Saltar al contenido

Jak wejść do ukrytego menu trybu inżynierskiego i aktywować je na dowolnej Sony Xperia?

14 de febrero de 2022

W pewnym momencie, kilka dni temu, rozmawialiśmy o tym, jak przejść do trybu inżyniera w telefonach Samsung, jednej z wielu ukrytych opcji dla Androida, o których musimy wiedzieć, jeśli chcemy w pełni wykorzystać nasze terminale. Cóż, wielu użytkowników i czytelników zaczęło się z nami konsultować, jeśli to było możliwe wejdź w tryb inżyniera z innych terminalii musimy podkreślić, że tak.

Rzeczywiście, nie jest tak, że tryb inżyniera jest mocą tylko z telefonów Samsungale zdecydowana większość Androidów pozwala nam bez problemu uzyskać dostęp do tej sekcji w celu dostosowania urządzenia.

Niektóre funkcje, które możemy wykonać po wejściu w tryb inżynierski naszego smartfona, dotyczą zmiany IMEI, podniesienia zwykłego dźwięku dźwięku itp.

Z tego powodu, ponieważ jest to szereg opcji, które programiści i specjaliści robią więcej niż przeciętni użytkownicy, uważamy, że należy pamiętać, że wszystko, co robisz w tymmoże być ryzykowne. Poza tym w ten sam sposób pokażemy Ci, które Sony Xperia pozwalają na przeprowadzenie tego procesu.

Czy możesz przejść do trybu inżyniera na Sony Xperia?

Czy możesz wejść w tryb inżyniera na Sony Xperia? i jak to jest praktycznie częścią tytułu. Zależy nam, abyśmy wiedzieli, że taki proces jest możliwy, ale na pewno nie działa przy pełnym procencie urządzenia Sony Xperia.

Musimy więc powiedzieć, że ta sztuczka działa większość urządzeń które są częścią gamy Xperia firmy Sony, a w szczególności:

Xperia C2, Xperia M2, Xperia L, Xperia X10, Xperia Neo V, Xperia Z3, Xperia X8, Xperia S, Xperia X10, Xperia U, Xperia Arc, Xperia Z1, Xperia Z3 Compact, Xperia Play, Xperia M4 i M4 Aqua

Gdy już znasz urządzenia, za pomocą których możesz wykonać tę procedurę, przypominamy, że wszystko, co robisz w tym trybie może wpływać w sposób sprzeczny działanie Twojego urządzenia.

Tryb inżynierski to głównie używane przez administratorów którzy chcą pracować z większą liczbą opcji specyficznych dla urządzenia. Jeśli chcesz zrootować swoje urządzenie, zapraszamy do tego artykułu.

W takim przypadku, gdy zdecydowałeś się kontynuować swoją ścieżkę, należy wyjaśnić, że są aplikacje takie jak tryb inżynieryjny MTK, który również pomaga uzyskać dostęp do tego trybu.

Wejście w tryb inżyniera na Sony Xperia

Cóż, biorąc pod uwagę poprzednie pytania, poniżej należy wziąć pod uwagę, że aby wejść w Tryb Inżyniera w naszej Sony Xperii, przede wszystkim musimy otwórz aplikację do połączeń, klasyczny znacznik. Gdy już będziemy w środku, wybierzemy, jakby to było normalne połączenie, następujący kod «3845#*Modelzastępując model naszym, który bez problemu powinniśmy znaleźć w sekcji Ustawienia, O telefonie.

mężczyzna wchodzący na komórkę Sony Xperia

Kiedyś prawdopodobnie udało ci się już wejść w tryb inżyniera. Musimy jeszcze raz pamiętać, że konfiguracje wchodzące w jego skład są związane z najbardziej sprzęt intymny z naszego terminala.

W ten sposób musimy mieć świadomość, że każdą wprowadzaną przez nas zmianę może mieć konsekwencjechoć podobnie system zawsze zapyta nas przed ich zaakceptowaniem.

Poza tym tryb inżyniera w terminalach mobilnych z systemem Android pozwala nam modyfikować wiele jego elementów. Jest to więc świetna opcja dla osób poszukujących bardziej spersonalizowanych wrażeń.

Zalecamy w każdym przypadku tylko wtedy, gdy użytkownik ma wiedzę niezbędną do odwrócenia wszelkie zmiany wprowadzone w systemie.

Do czego służy tryb inżyniera?

Jak wspomniano wcześniej, tryb inżyniera to tryb, który: pozwala na wprowadzanie zaawansowanych zmian na Twoim urządzeniu. Bardziej zaawansowane zmiany niż usuwanie lub usuwanie wzoru z telefonu komórkowego.

Tryb inżynierski pozwala poznać, zmienić lub zmodyfikować funkcje, takie jak maksymalna głośność telefonu komórkowego, poznać stan baterii, zarządzać procesorem.

Jeśli uważasz, że Twoje urządzenie nie zapewniło maksymalnej wydajności, tryb inżynierski: pozwala przełamać pewne granice standard, które są już uwzględnione domyślnie.

dołącz do naszego kanału telegram