Skip to content

Jak usunąć wzór odblokowania z Moto G

28 de październik de 2021

Jeśli przeanalizujemy, które smartfony ostatnich lat odnoszą największe sukcesy, możemy szybko zweryfikować, że Moto G ludzi Motoroli, obecnie należąca do Lenovo, jest jednym z faworytów większości użytkowników, więc oczywiście wielu z nich to zrobi. chcesz to jak najlepiej wykorzystać. W ten sam sposób musimy to powiedzieć Moto G ma kilka naprawdę ciekawych sztuczek do rozważenia, zwłaszcza jeśli mieliśmy problemy ze wzorem odblokowania.

Cóż, pierwszą rzeczą, którą musimy wyjaśnić w tym zakresie, jest to, że jeśli chodzi o sztuczkę dotyczącą Moto G, której nauczymy Cię w następnej kolejności, to to, że działa ona dla pierwszej generacji Moto G, a także dla druga, trzecia i czwarta generacja, nawet Moto G5, jeśli taka była. W ten sam sposób należy zauważyć, że działa to szczególnie w tych przypadkach, w których mamy problem z zapomnieniem wzoru odblokowania po wprowadzeniu go do urządzenia.

Jak usunąć wzór z Moto G

W pierwszej kolejności musimy zaznaczyć w tym sensie, że jedynym sposobem na usunięcie wzoru odblokowania z Moto G jest przywrócenie ustawień fabrycznych, ponieważ w przeciwnym razie urządzenie zostanie całkowicie zablokowane, więc pokażemy Ci szczegóły dotyczące to. Cóż, jest to coś prostego, abyśmy mogli bez większych problemów zresetować Moto G do ustawień fabrycznych. Wystarczy, że wykonasz krok po kroku, co zaproponujemy poniżej.

  • Wyłączamy nasze Moto G dowolnej generacji
  • Przytrzymujemy wciśnięty klawisz głośności
  • Naciskamy klawisz zasilania i zwalniamy go, gdy urządzenie przechodzi w tryb Fastboot
  • W tym trybie możemy poruszać się za pomocą klawiszy głośności, aż znajdziemy tryb odzyskiwania
  • Po znalezieniu odzyskiwania będziesz mógł nacisnąć klawisz zasilania, aby go wprowadzić
  • Wtedy pojawi się jakieś chore logo Androida. W tym momencie musisz nacisnąć przycisk głośności w górę przez 15 sekund i ponownie nacisnąć klawisz zasilania
  • Przejdźmy do Wyczyść dane / Reset do ustawień fabrycznych
  • Naciskamy klawisz zasilania, a następnie tak, aby rozpocząć procedurę przywracania ustawień fabrycznych
  • Dajemy Reboot System Now, aby ponownie uruchomić naszą Moto G
  • Po ponownym uruchomieniu Moto G nie będzie już prosić nas o wzór odblokowania

Jeśli poprzedni krok po kroku nie pozwala pozbyć się tak często wspominanego wzoru odblokowania, musisz wiedzieć, że istnieje druga metoda, która może się przydać, czyli ten, który ma bezpośredni związek z Menedżerem urządzeń Android. Prawdę mówiąc to nic skomplikowanego. Wszystko, co możesz zrobić w tym trybie, to znaleźć zgubione urządzenia, zadzwonić do innych terminali lub wstawić lub ponownie wprowadzić kod odblokowujący lub wzór na wypadek, gdybyś go zapomniał.

Aby to zrobić, zawsze przed zgubieniem lub zapomnieniem wzoru odblokowania, musisz wejść na stronę Android Device Manager i wprowadzić wszystkie dane, o które system poprosi. Jeśli później nie pamiętasz wzoru odblokowania, z tego samego Możesz kliknąć opcję blokady i wprowadzić nowy wzór, który odblokuje Twój terminal w ciągu zaledwie kilku minut, co w takich przypadkach jest naprawdę prostym rozwiązaniemi nie powinieneś tracić z oczu, aby Moto G nie stał się drogim przyciskiem do papieru.

Jak odblokować Moto G i usunąć wzór?

