Skip to content

Jak używać lub używać Signal Private Messenger Co robi ta aplikacja?

31 de styczeń de 2021

Aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych Signal Private Messenger dała wiele do omówienia w ostatnich dniach, ponieważ jest uważana za najbezpieczniejszą aplikację do przesyłania wiadomości. Jeśli chcesz wiedzieć, jak z niego korzystać, zostań z nami i czytaj Jak używać lub używać Signal Private Messenger Co robi ta aplikacja?

Co sprawia, że ​​aplikacja Signal Private Messenger jest tak wyjątkowa?

Jeśli szukasz alternatywnych aplikacji do WhatsApp, polecamy Signal, ponieważ jest to jedna z aplikacji, która zyskała popularność w tym zakresie i jest obecnie bardzo popularna.

Prawda jest taka, że ​​na pierwszy rzut oka ta aplikacja to zwykła usługa przesyłania wiadomości, w której możesz wysyłaj wiadomości, zdjęcia, GIF-y i prowadź rozmowy wideo, ale Signal to znacznie więcej niż to. Signal Private Messenger wdraża technologię szyfrowania typu end-to-end, która została później wdrożona przez WhatsApp w swoich usługach.

Ale nie chodzi tylko o Signal, szyfrowanie od końca do końca, które implementują w aplikacji, nie tylko chroni wiadomości wysyłane z ataki hakerów; ale także z tej samej aplikacji. Innymi słowy, tylko nadawca wiadomości i jej odbiorca będą mogli ją przeczytać, nawet aplikacja nie będzie miała dostępu do wiadomości i informacji użytkowników.

Ponadto Signal Private Messenger dodaje odrobinę większego bezpieczeństwa do Twojej aplikacji, mając możliwość włącz ochronę przed zrzutami ekranu, mają autodestrukcyjne wiadomości i możliwość dodawania haseł do rozmów, więc jest to zdecydowanie najbezpieczniejsza aplikacja.

Jak używać lub używać Signal Private Messenger

W systemie Android

Najpierw musisz pobrać Signal z Google Play ze swojego telefonu komórkowego, umieścić Signal w wyszukiwarce, a następnie wybrać i pobrać aplikację Signal opracowaną przez Open Whispers System; po zakończeniu wejdź do aplikacji.

Kiedy uzyskujesz dostęp do aplikacji, Signal poprosi o dostęp do Twoich plików multimedialnych, a także o kontakt, pozwolenie, którego udzielasz, klikając przycisk Kontynuuj, dzięki czemu później zobaczysz więcej uprawnień, które możesz zaakceptować w danym momencie lub później.

Następnie zobaczysz ekran, na którym zostaniesz poproszony o wpisanie swojego numeru telefonu, wprowadź go i kliknij Zarejestruj, a następnie zostaniesz poproszony o dostęp do wiadomości tekstowych, musisz pozwolić Signal zweryfikować Twój numer telefonu.

Teraz jest czas na wprowadź swoje imię i nazwisko oraz zdjęcie profilowe Jeśli wolisz, kliknij Zakończ, aby zakończyć tę część procesu.

Następnie pojawi się ekran, na którym możesz skonfigurować Signal jako domyślną aplikację do przesyłania wiadomości; Stukając w opcję Użyj jako domyślnej aplikacji do przesyłania wiadomości, skonfigurujesz ją w ten sposób.

Zakończyłeś rejestrację, ale aby rozpocząć wysyłanie wiadomości i wykonywanie połączeń, musisz wejść do aplikacji i kliknąć ikona ołówka znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu.

Aby następnie zobaczyć swoje kontakty, które masz Signal, wybierz jeden, a następnie możesz rozpocząć wysyłanie wiadomości, zdjęć itp., A aby do niego zadzwonić, zobacz ikonę telefonu w prawym górnym rogu ekranu; zarówno połączenia, jak i wiadomości są chronione szyfrowaniem tylko wtedy, gdy są kierowane do osób, które również mają zainstalowany Signal.

Na urządzeniach z systemem iOS

Aby pobrać Signal na iOS, musisz uzyskać dostęp do App Store swojego telefonu, umieścić Signal w wyszukiwarce i wybrać oficjalną aplikację, a następnie nacisnąć Pobierz, a następnie Zainstaluj, w tym momencie możesz zostać poproszony o podanie danych Apple ID.

telefony używają czatów w aplikacji sygnałowej

Następnie musisz otworzyć aplikację, wpisać swój numer telefonu i kliknąć Aktywuj to urządzenie; następnie wprowadź sześciocyfrowy kod, który zostanie wysłany do Ciebie SMS-em, aby zweryfikować numer, na koniec naciśnij Wyślij.

Następnie zostaniesz poproszony o zgodę na wysyłanie powiadomień, po wyrażeniu zgody musisz wybrać nazwę i zdjęcie profilowe i nacisnąć Zapisz, a następnie możesz formalnie rozpocząć korzystanie z Signal.

Wystarczy nacisnąć ikonę ołówka w aplikacji w prawym górnym rogu ekranu, aby uzyskać dostęp do kontaktów; wybierz kontakt i napisz lub zadzwoń do niego stuknął w ikonę telefonu, iw ten sposób będziesz używać Signal na iOS do wysyłania wiadomości i wykonywania połączeń z szyfrowaniem typu end-to-end.