Skip to content

Jak utworzyć i aktywować konto WhatsApp bez numeru? – Darmowy

24 de listopad de 2021

Jest wiele osób, które czasami nie są zadowolone mieć jedno konto WhatsApp na Twoim telefonie. Jednym z powodów jest to, że są ludzie, którzy lubią oderwać swoje życie prywatne lub osobiste od pracy, więc zaczynają to robić.

W tym artykule pokażemy Ci, jak możesz utwórz konto WhatsApp bez posiadania numeru telefonu i jakie są najlepsze aplikacje do osiągnięcia tego celu.

Jak mogę otrzymać darmowy numer do tworzenia WhatsApp?

Są ludzie, którzy czasami szukają sposobu, aby mieć dwa konta w aplikacji WhatsApp na tym samym telefonie, ale drugie konto chciałoby je utworzyć za pomocą numer, którego nikt nie zna, więc czasami próbują wymyślić, jak stworzyć go za pomocą wirtualnego numeru. Tutaj pokażemy Ci najlepsze aplikacje, które istnieją, aby wykonać tę pracę.

Tekst Teraz

TextNow to bardzo wspaniała aplikacja, ponieważ po jej pobraniu i zalogowaniu się do niej otrzymujesz wirtualny numer telefonu. Dzięki tej aplikacji możesz również odbierać połączenia i SMS-y tak długo, jak masz połączenie z siecią Wi-Fi.

głos Google

Aplikacja Google Voice pomoże również znaleźć numer telefonu i odbierać za jego pośrednictwem wiadomości i połączenia. Jest to więc jedna z najlepszych opcji dla Ciebietworzysz konto WhatsApp bez numeru.

Wirtualny Telefon

Aplikacja ta pozwala na posiadanie wirtualnego numeru telefonu oraz odbieranie połączeń i wiadomości. Dzięki temu możesz mieć nawet produkty do bezpłatnych rozmów i wiadomości tekstowych co miesiąc. Możesz przekierowywać połączenia, witać w spersonalizowany sposób, wybierz typy głosów do użycia i inne bardzo interesujące rozszerzenia dla Ciebie.

Jak mogę założyć konto WhatsApp bez numeru?

Istnieje kilka aplikacji, które pomagają w procesie tworzenia konta WhatsApp, ponieważ aby je otworzyć, musisz podać swój numer telefonu. Możesz to zrobić za pomocą wirtualnego numeru telefonu.

Korzysta z darmowych kont Sideline

Sposób wykorzystania aplikacji SideLine do utworzenia konta WhatsApp jest bardzo prosty. Musisz tylko zainstaluj aplikację na swoim telefonie z Androidem lub iPhone’a. Następnie przejdziesz do logowania się na swoje konto i otrzymasz osobisty numer telefonu, z którego będziesz korzystać.

Teraz otworzysz aplikację WhatsApp. Zostaniesz poproszony o podanie numeru telefonu. W tym miejscu wpisz numer, który nadała Ci aplikacja SideLine, i kliknij przycisk Kontynuuj. Następnie WhatsApp przystąpi do wysłania wiadomości tekstowej do tej aplikacji i otrzymanego w niej kodu numerycznego napiszesz go w aplikacji WhatsApp.

Odtąd reszta była łatwa, ale będziesz musiał dodać e-mail do tworzenia kopii zapasowych i możesz zacząć korzystać z nowego konta WhatsApp w zwykły sposób.

logo z boku

Za pomocą swojego e-maila możesz utworzyć konto WhatsApp

Jedną z fałszywych rzeczy związanych z tworzeniem kont WhatsApp jest to, że można je utworzyć za pomocą e-maila, ponieważ podczas tworzenia konta WhatsApp nie ma innych opcji niż dodaj numer telefonu. Dlatego jeśli chcesz mieć konto WhatsApp, będziesz musiał skorzystać z aplikacji wirtualnych numerów lub sklepu telefonicznego i kupić nową kartę SIM.

Jakie są aplikacje do tworzenia WhatsApp bez numeru?

telefon komórkowy z WhatsApp

Jak już wyjaśniliśmy w tym samouczku, istnieje kilka sposobów wykorzystania wirtualnych numerów do utworzenia dwóch kont WhatsApp. Ale tutaj podamy opis trzech najlepszych, abyś mógł bez problemu wykonać te konta.

uciszony

Jest to najbardziej polecana aplikacja i ta, która sprawia Ci najmniej problemów, gdy chcesz utworzyć konto WhatsApp Business lub WhatsApp z innym numerem. Po prostu przejdź do dowolnego sklepu z aplikacjami na telefonie i wyszukaj aplikację „Hushed”. Po zainstalowaniu otworzysz aplikację i poda ci numer telefonu. Wtedy będziesz musiał tylko wykonać proces otwierania konta WhatsApp, jak wyjaśniliśmy wcześniej.

Linia autowa

Wyjaśniliśmy już proces tworzenia konta w SideLine wcześniej tylko w tym samouczku będziesz musiał wykonać te kroki i będziesz mieć już aktywne konto WhatsApp.

Linia 2

Line2 to trzecia z aplikacji, które polecimy w tym artykule. Jest to podobne do poprzednich, o których już wspominaliśmy, wystarczy znajdź go w sklepie z aplikacjami i zainstaluj.

dołącz do naszego kanału telegram