Skip to content

Jak usunąć, zablokować, zignorować lub usunąć kontakty czatu Gmail (przykład)

3 de luty de 2021

Wśród nowoczesnych cudów, których technologia nie przyniosła, mamy wspaniałą komunikację pisemną, którą możemy przeprowadzić za pośrednictwem setek sieci społecznościowych, platformy i elementy technologiczne w celu komunikowania się z setkami ludzi na całym świecie.

Dzięki tym wspaniałym technologiom możliwe jest, że spotkamy tych ludzi, nawet jeśli spotkają ich wielu kilometrów z dala. Jednak te opcje i postępy wykraczające poza zbliżanie się do ludzi, których chcemy, pozostawiają dużą lukę, między którą często nie wiemy lub nie wiemy, kiedy można postawić linię stopu na niektórych ludziach.

Może to być Twój były partner, prześladowca lub po prostu ktoś, z kim nie chcesz ponownie utrzymywać kontaktu, ale zawsze dzieje się to samo, ponieważ nie znasz prawidłowego sposobu, w jaki możesz wyeliminować, zablokować lub zignorować ta osoba z twoich kontaktów z czatu jednego z najlepszych dostawców poczty e-mail, Gmail, i dla wszystkich tych pytań bez odpowiedzi, stworzyliśmy ten post.

Usuń swoje kontakty w prosty sposób, wykonując te czynności

Z pewnością więcej niż raz dodałeś kontakt w Gmailu, ale najprawdopodobniej z czasem grupa kontaktów, które wcześniej trzymałeś na tej stronie, zmieniła się lub że w przeciwnym razie musisz wyczyścić, a także usunąć ludzi z ta lista, której nie ma sensu ponownie.

Kiedy jest zrobione czyszczenie Łącznośćnajlepiej robić to krok po kroku, poczytać i sprawdzić czy nie prowadzimy z tymi osobami żadnej ważnej rozmowy czy wymiany plików, aby nie mieć żadnych problemów jeśli chodzi o usunąć przypadkowy kontakt.

Jest to również jeden z najlepszych sposobów na rozpoczęcie pozbyć się niektórych ludzi i uniemożliwić im powrót do ciebie, polega na blokowaniu ich przed twoimi sieciami i przestrzeniami, w których może istnieć jakiś rodzaj komunikacji. Jeśli chcesz usunąć jakikolwiek kontakt ze swojej listy google, wystarczy wykonać następujące kroki, które tu zostawiamy:

  1. Aby rozpocząć, musisz uzyskać dostęp do kontaktów znajdujących się na stronie Gmaila, dla których musisz uzyskać dostęp do konta, a następnie w lewej górnej sekcji wprowadź opcję, a zobaczysz „Łączność
  2. Będąc w środku, musisz poszukać osoby, której chcesz usuń z Łączność a następnie umieść się na przycisku plusa, który znajdziesz obok.
  3. Kiedy go naciśniesz, zobaczysz, że pojawi się seria opcji, spośród których możesz wybierać, blokować, usuwać lub ograniczać.
  4. Gdy to zrobisz, zobaczysz, że kontakt zniknie zarówno z twoich rekordów internetowych, jak i z kontaktów przechowywanych na komputerze i telefon komórkowy.

Podobnie, jeśli jesteś wewnątrz urządzenia mobilnego i chcesz przeprowadzić ten proces tą drogą, musisz postępować według tego samego schematu kroków, aby wyeliminować ten kontakt ze swojego programu.

kolorowy ekran telefonu komórkowego w Gmailu

Usuń także czat tego kontaktu

Jeśli rozmawiałeś z tą osobą w jakikolwiek sposób i chcesz usunąć jakikolwiek jej zapis, po prostu musisz zacząć od wprowadzenia ustawień strony Gmaila. Po wejściu do środka musisz wejść w ikonę opcji, a następnie kliknąć menu konfiguracji, które zostanie wyświetlone.

Zwykle menu opcje które zapewnia Gmail, zwykle onieśmiela, ponieważ ma szeroką gamę opcji, a także podkategorii, ale w tej chwili musimy przejść do „Czat”.

Tam musimy zaznaczyć opcję wyłączenia czatu, naciskając w prawo na kontakt, który chcemy usunąć, a następnie wystarczy nacisnąć przycisk „Zapisz zmiany

Tak prosto i szybko, że pozbędziesz się kontaktu, z którym nie chcesz mieć żadnego połączenia.

dołącz do naszego kanału telegram