Skip to content

Jak uzyskać federalne pożyczki rządowe dla firm lub małych firm

11 de marzec de 2021

Dzięki temu przewodnikowi nauczymy Cię jak uzyskać pożyczki rządu federalnego dla małych firm lub firm. Nieco lepiej poznasz podstawowe informacje o SBA i pożyczkach biznesowych.

Rządy federalne

Rządy federalne odnoszą się do polityki, w której naród składa się z różnych agencji. Mówiąc dokładniej, rozważa, że ​​każda z funkcji jest wykonywana w odmienny sposób stan / prowincja. W każdym razie każde państwo odpowie centralnej jednostce.

Jest to stosunkowo powszechny system rządów, jednak najbardziej znanym przedstawicielem tego typu rządów jest NAS. W rzeczywistości, jeśli chodzi o kwestie polityczne, odnosi się w szczególności do rządu federalnego Stanów Zjednoczonych.

Jak możesz sobie wyobrazić, stan federalny obejmuje pewne aspekty polityki. Oprócz tego mamy również tak zwane agencje federalne, które starają się reagować na pewne potrzeby ludności.

Niektóre z tych agencji są niezbędne do codziennego rozwoju, inne natomiast starają się pomagać ludziom z przedsiębiorczością. Oczywiście do tego wszystkiego ważne jest, aby ubiegać się o pozwolenie na pracę w Stanach Zjednoczonych, jeśli Twoja sytuacja nie jest jeszcze w pełni aktualna pod względem legalności.

Wśród tych odpowiednich organów dla przedsiębiorców mamy Federalną Agencję Rozwoju Małych Przedsiębiorstw, o której będziemy mówić dalej, oprócz kredytów biznesowych.

Jak uzyskać pożyczki od rządu federalnego dla małych firm lub firm

Istnieje wiele sposobów ubiegania się o osobiste pożyczki gotówkowe, ale sprawa z małymi firmami jest nieco inna. W rzeczywistości warunki każdego narodu są różne, aw przypadku Stanów Zjednoczonych jest to najlepsze przejdź do SBA.

Federalna Agencja Rozwoju Małych Firm (Administracja Małych Firm)

SBA jest jedną z tych agencji mało znanych wielu osobom, ale może być bardzo przydatna dla tych, którzy chcą założyć firmę. W rzeczywistości, jak sama nazwa wskazuje, agencja ta koncentruje się na rozwój małej firmy. W rzeczywistości SBA stara się pomóc wszystkim początkującym, którzy chcą założyć małą firmę.

Celem tej agencji jest wzmocnić gospodarkę narodu. Wsparcie małych firm ma kluczowe znaczenie dla globalnego rozwoju gospodarczego i agencja dobrze to rozumie. Z tego powodu wspierają od poziomu logistycznego do ekonomicznego.

Innymi słowy, SBA jest w stanie udzielać pożyczek dla małych firm w Stanach Zjednoczonych. SBA jest obecna w najlepszych miastach do życia i pracy w Stanach Zjednoczonych i ma kontakt z pożyczkodawcami. Niewątpliwie SBA może pomóc w procedurach uzyskania kredytu biznesowego.

Z tego powodu uważamy, że jednym z pierwszych zasobów, do których powinieneś uzyskać dostęp, jeśli mieszkasz w Stanach Zjednoczonych, jest Federalna Agencja Rozwoju Małych Firm. W rzeczywistości jest to jedna z najważniejszych agencji, jeśli chodzi o pożyczki na rozwój małych firm.

Jak skontaktować się z SBA w sprawie pożyczek od rządu federalnego?

SBA ma biura w różnych lokalizacjach w całych Stanach Zjednoczonych. Mając to na uwadze, najlepiej odwiedzić ich stronę internetową, na której można zobaczyć bezpośrednio istniejące biura agencji. W każdym razie, jak być może zauważyłeś, nie ma oddziałów we wszystkich miastach lub regionach Stanów Zjednoczonych.

uzyskać pożyczkę biznesową od rządu federalnego

Może to stanowić problem, ale istnieją inne sposoby skontaktowania się z Federalną Agencją Rozwoju Małych Firm. Pierwszą rzeczą jest komunikacja przez ich telefony 202-205-6740 i 1-800-827-5722, ta ostatnia to linia bezpłatna, pamiętaj, że jeśli chcesz posłuchać po hiszpańsku, musisz nacisnąć numer 2.

Komunikując się z poprzednimi numerami, możesz omówić wszystkie swoje obawy dotyczące założenia nowej firmy. Podobnie, Pracownicy SBA Cię poprowadzą we wszystkim, co dotyczy pożyczek

Oprócz powyższego warto znać wymagania dotyczące inwestowania na giełdzie w Stanach Zjednoczonych. Niewątpliwie jest to jedna z tych opcji, dzięki której istnieje możliwość pozyskania kapitału w stosunkowo prosty sposób.

dołącz do naszego kanału telegram