Skip to content

Jak utworzyć i otworzyć bezpłatne konto Canva — wprowadź je i dowiedz się, jak z niego korzystać, korzystając z tego samouczka

25 de październik de 2022

Dla wielu osób projektowanie jest czymś niezbędnym. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć ulotkę dla swojej firmy, baner na stronę internetową czy kanał YouTube. Cokolwiek to jest, dzisiaj zobaczymy jak założyć konto w serwisie Canva aby w ten sposób mieć dostęp do dość wygodnej i dostępnej platformy, aby móc tworzyć wszystko, co przyjdzie do głowy.

Jak zarejestrować się w serwisie Canva

Fakt, że jest on online, ma wiele zalet. Najwyraźniej nie jest konieczne posiadanie potężnego komputera, aby z niego korzystać, musimy również wziąć pod uwagę ilość pieniędzy, które możemy zaoszczędzić, korzystając z serwisu Canvato jedna z najlepszych aplikacji do rysowania i tworzenia obrazów.

Inną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że dostęp do serwisu Canva można uzyskać z dowolnego komputera. Więc jeśli jesteś z dala od domu i chcesz szybko zaprojektować. Możesz to zrobić z dowolnego miejsca mieć dostęp do internetu.

Canva, internetowy program do projektowania

Program jest profesjonalny, posiada dużą ilość dostępnych narzędzi, dzięki którym możesz tworzyć projekty, które przyjdą Ci do głowy. Ale jednocześnie jest całkiem dostępny dla osób, które nie mają dużej wiedzy o projektowaniu graficznym.

Ta równowaga jest idealna dla tych, którzy potrzebują szybka i łatwa aplikacja internetowa. Ale także potężny, aby osiągnąć profesjonalne projekty przy niewielkim wysiłku.

Chcesz wiedzieć jak? utwórz konto w serwisie Canva? Zobaczymy poniżej, jak należy postępować.

  • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wejdź na oficjalną stronę internetową stąd.
  • Po wejściu na stronę główną musisz kliknąć Zarejestruj się.
  • Tutaj możesz użyć trzech metod: Przez facebookGoogle (konto Gmail) lub przez e-mail.
  • Następnie musisz uzupełnić kilka informacji, które będą pełnym imieniem i nazwiskiem, adresem e-mail i hasłem.
  • Gdy wszystkie dane zostaną uzupełnione. Musisz kliknąć na „Zapisz się”.
  • Teraz musisz wybrać, do czego zamierzasz używać Canvas. Tutaj masz trzy opcje: praca, osobista, edukacja.
  • Możesz wybrać ten, który uważasz za wygodny w zależności od pracy, którą zamierzasz wykonać.

Jak zarejestrować się i korzystać z Canvas

Aplikacja internetowa jest od teraz dość intuicyjna. Ma dość jasne opcje i nie pozostawia żadnych wątpliwości. Na początku przyzwyczajenie się do tego może trochę potrwać, ale po niedługim czasie zaczniesz używać Płótno jak profesjonalista tworzyć wspaniałe projekty.

Zaletą tej aplikacji jest to, że możesz jej używać w dowolnym miejscu, a efekt jest bardzo profesjonalny. Będąc doskonałą opcją dla zaprojektuj cokolwiek potrzebujesz bez marnowania na to zbyt wiele czasu lub zatrudniania kogoś do tego.

utwórz konto w serwisie Canva

Utwórz konto w serwisie Canva szybko i łatwo

Prace projektowe mogą być czymś, co wiele osób stara się wykonać bez większych problemów, jednak jest to skomplikowane bez użycia odpowiedniego systemu lub wydajnego komputera. Ale nie jest to konieczne przy użyciu strony internetowe takie jak Canvas.

Ta witryna jest znana jako interfejs do projektowania online, aby zaspokoić potrzeby użytkowników, ale aby z tego skorzystać ludzie z sieci muszą się zarejestrować w niej. Rejestracja jest czymś bardzo prostym, co pozwala na szybkie korzystanie z systemu zgodnie z potrzebami.

Po wejściu do Oficjalna strona Canva możesz znaleźć opcję logowania lub rejestracji, co daje trzy proste opcje rejestracji, którymi są Facebook, Google lub zwykła rejestracja pocztą. Wybierając którąkolwiek z tych opcji, muszą wypełnić mały formularz.

Dostępne są opcje imienia i nazwiska, adresu e-mail i hasła do użycia w serwisie Canva w celu rejestracji prasy, wraz z tym muszą wybrać cel korzystania z serwisu Canva, czy to szkoła, praca lub osobisty. Kiedy to zrobisz, ludzie mieć pełny dostęp do serwisu Canvata aplikacja okazała się jedną z najlepszych do tworzenia rysunków na telefonie komórkowym lub tworzenia infografik za pomocą kreatywnych szablonów.

Sposób użycia Canva eliminuje potrzebę korzystania z komputera PC potężny, aby umożliwić ludziom zaoszczędzenie dużej ilości pieniędzy, wszystko to ułatwia prace projektowe dla wygody ludzi. W serwisie Canva praca nad projektem to coś, co można zrobić z dowolnego miejsca.

Po zakończeniu rejestracji wystarczy, że użytkownik zdecyduje, co typ projektu mają na myśli. Dlatego serwis Canva jest bardzo poszukiwany.

dołącz do naszego kanału telegram