Posiadanie hasła na naszym urządzeniu mobilnym jest niezbędne dla niektórych osób, może to być hasło, kod PIN, wzór, odcisk palca lub cokolwiek chcesz mieć zachowaj prywatność na maksimum to możliwe i uniemożliwić każdemu, kto nie jest upoważniony, zobaczenie czegokolwiek, co przechowujemy w telefonie komórkowym. Chociaż co się stanie, gdy zapomnimy to hasło? Ten wzór? Zdecydowanie zaczynają się problemy i jest to, że nie możemy znaleźć sposobu, aby to zapamiętać i oczywiście jesteśmy praktycznie bez telefonu komórkowego. Jedyną prawidłową opcją, jaką nam pozostało, jest odzyskaj hasło lub wzór za pomocą e-mail, ale kiedy nie jest to możliwe? Wyjaśnimy ci, co powinieneś zrobić.

Odblokuj Moto G

Pierwszą rzeczą do wypróbowania jest oczywiście użycie Poczta Gmail że połączyłeś się z telefonem komórkowym, za pomocą którego skonfigurowałeś wszystko, gdy tylko zacząłeś. Problem w tym, że czasami wiele osób oddaje to, co ma pod ręką skonfiguruj wszystko i zacznij korzystać z urządzenia myśląc, że później nie będzie to nic użytecznego, poważny błąd. Ale w przypadku, gdy nie masz e-maila (więcej uwagi dalej) Następnie powiemy ci, jak powinieneś to zrobić.

Jak usunąć wzór z Moto G w mniej niż 5 minut?

Aby chronić naszą prywatność, dość często używamy wzorców, haseł itp. Problem pojawia się, gdy dokładnie zapominamy o wzorze, którego używamy do przechowywania wszystkiego, co mamy w mobilnym sejfie, właśnie tutaj jest on całkowicie zablokowany i zaczynamy rozpaczać.Możesz usunąć wzór z Moto G? Na szczęście dla Ciebie można to zrobić, rozwiązanie nie jest tylko jedno, istnieje kilka metod, o których omówimy poniżej.

Usuń wzór z Moto G

Masz prostą i łatwą metodę, dlatego przy pierwszym uruchomieniu telefonu komórkowego niezbędne jest założenie konta Gmail, którego naprawdę używamy, ponieważ jeśli masz do niego dostęp, możesz łatwo odblokować urządzenie. W przeciwnym razie konieczne jest, aby zresetuj do ustawień fabrycznych, zrestartuj urządzenie, twardy reset zasadniczo.

Przywrócenie ustawień fabrycznych

Najbardziej bezpośrednia, prosta i moglibyśmy powiedzieć ekstremalna, mówię ekstremalna, ponieważ ta metoda chociaż eliminuje wzór lub jakąkolwiek metodę blokowania, którą byś umieścił na telefonie komórkowym, ale także zajmuje resztę danych, aplikacje, zdjęcia, wszystko masz w swoim urządzeniu, ponieważ w zasadzie je formatuje.

Sposobem na to jest wyłączenie telefonu komórkowego i przytrzymanie klawisza niskiego poziomu głośności, a następnie naciśnięcie klawisza zasilania, a następnie zwolnienie.

To wtedy wchodzimy tryb szybkiego uruchamiania i możemy poruszać się po menu za pomocą klawisza głośności, chodzi o to, aby znaleźć w menu powrót do zdrowia.

Teraz, gdy jesteśmy tam z klawiszem zasilania, który zamierzamy wybrać, teraz zostawiasz przycisk głośności wciśnięty przez kilka sekund, a następnie ponownie naciskamy klawisz zasilania i skaczemy, bylibyśmy w trybie odzyskiwania.

Chodźmy tam, gdzie mówi Wyczyść dane / przywróć ustawienia fabryczne, aby wykonać twardy reset w ten sposób.

Po zakończeniu procesu po prostu szukamy Reboot System Now i voila, uruchomienie po raz pierwszy zajmuje trochę czasu, a potem normalnie.

Czy udało Ci się odblokować Moto G tymi sztuczkami?

dołącz do naszego kanału telegram