Skip to content

Jak włączyć i wyłączyć smartwatch T500 — instrukcja w języku hiszpańskim — T500 i T500 Plus

17 de lipiec de 2021

Potrzeba połączenia wzrosła wykładniczo w ostatnich latach, zmieniając telefony komórkowe w podstawowe urządzenia funkcjonowania świata. To tak, jakby telefon komórkowy był jeszcze jedną częścią naszego ciała, ponieważ człowiek wiedział, jak prawidłowo korzystać z tej technologii, aby uczynić z niej kolejne narzędzie do funkcjonowania na co dzień.

W ten sam sposób istnieje wiele akcesoriów, które Są w stanie rozszerzyć zastosowania, które możemy znacznie więcej przekaż naszym zespołom na telefony komórkowe, tablety itp. Możemy je uzupełnić o głośniki, słuchawki HD, urządzenia śledzące itp. W ten sposób maksymalnie wykorzystujemy nasze zespoły.

Dziś możemy nawet korzystać ze wszystkich funkcji naszego telefonu komórkowego, bezpośrednio na naszym nadgarstku, w najlepszym stylu szpiegów lat osiemdziesiątych, wszystko to za sprawą słynnego SmartWatch. Urządzenia te pozwalają na korzystanie z takich elementów jak odtwarzacz muzyki, zdjęcia, połączenia, kontakty itp. Nie ma potrzeby dostępu do naszego telefonu komórkowego. Są bardzo używane przez kierowców, sportowców, biznesmenów itp.

Urządzenia te, jak w zasadzie każdy inny sprzęt elektroniczny, potrafią prezentować wszelkiego rodzaju awarie, od awarii oprogramowania, po awarie baterii i przy ich rozruchu, dziś skupimy się na tym, żeby wiedzieć dlaczego nasz SmartWatch może zawieść w momencie włączenia .

Jak włączyć smartwatcha krok po kroku

Włączanie SmartWatch t500 jest bardzo proste, ponieważ ma zintegrowany przycisk zasilania / blokady, za pomocą którego można włączyć lub ponownie uruchomić urządzenie po prostu przytrzymując przycisk i gotowe, Zaświeci się natychmiast, chyba że wystąpi problem z przyciskiem. Innym sposobem włączenia SmartWatch jest podłączenie ładowarki, która po całkowitym naładowaniu włączy się automatycznie.

Co zrobić, jeśli ekran mojego smartwatcha T500 nie włącza się?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, urządzenia te, jak każdy sprzęt elektroniczny, są dość podatne na wszelkiego rodzaju awarie w swoim systemieNie jest to coś zwykłego, ale to, co może się wydarzyć, może się zdarzyć.

Istnieją różne sposoby radzenia sobie z takimi sytuacjami, jeśli tak jest i przydarza się tobie. Błędy oprogramowania, sprzętu itp. Wszystkie są uleczalne, ale ważne jest, aby wziąć pod uwagę, jak daleko możesz interweniować, jeśli nie wiesz wystarczająco dużo o elektronice, aby udać się do profesjonalisty.

Sprawdź sprzęt

Niezbędny krok przy weryfikacji działania naszego SmartWatch, jest sprawdzenie sprzętu, szukanie nieprawidłowości, takich jak usterki ekranu, uszkodzony przycisk blokady itp.

Jeśli znasz się na elektronice i uważasz, że jesteś w stanie, możesz nawet otworzyć urządzenie, aby sprawdzić wszystko z wnętrza zegarka, ale tylko wtedy, gdy masz niezbędną wiedzę, w przeciwnym razie możesz nawet pogorszyć problem. W przypadku sprawdzania sprzętu, aby to urządzenie się włączyło, będziesz musiał zwrócić szczególną uwagę na 2 elementy, przycisk blokady i pin do ładowania.

Aplikacja smartwatch Wearosos

Włącz go, póki jest copotrzebne

Dość powszechny sposób na weryfikację działania bagażnika naszego SmartWatch, Odbywa się to poprzez włączenie urządzenia, gdy jest ono podłączone do ładowarki. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli jest to awaria baterii, ta metoda pozwoli nam ją włączyć w celu weryfikacji, ponieważ przy włączaniu dowolnego urządzenia generuje przy starcie rozładowanie baterii, którego czasami brakuje i dlatego jest konieczne aby włączyć urządzenie razem z ładowarką.

Zmień gniazdko

Jeśli Twój SmartWatch jest podłączony do ładowarki i jest do gniazdka elektrycznego, ale wydaje się, że jest bezużyteczny, ponieważ nie jest w stanie pobrać ładunku, prawdopodobnie wydarzą się pewne rzeczy. Przede wszystkim możliwe jest, że twój pin ładowania jest uszkodzony, w ten sam sposób istnieje możliwość, że uszkodzony jest również kabel. Wreszcie, jeśli widzisz, że sytuacja się nie poprawia, możesz również spróbować zmienić ładowarkę T500.

Sposoby szybkiego wyłączania T500

Tak jak istnieją różne sposoby włączania smartwatcha t500, istnieją również różne sposoby szybkiego ich wyłączania, tutaj pokażemy szczegółowo, jak to zrobić.

Przesuń palcem w lewo na ekranie

SmartWatch można wyłączyć wciskając i przytrzymując przez kilka sekund przycisk blokady, po czym przesuniemy palec w lewą stronę ekranu i tyle, urządzenie się wyłączy.

Przejdź do „Ustawienia” i naciśnij „Zamknij”

Aby wyłączyć zegarek t500 SmartWatch, będziesz musiał nacisnąć koronkę, która znajduje się po prawej stronie urządzeniaGdy to zrobisz, wyświetli się menu główne, w którym naciśniesz ikonę 4 okrągłych części.

Następnie na ekranie pojawi się lista opcji, będziesz musiał nacisnąć pierwszą, która powie ’O„. Automatycznie po tym pojawi się przycisk wyłączania, naciśniesz go, a Smartwatch wyłączy się automatycznie.

Wearos użytkownika smartwatcha

Gdzie mogę znaleźć instrukcję obsługi mojego smartwatcha?

Możemy uzyskać dostęp do instrukcji obsługi t500 na 2 sposoby, głównym z nich jest uzyskanie jej w formie fizycznej, ponieważ jest ona dostarczana w pudełku urządzenia, więc mając sprzęt, będziesz mieć również instrukcję.

Innym sposobem uzyskania instrukcji obsługi jest korzystanie z Internetu, ponieważ istnieją różne witryny w Internecie, na których można uzyskać dostęp do tych informacji, nawet wchodząc na platformy takie jak YouTube.

W jakiej maksymalnej odległości od telefonu działa mój smartwatch?

Będzie to w dużej mierze zależeć od urządzenia i środowiska, w większości, jeśli nie od wszystkich SmartWatchów praca przez Bluetooth, dzięki czemu urządzenie ma zasięg co najmniej 10 metrów. Ale jak wspomnieliśmy, będzie to zależeć całkowicie od modelu, ponieważ zegarek Apple Watch może działać nawet na około 15 metrach.

Fakt ukształtowania terenu również ma duży wpływ, ponieważ jeśli między SmartWatch a telefonem wystąpią zakłócenia lub przeszkody, może to spowodować, że będzie miał jeszcze trochę mniejszy zasięg.

SmartWatche zostały zaprojektowane w celu ułatwienia dostępu do Twoich informacji w okolicznościach, w których normalnie nie możesz korzystać z telefonu, zalecamy prawidłowe korzystanie z tego sprzętu.