Skip to content

Jak pobierać muzykę z Amazon Prime Music do słuchania bez połączenia z Internetem (przykład)

24 de luty de 2021

Amazon ma subskrypcję o nazwie Amazon Prime; i stąd wyłania się Amazon Prime Music. Możesz się zastanawiać, czym jest Amazon Prime Music? muzyka online i na żywo. Możesz też pobrać muzykę z Amazon Prime Music, aby słuchać jej bez połączenia z Internetem.

Ile kosztuje Amazon Prime Music i co obejmuje subskrypcja ?; Ma ustalony wcześniej koszt, który możesz płacić corocznie lub miesięcznie. Po zarejestrowaniu się Amazon Prime oferuje jeden miesiąc za darmo z Amazon Prime Music; ale po upływie tego okresu musisz zdecydować, czy chcesz kontynuować usługę, czy nie.

Dlatego możesz przez chwilę słuchać Amazon Prime Music za darmo z aplikacji mobilnej lub komputera. Oferuje również szereg interesujących usług; ponieważ masz prawo się cieszyć Prime Video, okazje dnia, szybkie dostawy produktów, pośród innych.

Jakie plany muzyczne oferuje Amazon?

Subskrypcja w Amazon przedstawia trzy różne style lub plany słuchania muzyki pomiędzy mają: Amazon Prime Music, który jest dołączony bezpłatnie do płatności Amazon Prime; we wszystkich trzech, wiele piosenek cieszy się nieprzerwaną reklamą.

Potem będzie dwa z Amazon Music Unlimited, jeden dla użytkowników, którzy są zarejestrowani w Amazon Prime ze stawkami miesięcznymi lub rocznymi, a drugi Amazon Unlimited, dla tych, którzy nie są powiązani z Prime z tylko miesięczną stawką i bez korzystania z dwóch bezpłatnych miesięcy; ale możesz dołączyć do Amazon Prime, niezależnie.

Jaka jest cena Amazon Prime Music?

Koszt Hiszpania kosztuje 4,99 euro, jeśli płacisz miesięcznie; która pomoże Ci dobrze poznać wszystkie oferowane przez nią usługi, aby podjąć decyzję o kontynuowaniu. Zalecana roczna wpłata w wysokości 36 euro; Ponieważ trochę oszczędzasz, miesięczna rata jest niższa.

Usługa jest warta wypróbowania od Amazon Prime; Zawsze można wypisać się i anulować subskrypcję Amazon Prime Music i innych usług Amazon Prime w dowolnym momencie.

Jakie korzyści oferuje subskrybentom Amazon Prime Music?

Amazon Prime Music oferuje katalog plików muzyka około dwóch milionów różnych piosenek z różnych gatunków muzycznych; Jeśli chcesz jednego w szczególności, a nie możesz go zdobyć, pokaże ci go, nawet jeśli go nie ma, więc możesz go słuchać w Amazon Music Unlimited, który ma nieograniczony katalog.

Kolejną jego zaletą jest to, że masz dostęp do Prime Photos z chmury, a także, zero reklam do usłyszenia spokojnie twoja muzyka bez przerw; Nawet jeśli chwilowo utracisz połączenie internetowe, możesz skorzystać z „trybu offline”.

Jest kompatybilny z Systemy operacyjne Android, iOS, Mac OS lub Windowschociaż jeśli masz kogoś innego, możesz wejść z przeglądarki; działa na laptopie, tablecie lub urządzeniach Kindle Fire i pobiera treści, których szukasz.

Jak pobrać muzykę z Amazon Prime Music, aby móc jej słuchać bez połączenia z Internetem?

Przede wszystkim, jeśli możesz pobrać i słuchać obu utworów, takich jak lista odtwarzania lub album, gdy nie masz połączenia z Internetem, o ile wspomniana muzyka został pobrany na odpowiednie urządzenie.

młoda kobieta, słuchanie muzyki z amazon prime music

Teraz, jeśli przejdziesz do „Menu” Amazon Music, ma on sekcję o nazwie „Tryb muzyki offline”, klikasz na niego, aby aktywować tę funkcję lub ją dezaktywować i działa ona na urządzeniach już wymienionych powyżej.

Dzieje się tak, ponieważ musisz mieć dostęp do Amazon Music, aby móc wejść do Amazon Prime Music, ponieważ nie można go pobrać do innego magazynu inne niż więźniowie; możesz także wybrać ostatnie utwory w odpowiedniej ikonie.

Inną kwestią, którą należy wziąć pod uwagę, jest to, że aby wykonać tę czynność, to znaczy pobierać i słuchać bez połączenia z Internetem, Możesz to zrobić tylko na 4 urządzeniach, wcześniej autoryzowany przez serwis.

Wreszcie zauważyliśmy, że jeśli w dowolnym momencie zabraknie Ci połączenia internetowego, nie będziesz mieć żadnego problemu, ponieważ Amazon Music przewidział ten incydent, abyś mógł dalej słuchać swojej ulubionej muzyki.

dołącz do naszego kanału telegram