypełniając pięć gwiazdek mierzyć jakość transferu.

Opcjonalnie możesz zostawić komentarz na temat wszelkich szczegółów, które przegapiłeś, wszelkich ciekawostek lub porad, które chcesz przekazać sprzedającemu na temat przyszłych transakcji na Wallapop. Musisz potwierdzić cenę sprzedaży, aby zakończyć operację wymiany z innym użytkownikiem, tzw Ocena wystawiona użytkownikowi zostanie zapisana z którym negocjowałeś

Jak ocenić sprzedawcę na Wallapop

Aby zakończyć nasze zakupy lub sprzedaż na tej platformie, zostanie nam wyświetlona ostatnia wiadomość podziękowań od twórców Wallapop za skorzystanie z ich usług i ocenę użytkownika w celu poprawy doświadczeń przyszłych kupujących lub sprzedających.

W profilu użytkownika, podobnie jak w naszym, będziemy mogli zobaczyć średnią z wystawionych mu ocen. Także, możemy zobaczyć ostatnie klasyfikacje, które zostały podanedzięki czemu jesteśmy na bieżąco z aktywnością danego użytkownika.

W ten sposób, gdy szukasz innego przedmiotu możemy zobaczyć oceny, jakie inne osoby wystawiły użytkownikowiaby ustalić, czy jest naprawdę niezawodny, czy nie, a tym samym nie mieć niefortunnej sytuacji.

jak zgłosić na wallapop

Jak zgłosić sprzedawcę Wallapop

Aby zgłosić użytkowników na Wallapop, musisz to zrobić za pośrednictwem czatu. zjawić się trzy kropki w prawym górnym rogu. Aplikacja oferuje trzy opcje: raport produktu, raport użytkownika i blok użytkownika.

Ważne jest, aby zwrócić na siebie uwagę z tej opcji należy korzystać w sposób odpowiedzialny i uczciwy aby zespół Wallapop mógł skupić się na relacjach, które wymagają interwencji i nie są akceptowane w sprawach nieistotnych lub nierealnych. Pamiętaj, nigdy nie powinieneś zgłaszać użytkownika Wallapop w celu osobistej zemsty. Musi to być skarga oparta na jakiejkolwiek nieprawidłowości.

Zgłoś użytkownika za nieprawidłowości w Wallapop

Gdy użytkownik popełnia złe zachowanie lub próbuje Cię oszukać, możesz zgłosić takie zachowanie. Jeśli nadal będziesz zgłaszać użytkowników do Wallapop, platforma będzie je monitorować i podejmie środki, aby nie mogli już w nich uczestniczyćzamykają swoje konta i wycofują swoje produkty ze sprzedaży.

Na ogół idzie to w parze z nawykowym postępowaniem, do którego należy podchodzić z największą odpowiedzialnością. Zarówno podejrzenia oszustwa, niewłaściwego postępowania, nadużycia lub wadliwego lub nieprawidłowego przedmiotupośród innych.

dołącz do naszego kanału telegram