Skip to content

Jak usunąć „Ignoruj ​​wiadomości” z Facebook Messenger

17 de sierpień de 2022

W każdej sieci społecznościowej mamy możliwość blokowania lub ignorowania wiadomości od innych użytkowników, jest to bardzo przydatne, gdy nie chcemy, aby ktoś z nami rozmawiał lub nam przeszkadza.

Ale w wielu przypadkach może się zdarzyć, że w chwili złości uciekają się do tej opcji, a potem tego żałują. Jeśli chcesz wiedzieć jak usunąć „ignoruj ​​wiadomości” w facebook messenger aby dalej otrzymywać wiadomości od tej osoby, kontynuuj czytanie.

Jak usunąć „Ignoruj ​​wiadomości” z Facebook Messenger

Gdy ignorujesz czyjeś wiadomości na Facebook Messengerze, nie możesz zobaczyć konwersacji, którą z tą osobą prowadziłeś w swojej skrzynce odbiorczej w części wiadomości w Messengerze.

Więc gdzie są te wiadomości? Te wiadomości pozostają w taca żądania wiadomościwięc generalnie o ile nie przejdziemy do tego zasobnika, nie zobaczymy żadnych wiadomości od tej osoby.

Aby zobaczyć te wiadomości i usunąć wiadomości ignorowane z Facebook Messenger, musisz wykonać następujące czynności:

  • Otwierasz aplikację Facebook Messenger i klikasz poniższą ikonę, która ma dwie osoby. Od prawej do lewej będzie to drugie.
  • Teraz musisz iść na górę, gdzie jest napisane „upraszanie”.
  • Następnie, po załadowaniu wszystkich wiadomości, będziesz mógł zobaczyć wszystkie wątki, które umieściłeś „ignoruj ​​wiadomości”.
  • To, co zamierzasz zrobić, aby przestać ignorować wiadomości od tej osoby na Facebook Messenger, to kliknąć tę rozmowę, a następnie kliknąć Odpowiedz. Możesz również kliknąć przycisk „sprawdzać” iw ten sposób usuniesz ignorowane wiadomości od tej osoby i będziesz mógł rozmawiać jak zwykle.

Jak przestać ignorować wiadomości na Facebook Messengerze

To wcale nie jest skomplikowane usuń ignorowanie wiadomości z komunikatora na Facebookunawet we wspomnianej tacy żądań wiadomości możesz znaleźć kilka osób, które napisały do ​​ciebie, być może, aby cię o coś zapytać lub o cokolwiek i zostały przez pomyłkę przefiltrowane w tej tacy, ponieważ prawdopodobnie nie masz ich jako przyjaciół, dlatego byłoby Idealny, że Od czasu do czasu sprawdzam, czy nie ma wątpliwości.

Ale we wszystkim jest to dość proste, w Windows sposób to zrobić praktycznie tak samo z tej samej opcji wiadomości, w prawym górnym rogu, więc nie ma potrzeby zbyt wiele wyjaśniać.

Jak zawsze, jeśli masz jakieś pytania dotyczące jak przestać ignorować wiadomości na facebook messengermożesz to zostawić w sekcji komentarzy poniżej.

dołącz do naszego kanału telegram