Saltar al contenido

Jak usunąć historię wyszukiwania lub przeglądania Google na dowolnym telefonie komórkowym lub komputerze?

9 de septiembre de 2022

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się jak wyczyścić historię wyszukiwania google? Rzeczywiście, nikt absolutnie nie umyka temu, że Google jest jedną z głównych wyszukiwarek, tą, która korzysta z największej liczby użytkowników na całym świecie.

TAk, Google Jest to główna wyszukiwarka na świecie.która wygrała batalię w tym segmencie, do tego stopnia, że ​​praktycznie wielu użytkowników nie wie nawet o innych podobnych usługach.

Jak wiemy, ponieważ korzystamy z tej wyszukiwarki, informacje i powiązane szczegóły dotyczące naszych wyszukiwań są przechowywane, niezależnie od tego, czy używamy ich na naszym komputerze Windows lub Mac lub na telefonie komórkowym z systemem iOS lub Android.

To pozwoli nam w miarę upływu czasu odzyskiwanie tych wyszukiwań w przypadku, gdy uznamy, że zamierzamy przeglądać te same strony internetowe lub jeśli szukamy strona, o której zapomnieliśmy.

I dlatego wielokrotnie otrzymujemy zapytania i komentarze dotyczące niektórych samouczków, które mogą być przydatne dla użytkowników w tym zakresie. Chodzi o to, że jeśli zamkniemy stronę internetowąprzez pomyłkę lub nawet chcąc, możemy później go odzyskać bez większych niedogodności, nawet z biegiem czasu.

Jednak w ten sam sposób ryzykujemy, że przechowując wszystkie te informacje, ktoś inny może uzyskać dostęp do naszej historii i dlatego wielu użytkowników od czasu do czasu stara się je częściowo lub całkowicie usunąć.

W tym konkretnym przypadku nie chcieliśmy przestać uczyć Cię, jak usunąć historię wyszukiwania Google, biorąc pod uwagę, że historia jest dostępna jako środek bezpieczeństwa, jeśli chcesz, aby nie stracić treści, które widzieliśmy. W tym artykule chcemy pokazać, jak to możliwe wyczyść historię wyszukiwania google Szybko i łatwo.

Usuń historię Google

Z komputera

Aby usunąć historię przeglądania Google na swoim komputerze, zakładając, że korzystasz z przeglądarki Chrome, z której korzysta większość użytkowników, najpierw musisz przejść do ustawień programuwyróżniają się klasycznymi trzema pionowymi kropkami.

Po wejściu do tej sekcji znajdziesz opcję Historia, a pod nią zobaczysz, że mówi: Wyczyść dane przeglądania. Musisz wiedzieć, że w tym momencie jest kilka opcji, ponieważ możesz wybrać, że przeglądarka eliminuje absolutnie wszystkie wyszukiwania, lub tylko te, które wybrałeś.

Ciekawe jest to, że możesz nadać cechy osobiste prawie kompletnie jakie wyszukiwania chcesz usunąć?co w takich przypadkach jest bardzo przydatne.

Aby Twoja przeglądarka była całkowicie pusta, musisz wybierz wszystkie opcje które oddaje do Twojej dyspozycji, chociaż powinieneś wiedzieć, że wyeliminujesz absolutnie wszystkie odwiedzone strony.

W każdym razie to, co dzieje się w tego typu sytuacjach, to: Będziesz musiał bardzo dobrze przeanalizować, czy to jest to, co chcesz zrobićponieważ nie ma możliwości powrotu do samouczka.

Z telefonu

Aby usunąć historię przeglądania i wyszukiwania z telefonu komórkowego, musisz wpisać Opcja historii w Ustawieniachi ponownie, daj usunąć Dane nawigacyjne.

Jak widać proces jest dość prosty, ponieważ Zasadniczo musisz wykonać te same kroki, co na komputerze PC.

Wyczyść historię wyszukiwania Google

Najłatwiejszy sposób na usunięcie historii przeglądania dotyczy korzystania z Chrome, niezależnie od tego, czy mówimy o urządzeniach mobilnych, czy komputerach. To jest przeglądarka z najprostszymi opcjami dla wyczyść historię przeglądania w prostych krokach.

W pierwszej kolejności, po otwarciu Chrome, musisz zaloguj się do witryny Google Moja aktywnośćdo którego można uzyskać bezpośredni dostęp z https://myactivity.google.com.

Znajdziesz w nim wszystkie dane związane z Twoją nawigacją. Tymczasem po lewej stronie ekranu zobaczysz opcję „Usuń aktywność według”, a jeśli ją klikniesz, otworzą się nowe opcje, w szczególności: „Usuń według tematu lub produktu” i „Usuń według daty”.

Wybieramy ostatnią, a jak już to zrobimy, będzie to możliwe Wybierz data, od której chcemy usunąć historię. Niektóre z pojawiających się opcji to:

 • Dziś: usuń dzisiejszą historię
 • Wczoraj: usuń wczorajszą historię
 • Ostatnie 7 dni: usuń historię z ostatnich 7 dni
 • Ostatnie 30 dni: usuń historię ostatnich 30 dni
 • Od zawsze: usuń historię od pierwszego przeglądania
 • Spersonalizowane: możemy wybrać z dokładnej daty, którą chcemy usunąć

historia wyszukiwania komputera w chrome

Wyczyść historię wyszukiwania na komputerze w Chrome

 • otwarty chrom
 • Naciśnij Ctrl + H
 • Zaznacz pola, które pojawiają się po lewej stronie i kliknij Wyczyść dane przeglądania

Wyczyść historię wyszukiwania Google w Firefoksie

 • otwórz firefox
 • Stuknij kartę Historia w lewym górnym rogu ekranu
 • Przejdź do Wyczyść najnowszą historię
 • Wybierz, od kiedy chcesz usunąć historię
 • Idź posprzątać teraz

Jeśli miałeś jakieś problemy, zostaw nam swoje wątpliwości na dole tego artykułu, abyśmy mogli Ci w tym pomóc.

Czy udało Ci się wyczyścić historię wyszukiwania Google za pomocą tego krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram