Skip to content

Jak uzyskać lub otrzymać BEZPŁATNE przejazdy w DIDI (przykład)

3 de luty de 2021

Do czerwca 2012 roku powstała firma Didi Chuxing Technology Co. chińskiego pochodzenia z siedzibą w Pekinie; dzięki połączeniu firm Didi Dache i Kuaidi Dache, przy wsparciu również Tencent i Alibaba

Jej założycielem jest Cheng Wei, były menadżer tej ostatniej firmy, cieszącej się dużym prestiżem w handlu internetowym na całym świecienie najbardziej uderzającym aspektem są darmowe przejazdy, które można zarobić z DIDI. Tutaj mówimy o nich więcej.

Co to jest DiDi i jak działa? Jest usługi transportu pojazdów i wynajem taksówek, który jest zarządzany za pomocą aplikacji mobilnej. Początkowo zaczął rozwiązywać problem transportowy w Chinach; później rozszerzył zasięg na inne kraje, takie jak Australia; a od 2018 roku rozpoczyna działalność w Ameryce Łacińskiej.

Zalety podróżowania firmą transportową DiDi

Ostatnio w wielu krajach użytkownicy podjęli decyzję o zmianie swojej prywatnej firmy transportowej z konkursu o DIDI; powód jest taki, że oferuje lepsze korzyści i korzyści, zarówno jego użytkownicy, jak i pracownicy; Wśród nich mamy to, że za każdego nowego kierowcę otrzymują premię; Pobierają również 10% prowizji za podróż, co ma duże znaczenie dla konkurencji.

Ceny dla użytkowników są tańsze; a pod względem bezpieczeństwa pojazdy mają przycisk, którego mogą użyć w nagłych wypadkach mieć sojusz z firmą ubezpieczeniową który obejmuje zarówno kierowców, jak i użytkowników; nawet osobom trzecim, ponieważ kolejną zaletą jest to, że możesz dzielić podróż z 5 innymi osobami.

Wygoda, jaką użytkownicy muszą łatwo i szybko zaprogramować w DiDi, to kolejna z zalet wiele zalet tej aplikacji. Nawet jeśli pomylisz się przy zamawianiu wycieczki, zawsze możesz zmienić miejsce docelowe w DiDi z telefonu komórkowego, bez problemów i niedogodności. Nie wspominając o innych fajnych udogodnieniach, takich jak zamówienie DiDi dla kogoś innego.

Co musimy zrobić, aby skorzystać z usługi DiDi?

DIDI to firma oferująca usługę transport każdego dnia tygodnia, 24 godziny na dobę; Dlatego po pobraniu aplikacji i utworzeniu konta możesz zamówić usługę przejazdu we wskazane miejsce, umieszczając miejsce, z którego zostaniesz odebrany oraz Miejsce docelowe przyjazd; wtedy zostaniesz przypisany najbliżej kierowcy do Twojej lokalizacji.

Później zdobędziesz wszystkie informacje, zarówno pojazd, jak i kierowcai przybliżony czas potrzebny na przybycie; Następnie wybierasz formę płatności, którą umieściłeś na swoim koncie, albo kartą debetową, kredytową lub gotówkową, jeśli akceptuje ją miasto, w którym mieszkasz; Na koniec musisz potwierdzić. Nie zapomnij na koniec wycieczki, oceń kierowca.

Jak uzyskać darmowe przejazdy z firmą DiDi?

Firma DIDI ma kilka alternatyw dla uzyskać rabaty i kupony na różne sposoby i dzięki temu uzyskaj darmowe przejazdy z tą aplikacją lub po znacznie niższych kosztach; na przykład ich ceny są na ogół o 20% tańsze niż u konkurencji; Innym sposobem jest oferowanie premii za określoną kwotę, gdy rejestrujesz się w aplikacjach niektórych marek lub umowy z niektórymi bankami.

mężczyzna prowadzi samochód didi

Również gdy zaprosisz znajomych do korzystania z tej firmy jako środka transportu, otrzymasz kupony; na przykład 500 $ zniżki dla nowych użytkowników na przyszłe podróże lub 50% mniej na pierwszych 5 wyjazdach; to jest do powiedzenia, nowi wygrywają, a także częstymi użytkownikami. Ważne jest również, aby zawsze pozostawać w kontakcie online, ponieważ rabaty lub kupony promocyjne DIDI różnią się w zależności od miasta.

Dziś DIDI stało się wielką konkurencją dla innych firm świadczących usługi prywatnego transportu na całym świecie; ponieważ wielu użytkowników korzysta z tej usługi za korzyści i zalety, jakie oferują zarówno swoim kierowcom, jak i klientom, dzięki czemu będą mogli podróżować z większym bezpieczeństwem i komfortem.

dołącz do naszego kanału telegram