Skip to content

Jak utworzyć i zarządzać kontem lub profilem wideo Amazon Prime

18 de Maj de 2021

Obecnie istnieje wiele sposobów na cieszenie się serialami, filmami i animacjami wraz z pojawieniem się era usług przesyłania strumieniowego Będąc dziś jedną z największych form konsumpcji treści w Internecie, gdzie można korzystać z różnorodnych treści audiowizualnych, które rozszerzają katalogi w dużych produkcjach na równi z Hollywood, jedną z tych niezwykłych platform i usług przesyłania strumieniowego jest Amazon Prime Video.

Co to jest Amazon Prime Video?

W Amazon Prime Video możemy zobaczyć dużą liczbę seriali i filmów o wysokiej jakości i różnorodności, będących usługą strumieniowania online dla rozrywki publicznej. Jest to obecnie jedna z najczęściej używanych platform do przesyłania strumieniowego, wraz z Netflix, posiadająca duży renomowany katalog audiowizualny.

Jak stworzyć nowy profil w Amazon Prime Video?

  • Przejdź do witryny Amazon Prime Video na swoim urządzeniu przenośnym.
  • Na koncie Amazo Prime Video zobaczysz menu kto jest oglądanie który znajduje się obok ikony profilu w prawym górnym rogu ekranu.
  • Wybierz ikona profilu.
  • W menu, które zostanie wyświetlone poniżej, wybierz teraz określoną opcję Dodaj nowe.
  • Zostaniesz przekierowany na stronę Aby utworzyć nowy profil, po wejściu do środka wpisz nazwę lub pseudonim, którego będziesz używać w nowym profilu.
  • Po zakończeniu wybierz opcję Zapisz zmiany i utworzysz nowy profil, aby cieszyć się aplikacją.

Jak zarządzać moim profilem Amazon Prime Video?

Platforma Amazon Prime Video umożliwia zarządzanie zarówno preferencjami ikony profilu, katalogiem zaleceń, które aplikacja może dostarczyć, aby korzystać z usługi, jak również kontrolą rodzicielską aplikacji używanej przez użytkowników. nieletni, eliminując w ten sposób brutalne zalecenia lub wyraźne treści, które Amazon Prime Video ma w swoim katalogu.

Amazon Prime Video i kontrola rodzicielska

Amazon Prime Video oprócz szeregu konfiguracji i dostosowań dotyczących tytułów czy seriali ma również kontrolę nad tym, co jest obsługiwane w katalogu, czyli jakie tytuły powinny pokazywać określonej kategorii osób, w tym przypadku mówimy o młodych dzieci, które korzystają z usługi, Amazon Prime Video oferuje to dziecku być chronionym przed pewnymi Tytuły których nie powinni widzieć.

Osiąga się to poprzez dostosowanie kontroli profilu na koncie, po wykonaniu tej czynności w panelu ustawień możesz kontrolować, jakie rodzaje treści może wyświetlać usługa, zapewniając dorosłych lub rodziców dzieci, że nie martwią się, że na siebie wpadną. wyraźne treści lub groteskowe, które nie są odpowiednie dla wieku nieletnich.

Co nowego w Amazon Prime Video

Jeśli to prawda, platformy streamingowe rozwinęły się wykładniczo w ostatnich latach, stając się konkurencja dla dużych produkcji Hollywood, będąc w ten sposób jedną z największych gałęzi przemysłu dzisiaj w połączeniu z innymi firmami, ułatwiając użytkownikowi łączenie się nie tylko z laptopa, ale także z telefonu komórkowego, a także oferuje swoje usługi dla smart TV lub konsol do gier wideo, takich jak Playstation lub Xbox .

oglądać programy telewizyjne

W ten sposób, dystrybuując niezliczone tytuły starszych lub nowszych serii, konkurując z Netflixem czy Hulú, które są obecnie jednym z głównych serwisów streamingowych, Amazon ma duża liczba licencji, dla seniorów i nieletnich, od licencji Warner po licencje NBC, które są wyłączne dla tej usługi.

Podsumowując, Amazon Prime Video jest jednym z najlepszych pod względem jakości i różnorodności w porównaniu z innymi platformami i usługami, a jego katalog stale się powiększa co miesiąc dzięki subskrypcji, która jest dość dostępna dla wszystkich odbiorców.