Skip to content

Jak usunąć wszystkie moje wiadomości z WeChat? – Szybko i łatwo

28 de grudzień de 2021

Obecnie komunikatory internetowe są bardzo przydatne i wydajne, można powiedzieć, że zdecydowana większość ludzi na całym świecie używa ich do utrzymywania kontaktu z przyjaciółmi i bliskimi. W tym sensie, WeChat to aplikacja zaprojektowana w Chinach spełniający tę samą funkcję przesyłania wiadomości, stał się bardzo popularny dzięki ponad miliardowi ludzi, którzy zainstalowali go na swoich urządzeniach i utworzyli na nim konto.

Jak każda sieć społecznościowa, ma podstawowe i niezbędne funkcje i cechy, które pozwalają mu spełniać swój cel. W rzeczywistości ma pewne podobieństwo do WhatsApp pod względem stylu interfejsu i funkcji publikowania „WeChat Moments”, jak powiedzielibyśmy „Stanów”. Jeśli więc korzystasz z tej aplikacji, powinieneś wiedzieć, jak to działa, dlatego w tym artykule wyjaśniono to w prosty i przejrzysty sposób jak usunąć wszystkie swoje wiadomości w WeChat.

Jak usunąć wiadomość z rozmów WeChat?

Wiemy, że najczęściej używanymi aplikacjami są między innymi Instagram, WhatsApp, Facebook, ale nie dlatego WeChat nie jest dobrą aplikacją, zwłaszcza ze względu na uprzedzenia niektórych rządów do tej aplikacji za to, że jest Chińczykiem. Prawda jest taka, że ​​chociaż nie należy do najpopularniejszych sieci społecznościowych na świecie, ma system ochrony danych i informacji oraz prywatności całkiem bezpieczny użytkownik.

Dlatego jest to niezawodna sieć społecznościowa, ma nawet bardzo świetne narzędzie, które ma system płatności do obsługi z urządzenia mobilnego, przez co rozumiemy WeChat Pay. Jak widać, istnieje kilka pozytywnych aspektów korzystania z tej aplikacji. Teraz, gdy wiesz o niej trochę więcej, nadszedł czas, abyśmy porozmawiali o tym, jak możesz usuń konkretną wiadomość Twoich rozmów w WeChat.

Bez względu na powody, dla których chcesz usunąć wiadomość, jest to bardzo łatwe. Wcześniej chcemy podkreślić, że zarówno na telefonach iPhone, jak i na telefonach z Androidem proces jest nieco inny, więc w tym samouczku omówimy te kroki w obu wersjach. Powiedziawszy to, wejdź do aplikacji i przejdź do sekcji Czaty.

aplikacja wechat na urządzeniu mobilnym

Następnie otwórz czat kontaktu, z którym rozmawiałeś i wybierz wiadomość lub wiadomości, które chcesz usunąćJeśli jest ich kilka, przytrzymaj palec na wiadomości, aż pojawi się opcja Usuń, w końcu wybierz tę opcję i gotowe.

Jak usunąć rozmowę z WeChat?

Z drugiej strony, jeśli chcesz usunąć całą rozmowę, kroki są podobne, ale tym razem nie powinieneś otwierać czatu, ale wybrać kontakt i pozostawić go wciśniętym, aż pojawią się jakieś opcje, jedną z nich jest ikona kosza na śmieciTeraz po prostu kliknij tam, a wybrana rozmowa zostanie automatycznie usunięta z historii czatu.

WeChat to bardzo kompletna aplikacja w dziedzinie sieci społecznościowych, jej funkcje pomagają wszystkim użytkownikom radzić sobie z nią w najlepszy sposób i rozwijać się społecznie z innymi ludźmi. Mówiąc o jego funkcjach, prywatność danych jest bardzo ważnym aspektem dla wszystkich użytkowników i jest to coś, co sami programiści uważają za niezbędne. Dlatego coś, co interesuje wiele osób korzystających z tej aplikacji, to skonfigurowanie ich WeChat, aby mogli ukryć swój numer telefonu.

Co należy zrobić, aby trwale usunąć wszystkie swoje czaty WeChat?

Musisz jasno określić, którą wiadomość usunąć, ponieważ bez nich są ważne rozmowy prawdopodobnie nie chcesz ich wszystkich usuwać, lub tylko pojedyncze wiadomości od kontaktu, ponieważ usunięcie jednej nie pozostawi żadnego śladu. Więc zanim czegoś pożałujesz, lepiej to przemyśl, bo nie będziesz w stanie tego odzyskać. Wykonaj czynności wymienione poniżej, aby usunąć całą historię czatów z iPhone’a lub urządzenia z systemem Android.

aplikacja wechat i telefon komórkowy

Z telefonu komórkowego iPhone

Usuń wszystkie wiadomości z historii może pomóc zwolnić miejsce do przechowywania na Twoim urządzeniu, na wypadek, gdybyś zgromadził ich dużo. Aby pozbyć się całej historii, musisz otworzyć aplikację i wybrać ikonę Yo (Ja), a następnie przejść do Ustawień i Ogólne.

Później musisz wybrać Przechowywanie, to jest w tej sekcji, w której możesz usuń całą pamięć podręczną WeChat Dlaczego należy wyczyścić pamięć podręczną? Po prostu dlatego, że WeChat przechowuje wszystkie dane w pamięci telefonu komórkowego podczas korzystania z aplikacji. Z tego powodu wyczyszczenie całej pamięci podręcznej jest niezbędnym działaniem, jeśli chcesz wyczyścić telefon i zwolnić miejsce.

Jeśli masz urządzenie z Androidem

Z drugiej strony, jeśli masz telefon z Androidem, procedura usuwania wszystkich wiadomości z historii czatów w WeChat jest podobna do procedury na iPhonie. Dlatego pierwszą rzeczą do zrobienia jest otwarcie aplikacji i wybranie przycisku Yo (Ja), a następnie przejście do sekcji Ustawienia i Ogólne, a następnie przejdź do Wyczyść historię rozmowy i dotknij go, aby usunąć wszystkie wiadomości.

Podobnie jak w urządzeniu iPhone można usunąć pamięć podręczną, na telefonie komórkowym z Androidem również możesz to zrobić, ale w tym systemie operacyjnym musisz przejdź do aplikacji i wyszukaj WeChat, następnie wejdź do aplikacji i kliknij opcję „Wyczyść pamięć podręczną”. Z drugiej strony, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące działania i opcji tej aplikacji, zalecamy odwiedzenie pomocy technicznej WeChat, aby dowiedzieć się więcej na ich temat i rozwiązać wszystkie możliwe problemy, które mogą się pojawić.