Skip to content

Jak ustawić czas na smartwatchu T500 lub T500 Plus — konfiguracja całkowita

15 de lipiec de 2021

Podobnie jak normalny zegarek, smartwatche mają funkcję: zobacz godzinę po prostu je włączając lub wykonaj ruch nadgarstkiem. Ale wiele osób nie wie, jak to zmienić przy pierwszym zakupie, ponieważ ustawiony jest domyślny czas fabryczny i może być im nawet trudno zsynchronizować urządzenie z telefonem komórkowym.

Nie jest to jednak trudne, jak się wydaje, może być nawet nieco bardziej proste niż sparowanie smartwatcha z telefonem; Z tego powodu tutaj pokażemy Ci, jak możesz dokonać tej modyfikacji w smartwatch T500 i T500 plus bardzo łatwo.

Zmień datę swojego inteligentnego zegarka w „Ustawieniach”

Najpierw pokażemy Ci, jak możesz to zrobić, przechodząc do ustawienia zegara cyfrowego, w tym celu należy wykonać następujące instrukcje krok po kroku:

  1. Włącz ekran smartwatcha
  2. przejdź do menu głównego i przesuń trochę ekran w dół
  3. Na panelu zobaczysz ikonę z 4 podziałami
  4. Musisz tam nacisnąć, a przekieruje Cię do ustawień
  5. W środku kliknij „ustaw czas”
  6. Tam dostosowujesz czas zgodnie z odpowiednią strefą czasową, w której się znajdujesz
  7. Na koniec naciśnij zielone chulito i voila, zmiany zostaną zapisane

Jak zmienić format czasu w smartwatchu T500?

Teraz, kiedy kupujesz Smartwatch T500, to przychodzi już z ustaloną godziną i równie zaprogramowany format czasu. Abyś mógł to zmienić, nauczymy Cię tego łatwo.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to włączyć telefon i przejść do ustawień, poszukać aplikacji i przejść do tej, którą pobrałeś z linkiem do smartwatcha. Tam możesz poszukać ustawień i podać je tam, gdzie jest napisane „data i godzina”, zobaczysz każde z nich.

Musisz więc kliknąć godzinę i przejść do formatu; raz tutaj wybierasz tylko, jeśli wolisz czas wojskowy (24 godziny) lub standardowy (12 godzin), wychodzisz i voila, zostanie to zapisane i zrobione na zegarze od razu.

Co zrobić, jeśli godzina i data są błędne?

Niektórzy użytkownicy smartwatchów mieli problem z tym, że data i godzina nie pasują do aktualnego czasu, a wielu tak naprawdę nie wie, co zrobić, aby to rozwiązać. W tej niepożądanej sytuacji przedstawimy kilka zaleceń, które mogą skutecznie rozwiązać problem.

Zaktualizuj czas telefonu

Może to być problem na telefonie komórkowym, więc sprawdź, czy godzina jest poprawna lub zaktualizuj ją po prostu przechodząc do ustawień, szukając godziny i udając, że ją zmieniasz, ale pozostaw ją bez zmian i po prostu naciśnij, aby zaakceptować. Jeśli nie możesz, możesz sformatować lub ponownie uruchomić smartwatch.

smartwatch do pomiaru ciśnienia

Ustaw strefę czasową ręcznie na zegarku

W takim przypadku możesz go łatwo rozwiązać. Najpierw włącz zegarek i otwórz menu główne na ekranie; przechodzisz do części, w której znajdują się ustawienia lub konfiguracje, wybierz tę opcję i przewiń menu, które się pojawi, aż znajdziesz ’Data i godzina’.

Gdy jesteś w tym momencie, możesz zobaczyć, czy „strefa czasowa” pojawia się automatycznie; musisz go dezaktywować, a otrzymasz więcej opcji, więc tutaj musisz kliknąć ’wybierz strefę czasową’; na koniec, w tym rozwijanym menu wyszukujesz i klikasz strefę czasową obowiązującą w Twoim kraju lub regionie.

Sprawdź, czy telefon jest sparowany z zegarkiem

Musisz sprawdzić, czy telefon komórkowy, Android lub iPhone, jest połączony z zegarem; Osiąga się to, patrząc na zegarek, aby zobaczyć, czy chmura z ukośną linią pojawia się u góry ekranu; Jeśli pojawi się ten symbol, oznacza to, że nie ma połączenia z żadnym telefonem komórkowym, więc musisz to zrobić, wykonując następujące czynności:

  • Otwórz aplikację, którą masz na telefonie, aby połączyć ją ze smartwatchem
  • Tam musisz kliknąć link, aby dodać zegar
  • Wybierasz go i czekasz rozsądny czas i będzie gotowy