Skip to content

Jak tworzyć własne dzwonki z Google na moim urządzeniu mobilnym?

19 de grudzień de 2021

Bardzo szczególną cechą urządzeń mobilnych jest to, że obsługa umożliwia wprowadzanie zmian w konfiguracji systemu w celu dostosowania różnych aspektów urządzenia elektronicznego, takich jak dźwięk. Możesz dostosować dźwięk swoich połączeń z telefonu komórkowego a nawet dodać inny ton do każdego kontaktu.

Sugerujemy przeczytanie tego artykułu, ponieważ porozmawiamy w nim o dostosowywaniu dźwięku wiadomości, takich jak dostosuj dzwonek z aplikacji do połączeń i konfiguracji, również za pomocą aplikacji Dialer. Mamy nadzieję, że zwracasz szczególną uwagę, aby otrzymywać informacje i móc odpowiednio dostosować dzwonki i wiadomości.

Co zrobić, aby spersonalizować dźwięk rozmów na telefonie?

Urządzenia mobilne przybyły, aby ułatwić dostęp do komunikacji i informacji z dowolnego miejsca. Urządzenia te dają użytkownikom możliwość ich personalizacji poprzez dodanie dźwięków identyfikujących Twoje kontakty. Możesz umieścić spersonalizowany dzwonek i wiadomości na swoim urządzeniu mobilnym.

Możesz mieć wiele kontaktów, które piszą do Ciebie przez cały czas, możesz je rozróżnić dźwięk powiadomień o wiadomościach od kontaktu w szczególności lub wszystkich. Tutaj pokażemy Ci, jak możesz dostosować dźwięk wiadomości na swoim urządzeniu mobilnym.

Dostosuj dźwięk wiadomości

System urządzenia mobilnego ma domyślne dźwięki powiadomień i alertów połączeń. Ale to nie oznacza, że ​​możesz używać innych tonów które pobrałeś z sieci, aby spersonalizować brzmienie swoich wiadomości i uatrakcyjnić je. Zobacz poniższe kroki, w których możesz dostosować ton swoich wiadomości.

Wejdź do Wiadomości, naciśnij w Menu, a następnie w Ustawieniach. Następnie musisz wybrać opcję Dzwonki i wybierz konkretną, która jest dostępna na telefonie komórkowym lub którą wcześniej pobrałeś. Aby zakończyć, kliknij OK. W ten sposób spersonalizujesz dźwięk wiadomości. Powinieneś także wiedzieć, że możesz zmienić dźwięk powiadomień aplikacji mobilnych.

zmień dźwięk wiadomości

Jak zrobić niestandardowy dzwonek na urządzeniu mobilnym Google?

Na telefonie komórkowym masz wiele wstępnie zainstalowanych dzwonków. Możesz wybrać dowolny z nich i ustawić inny ton dla każdego kontaktu. I w łatwy sposób użyj piosenki jako dzwonka w telefonie komórkowym. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, dołącz do nas, a dowiesz się, jak to zrobić z aplikacji połączeń oraz z ustawień telefonu.

Z aplikacji Połączenia

Wchodzisz do aplikacji połączeń, kliknij Kontakty. Zobaczysz listę wszystkich swoich kontaktów, musisz nacisnąć ten, który chcesz zmienić ton. Następnie kliknij ikonę trzy kropki w prawym górnym rogu. Zobaczysz kilka opcji i dotknij Ustaw dźwięk. Wybierz dźwięk i kliknij OK.

W ustawieniach telefonu

Aby dostosować dzwonki z ustawień telefonu, wystarczy wejść w Ustawienia, zwykle jest to obraz koła zębatego. Po wejściu do opcji konfiguracyjnych kliknij Dźwięki i powiadomienia. Przewiń ekran w dół i kliknij opcję Dzwonki. W wyskakującym menu będziesz mógł zobaczyć wszystkie alternatywy tonów, wybrać preferowany, a następnie nacisnąć OK.

Jakiej aplikacji użyć do tworzenia własnych dzwonków i ich personalizacji?

Inną dostępną opcją jest użycie aplikacji do tworzenia własnych dzwonków i ich personalizacji. Jedną z aplikacji, które proponujemy w tym zakresie, jest Dialer. Zobacz, jak możesz go użyć do zmiany tonów swoich kontaktów.

dostosuj dźwięki w telefonie za pomocą aplikacji

Korzystanie z Dialera

Aplikacja Dialer jest bardzo prosta i łatwa w użyciu. Dzięki niemu możesz spersonalizować swoje dzwonki. W tym celu należy przejść do aplikacji Dialer, wybrać kontakt, dla którego chcesz zmienić dzwonek, kliknąć ikonę Edytuj i następnie kliknij Dzwonek.

W wyskakującym oknie, które się pojawi, zobaczysz wszystkie dostępne dzwonki. Znajdź i wybierz piosenkę, której będziesz używać jako dzwonka. Jeśli dźwięk nie pojawi się na liście, możesz kliknąć Dodaj i umieścić go w pamięci przenośnej, aby wybrać go później.