Skip to content

Jak ukryć lub uniknąć powiadomień o urodzinach od znajomych na Facebooku

17 de marzec de 2022

Facebook ma powiadomienia za absolutnie wszystko, od rzeczy, które mogą Cię zainteresować, po rzeczy, którymi nikogo nie interesuje. W skrócie z Na Facebooku mamy wszelkiego rodzaju powiadomienia, a jednym z nich są oczywiście urodziny. Musimy pamiętać, że w wielu przypadkach powiadomienia o urodzinach są zbyt ciężkie, zwłaszcza że to normalne, że na naszym koncie na Facebooku mamy kilku nieznajomych, których urodziny naprawdę nie mają znaczenia dla nas i osób, które naprawdę dbamy o Twoje urodziny prawdopodobnie pamiętamy to bez pomocy sieci społecznościowej.

Usuń powiadomienia o urodzinach

Na szczęście usunąć powiadomienia i posty ogólnie z facebooka Nie jest to bardzo skomplikowany proces i ten z urodzinami też nie jest, więc w ciągu kilku kroków będziesz je mieć pozostawione powiadomienia a nawet będziesz mógł usunąć wszystkie rodzaje powiadomień z sieci społecznościowej, aby Ci nie przeszkadzały.

  • Przede wszystkim przejdźmy na Facebooka, Używamy komputera, aby to ułatwić.
  • Następnie przejdziemy na górę ekranu i zobaczymy, że jest strzałka w dół, naciśnij ją.
  • chodźmy tam, gdzie jest napisane ustawienie.
  • Stąd mamy wiele możliwości konfiguracji Facebooka, tą, która nas w tej chwili interesuje, są powiadomienia.
  • Ze wszystkich opcji, które zobaczymy, ta, która naprawdę nas interesuje, to ta urodzinowa, idziemy tam, gdzie jest napisane edytuj.
  • Teraz musisz zrobić po prostu je wyłącz I to wszystko, w ten sposób i dopóki nie aktywujesz ich ponownie, nigdy więcej nie otrzymasz powiadomień o urodzinach.

Tą drogą możesz skonfigurować różne powiadomień, na Androidzie jest dość podobnie, z opcjami konfiguracyjnymi można wyłączyć absolutnie wszystko, więc jak widać, jest to kwestia obejścia sytuacji.

zapobiegaj powiadomieniom o urodzinach na facebooku

Nawet na Androidzie możesz przejść bezpośrednio do Ustawienia > Aplikacje > Zarządzanie aplikacjami i znajdź Facebookgdy już tam możesz odznaczyć część otrzymywania powiadomień i bezpośrednio nie będziesz otrzymywać niczego z Facebooka, będziesz musiał wejść do aplikacji, aby móc zobaczyć wszystkie nowe rzeczy, które wydarzyły się, gdy nie patrzyłeś na sieć społecznościową, tam są różne metody dla różnych sytuacji, ale w taki czy inny sposób mogą być blokuj powiadomienia o urodzinach Facebook.

Jak sprawić, by Facebook nie powiadamiał o moich urodzinach 2021

Jeśli chcesz ukryć dane osobowe na Facebooku, np. wiek lub data urodzenia, ale nie wiesz jak to zrobić, trafiłeś we właściwe miejsce. Tutaj nauczymy Cię, jak ukryć swój wiek i uniknąć powiadomień o urodzinach.

Ten proces jest bardzo prosty i Możesz to łatwo zrobić z komputera lub telefonu komórkowego. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to przejść do swojego profilu i kliknąć „Informacje”.

Raz jesteśmy w zakładce informacyjnej będziesz mógł obserwować swoje dane osobowe, takie jak e-mail, imię i nazwisko, data urodzenia itp.

Teraz najważniejszym krokiem jest kliknięcie pola po prawej stronie ekranu. Musisz kliknąć „Edytuj podstawowe informacje kontaktowe”. Następnie najedź kursorem na datę urodzenia. Zwykle osoby, które mają dostęp do tych informacji, wszyscy twoi przyjaciele.

Tutaj zobaczysz opcję, która pozwala ukryć wszystkie Twoje dane osobowe, takie jak wiek i urodziny. Dla tego, należy osobno edytować datę i rok, w tym miejscu powinieneś zmienić widoczność każdego z nich z osobna. Powinieneś również ograniczyć dostęp do swoich danych osobowych na Facebooku.

Wreszcie, aby ukryć powiadomienia, wystarczy kliknąć ikonę prywatności na Facebooku, tutaj musisz wybrać opcję „tylko ja” obok daty urodzenia i to wszystko. Teraz żaden z Twoich kontaktów nie zostanie powiadomiony o Twoich urodzinach.

dołącz do naszego kanału telegram