Skip to content

Jak używać lub wchodzić w TikTok bez rejestracji konta z mojego komputera, Androida lub iPhone’a

8 de maj de 2021

Jedną z najczęściej używanych aplikacji w tej chwili jest TikTok, ponieważ od początku pandemii tak się stało trochę popularny Między innymi wynika to z zawartości i łatwości obsługi platformy.

Podkreśla również fakt, że jest to aplikacja odpowiednie dla wszystkich odbiorców Pomogło to, że jest to umieszczone ponad innymi, ponieważ dzięki temu mogą cieszyć się jego treścią od najmniejszego w domu do najbardziej dorosłego, bez obawy, że jest w nim coś niewłaściwego. Jeśli chcesz przejrzeć tę aplikację bez konieczności rejestrowania się w niej, jest to naprawdę proste, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, które tu podamy.

Co to jest tiktok?

Jest to aplikacja, z której można korzystać zarówno na naszych urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS, a nawet na naszym komputerze, ponieważ została tak naprawdę zaprojektowana Bardzo wszechstronny.

Można w nim przeglądać treści przesłane przez innych użytkowników, które przede wszystkim wyróżniają się tym, że są filmami, w których można umieszczać inne głosy lub dźwięki, a nawet umieszczać wiele różnych filtrów, wśród innych funkcji.

Jak wejść na tiktok bez konieczności rejestracji?

Można to zrobić w celach testowych, ponieważ w ten sposób nie tracisz czasu, jeśli z jakiegoś powodu nie podobała Ci się oferowana zawartość, metody zmieniają się w zależności od urządzenia, na którym się znajdujemy.

Wpisz tiktok z komputera

Jednym z najwygodniejszych sposobów korzystania z tej aplikacji bez konta jest korzystanie z naszych komputerów, zwykle nie będziesz w stanie mieć wszystkich funkcji, które ta aplikacja oferowałaby, gdybyś miał konto, ale tak naprawdę jest mały podgląd, gdzie możesz zdecydować, czy naprawdę chcesz korzystać z tej aplikacji.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to być na pulpicie i przejść do wybranej przeglądarki, w której dwukrotnie klikniesz, aby ją otworzyć, a gdy znajdziesz się w środku, musisz przejść do paska wyszukiwania i wpisać „TIK Tok”, gdzie zazwyczaj pierwszą opcją jest oficjalna strona internetowa aplikacji, po prostu musisz naciśnij go.

Po wejściu na wspomniany oficjalny portal możesz mieć dostęp do wszystkich filmów, które są modne w tej aplikacji, ale tak jest kilka ograniczeńNa przykład nie będziesz mógł polubić go ani udostępnić znajomym, dlatego nie możesz również obserwować innych użytkowników. W ten sposób nie będziesz mógł pobierać żadnego wideo w konwencjonalny sposób, dodawać do ulubionych, a tym bardziej przesyłać niektórych treści, chyba że utworzysz konto.

Wpisz tiktok z mojego Androida

Jeśli nie masz pod ręką komputera, ale nadal chcesz przejrzeć tę aplikację, możesz to zrobić z telefonu komórkowego, tylko że kroki są bardziej żmudne, pokażemy Ci poniżej.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby móc oglądać na nim filmy, jest pobranie go na telefon komórkowy, w tym celu musimy przejść do menu aplikacji i wybrać aplikację „Sklep Play”, raz w nim musisz napisać TIK Tok i wybierz pierwszą wyświetloną opcję.

Już w nim wystarczy wcisnąć przycisk o nazwie „pobrać”i poczekaj, aż to się stanie, co będzie zależało od szybkości Twojego internetu. Nie martw się o instalację, ponieważ dzieje się to automatycznie.

Następnie wystarczy wrócić do menu aplikacji i wybrać tiktok, aby je otworzyć. Już w środku będziesz mógł bez problemu wizualizować trendy wideo. Oczywiście nie będziesz mógł zrobić nic innego niż tylko przeglądać treści od użytkowników zewnętrznych, podobnie jak robisz to na komputerze.

Wpisz tiktok z iPhone’a

Dzieje się to podobnie jak w poprzednich akapitach, wystarczy wejść do menu aplikacji, ale w tym przypadku należy udać się do sklepu „Sklep z aplikacjami”gdzie wpiszesz TikTok w pasku wyszukiwania i wybierzesz pierwszą opcję.

wyświetl tiktok ze smartfona

Wystarczy nacisnąć przycisk „pobrać„W ten sposób pobieranie i instalacja tego programu rozpocznie się automatycznie. Następnie uruchom go, gdy znajdziesz się w nim, będziesz mógł przeglądać wszystkie popularne treści, ale nie będziesz mógł udostępniać ani robić niczego innego, dopóki nie zdecydujesz aby stworzyć własne konto.